Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - chehs

Dátum: 2009.07.10. 10:04:24
Awenhai, hidd el, hogy mi ott fent is szívesen játszanánk. Azt pedig nem tudom elfogadni, hogy egy bizonyos ponttól kezdve csak visszafogottal lehessen moccanni is.
Pedig látom, hogy mára már csakis úgy érdemes, ha más nem, kiváló szövetségi társaim jó példák erre.
A KH a játékfejlesztés megcsúfolása, hiába hívjuk fel az anomáliáira (haszonélvezők és szívók egyaránt) a JV figyelmét - ez van.
Szóval értsd meg, hogy frusztrál. Bokorn-t például ennyire. Ha nem emelkedtem volna már crimsoni-leszarom magasságba egy ideje, akkor engem is frusztrálna.

Bokorn, puffogj nyugodtan. Nem vagy egyedül.

Tegnap, 22:00 *Orpheus* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 10 lélekenergiát.
Tegnap, 17:00 *Hellmordon* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 17 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 10:00 *Neander* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 14 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 08:00 *Neander* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 19 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 06:00 *Morgan* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 20 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 05:00 *Ganuid* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 18 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 04:00 *Sauronus* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 17 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 03:00 *Mammothon* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 21 lélekenergiát. Csata leírása
Dátum: 2009.07.06. 17:05:46
Ha ráadásul önfelkötés közben lenne a szívesség tevés, az bizsergetőbben perverzebb lenne.
Ezt gondolt át Dalen

[Remélhetem, hogy Gyémántként születtél újra? ]
Dátum: 2009.07.05. 10:30:31
Anyu, apu, rokonok, barátok!
Mostantól Miklós időszámítás szerint szeretnék szülinapi ajándékért folyamodni

Azt hittem már nem tud meglepni a JV
Dátum: 2009.07.04. 14:55:07
A sebzések szálltak el.
Eliteinja - és a többiek: szerintem dicséretes, hogy sztorit kalapáltok a számok mögé, de a sztereotípiáktól óvakodjatok.
A magyar RPG-re borzalmasan erős hatást gyakorolt anno a Dragonlance trilógia Raistlinje, illetve a korai novellisták ebből (is) eredő varázsló képe.
De a mágusokat nem feltétlenül jellemzi a tüdőbeteg kinézet és a harmatgyenge fizikum. Az ókori okkult forrásokban ilyesmit még viccből sem említenek. Sőt, érdemes ezek - vagy idő - híján legalább Kornya esszéiből csemegézni, ha hiteles varázsló figurát akarsz látni.

Ez volt itt az OFF helye.

A 2 fejlesztés, ami a topic témája lenne pedig vagy szokás szerint besült, vagy még erjesztve vagyon. Felesleges - bár milyen jól is esik sokszor - puffogni ezen.
Alkalmazkodni kell. Azaz IQ-t tolni. Ez van, ilyen a VÚ rendszere.
Dátum: 2009.07.02. 21:57:44
Engem ma kétszer is elkaptak, amíg a portyalistában nézelődtem. Sőt, légy erős ez mindennap előfordul.
Nem 100%, de én például most szereztem volna N TP-t magamnak és az állatomnak, esetleg még Z LE-t is, némi morált, sőt a küldetésemben is haladtam volna XY legyőzésével, ehelyett Karpatia lenullázott.

No, csak ennyi tétje van a dolognak.
Dátum: 2009.06.27. 13:29:33
Nekem túl hosszú a nevem

Galmuszk szerintem nem most kerül majd be, hanem egy Épületekre koncentráló Zénes kiegben Sokat, de azt gyorsan!!! flavorral
Dátum: 2009.06.27. 13:18:52
Jó, jó, igazatok van, de Szövetségre nem kértek jelölést sajna. Pedig Épületként vagy bűbájként simán beférhetne, és átabotában is van vagy 8-10 olyan karakteres szövetség, amiből pöpec lap lehetne.

Darksol, egy ideig próbáltuk követni, hogy mi a Tyrant épp aktuális tagszerkezete, de feladtuk
Dátum: 2009.06.27. 13:07:32
A "felháborító" "kiskapu" kihasználó kilépegetős csatavesztésünk (TGY) diplomatáink szerint az ő terve alapján lett levezényelve (ha nem, akkor mea culpa).
Bennem halhatatlan emlékeket hagyott az az éjjel
Dátum: 2009.06.27. 12:28:04
IKCS, Gyémánt - egyértelműen, hiszen ő mind mi vagyunk, tehát ezreket képvisel
Sanyi, Zafír - a Tyrant-al végzett munkásságáért, meg egy Isten mellé jól mutat egy Diktátor
Crimson, Rubin - a szabályváltoztatások terén tapasztalt transzcendens higgadtságáért
Mortimer, Smaragd - harc a TGy-vel, harc a 100 hordásért, harc winnie-vel

+1

Dzsó, Gyémánt/Smaragd - csak
Dátum: 2009.06.27. 09:37:03
Bár játékos társaimmal együtt egy emberként borulunk le a JV ötlete előtt, ami az öröklétnek szánt karakterek kiválasztódását illeti, de azért egy kis játékra invitálnám azokat is, akik bár nem rendelkeznek sok dukáttal, de ennek megfelelően legalább a fórumot sem látogatják, és amúgy sem alkottak maradandót, sőt a kutya sem ismeri őket.

Ide várnék - szigorúan! - öt olyan nevet a játszani óhajtóktól, akit szívesen látnátok megörökítve. (Indoklás is jöhet, bár ez a hely szellemével ellentétes magatartásnak minősül).

Ez persze csak játék, korántsem olyan átgondolt, és igazságos rendszer, mint az eredeti kiírás, de azért az ötben lehet egy-két olyan nevenincs arc is, mint mondjuk Sharpa vagy TrueBlood.

Természetesen én is tudom, hogy ezek a karakterek nem méltóak erre a dicsőségre, de hát ugye egy játékban mindent lehet - ha mást nem, ezt megtanultam szeptember óta
Dátum: 2009.06.26. 23:40:01
Tere,fere lábam között van a ...?
fenék
here
kecske
epe

Régen láttam ennyire szép kérdést...
Dátum: 2009.06.25. 11:48:15
Damage rég nézte a toplistát Darksol
A hajdani bebetonozott hármasra gondolt, ahol tökéletesen látható ez a fajta toborzási szándék.

Mortimer!

A Tappancs alapításakor mi kvázi végleg lemondtunk az optimális útról. Hasonlítsd össze a TGY-s lehetőségeinket a mostanival.
A jó társaságról szól a Tappancs, minden más csak mellékes körülmény. Az is, hogy viszonylag erősek maradtunk még így is. Ennek örülünk, de ha nem így lenne az se baj.
Amikor hadat üzentünk a legerősebb szövetségeknek, akkor benne volt a pakliban az is, hogy bucira ver minket mindegyikük. De nem számolgatunk. Ha eddig eljutsz, akkor megérted nagyjából, hogy mit miért teszünk.

Kocos!

Aki így reagál egy vereségre, mint te, az részemről csak tiszteletet érdemel. Bár sok dolgot te sem látsz jól velünk kapcsolatban, de mivel egészen máshogy állsz hozzá a játékhoz, ez nem is baj.
Dátum: 2009.06.22. 22:43:14
Köszönjük Dutch! Nem rajtad múlt.

Blackjack!

Kit nem mertünk megtámadni? Akár most akár a TGY-vel?
Jelenleg erősebb ellenfeleket nem találtunk, bocs.
Gyógyír 2? Hány tagú szövetséggel szabad támadni?

Mazlee!

A szövetséged tagjai most nagyjából úgy érezhetik magukat, mint én, ahogy Marát olvasom.
Ez még mindig csak egy játék.
Dátum: 2009.06.22. 18:36:29
Most hogy mondod...
Valóban, mi azért hoztuk létre a Tappancsot, hogy ideiglenesen kilépve az egyébként állandó szövetségünkből megleckéztessünk egy másik szövetséget, ezzel büntetve az alap szövetségünk rendszeres farmolását.
Erről eddig csak TGY-s bajtársaink tudtak, ejnye, hogy kiszivárgott a titok.
Az épületeket csak falsból húztuk eddig, meg azért, hogy nagyobb legyen a kút.

A teljes sztorihoz hozzátartozik, hogy először csak Damage csinálta volna - de félt egyedül. Aztán mentem én, de hamar rájöttünk, hogy nő nélkül még gyógyrkodni sem érdemes. Így szállt be Karom.
Törvénytelen hármas kapcsolatunkat szentesítendő papot kerestünk, de nem találtunk. Így kénytelenek voltunk magát az IKCS-t is hozni, de kezdtük érezni, hogy ez így már lassan tömeg.
Viszont jött Borog, és megkérdezte, hogy egy törpe még azért elférne-e? Mondtuk, hogy ja, úgyis kicsi, nem látszik. Viszont a nyitva hagyott ajtón besurrant Max is.
Constantin kizárólag pp turizmus céljából érkezett, ezzel végzett is, úgyhogy már csak manakonstrukt rabszolgaként tartjuk.
Mara meg azért kellett, mert azt állította, hogy jóval több óriás lényt vadászunk le, ha a szövetségünk tagjainak átlag szintje alacsonyabb. Elhittük neki, érted.

Most hogy mondod...ez pontosan ilyen Gyógyír féle huncutkodás, csak nem figyeltünk, és nem sikerült pontosan lemásolni.
Dátum: 2009.06.22. 16:58:37
LaTouret várát 19 felkelő védte meg 4500 köztársasági ellenében
De persze itt nem erről van szó. Hanem arról, hogy a botrányosan elcseszett Manakonstrukció után most talán rávetül a figyelem a botrányosan elcseszett háborús rendszerre is.
A Tappancs igyekszik. Kár, hogy rajtatok, rajtunk kívül kutyát se érdekel.

A 200K-ról sok minden elhangzott, ha ez motiválna minket, akkor vígan Kamráznánk napi 20K-t a TGY-ben, nyilván nem ez itt a lényeg. A Tappancs egy hiperaktív, nagyon szűk baráti társaság, akik vigadozni szeretnének, mert már nem akarják komolyan venni a napi mókuskereket.
Nem epik ölésre, és nem Gyógyír féle szabályokkal való huncutkodásra gyűltünk össze, hanem egy teljesen normális szövetséget építünk, a legmagasabbról leszállva a semmibe.
Az alapítás utáni heteimet gondolom nem kell részleteznem. Az Eliten és az Azúron kívül az összes számba vehető karakter rajtunk edzett. Ez van, nincs ezzel semmi gond. Most meg mi játszunk egy jót.

Ha nem történik semmi változás a jelenlegi háborús rendszerrel (nem számolom össze, de Jerikótól kezdve Barrique-n át TB-ig volt pár tucat kiváló ötlet a módosításra), akkor lesz még sok ilyen tüske a köröm alatt, mint most mi.
Jó ez így? Nem.
A JV szarik rá? Igen.

Sajnos.
Dátum: 2009.06.18. 17:28:53
Hol rendezdtek az elso Europa bajnoksagot?

Spanyolország
Svédország
Olaszország
Franciaország

Helyesírási hiba, és milyen EB?

Milyen színű a smaragdsörényű pegazus?

piros
kék
sárga
zöld

Aha.
Többször jeleztem, hogy ez egy olyan szakértelem, ami teljesen átformálja a játék képét.
Aztán a Tappancs megalakulásakor megint felhívtam rá a JV, és mindenki más figyelmét is.

Az ultraspec és a transzplantáció hasonlóan torz szakértelmek, feleslegesen gyorsították be a fejlődést. Az ultra üzletileg még védhető, a másik kettő sehogy.
Mindenképpen megéri. Ma már felesleges erős szövetségben gondolkodni manakonstrukció nélkül.
Dátum: 2009.06.10. 10:06:19
Annak, amelyik kiugratja a nyuszit a bokorból
Dátum: 2009.06.09. 13:33:17
Ez is elhangzott már Sanyi, sok más jó ötlettel együtt.
De azon a harminc karakteren kívül, akik lassan egy éve tesztelik a saját játékukat mást nem nagyon érintett meg

Mortimer!

Felesleges ötletelni. Láthattad a fórumon lévő szavazáson, és olvashattad ebben a topicban is, hogy az elsöprő többsége szerint ez a fejlesztés így tökéletes ahogy van