Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SpellForce

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.04. 10:55:38
Idézet: Fehér Holló - 2010.05.05. 08:52:56
Sziasztok! A végzetúr előtt nem játszottam netes játékokat, és ezután sem fogok, mert most már hűséges maradok a VU-hoz. A kvízkérdések rendszere tényleg nem letisztázott és a portyát is sokan tartják igazságtalannak. A teljes igazséág az, hogy játékos és játékos között is nagy különbség van, ezt a szövetségemben jól megtapasztalom: van, aki napi szinten rágja wikidotot és előre tervez, fejlődik is, de azok, akik csak pár percre ugornak fel, rengeteg dolgot észre sem vesznek, csak vadászgatnak, mérgelődnek, ha letámadják őket. Szerintem egy valamiből több kéne: intelligenciát igénylő küldetésekből, amikhez picit gondolkodni is kell, nemcsak LE-t gyűjteni

Miklós, neked gratulálok, olyan játékot hoztál létre, mely nem válik unlamassá egy-két szintlépés után!


nagyon tetszik ez az ötlet, hogy jó lenne, ha gondolkodni is lehetne a küldetések során.
a játék nekem is tetszik...
Idézet: Tanafres - 2010.03.07. 23:44:50
de csak körülményesen:)

viszont van egy tuti ötletem:) igazából nagyon nem érdekel mit csinál bár ahhoz is van tippem. Szóval kocsma/söröző/klubhelyiség/chill out barlang. Egy hely, ahol a szövetségi arcok összeülhetnek megbeszélni az élet kis és nagy dolgait, ahol az idősek durva sztorikat mesélhetnek ifjúságukról, amikor még elbújtak a titánok elől, a fiatalok meg elmesélhetik, hogy hogyan szedték fel a szomszéd szövetség új csaját. Ahova meg lehet hívni az arató csattanaok kibelezése közben összeszedett barátokat, és ahol el lehet dicsekedni, hogy bezzeg mi mágustornyuk annyival, de annyival jobb mint a tietek, hogy csak na... Mert az ugye nem járhatja, hogy a lélekkufár a palotában dőzsöl nekünk meg nincs hol lazítani.
Ennek megfelelően ami így illene hozzá, az egy kihívással kapcsolatos bónusz, mert az olyan békés dolog, mint egy sör a lemenő nap fényénél. Mondjuk mittomén: annyival nagyobbnak számítanak kihíváskor a szakijaid, amennyi az épület szintje, vagy adhat valami szorzót a nyereményekre (akár a vesztesnek is a morálnövekedésre) vagy a kettő kombinációja, esetleg valami egészen más. De egy ilyen épület hangulatos lenne az biztos.


mondjuk nem igazán értem XD de jól hangzik. Szerintem sem lenne rossz. 10 pont
Idézet: Crimson - 2009.04.08. 10:43:01
"Most nem értem hogy jön össze a pénz meg a kémlelés."

Hát úgy, hogy nem kell több őskövet vennem:D


én ilyenre nem is költök/költenék
Dátum: 2010.06.04. 10:26:46
Idézet: Fehér Holló - 2010.05.13. 17:33:25
Jó lenne tényleg, ha nem versenyezne egy 24. szintű egy 60-assal. És sokan nem is csinálnak semmit az Aukciós ház opcióval, mert tulajdonképpen nem is tűnik fel nekik, hogy az is van Vonzóbb lenne, ha könyebben szerezhetnénk aranydukátot


én szintén egyet értek vele, hogy egyszerűbb legyen aranydukátot szerezni.
de hogy hogyan arra sajnos nincsen ötletem
Dátum: 2010.06.04. 10:23:04
a másik is jó volt, de ez még jobb. illik a játékhoz
Dátum: 2010.05.21. 09:45:04
Idézet: Ywgarrd - 2010.05.20. 22:05:28
Én csak egy V1-es, közel egy évvel ezelőtti turbó nélküli kritikusról tudom, hogy már akkor is 300 felett volt alapból.
Illetve tudom, hogy volt már olyan is, hogy a kivégzés 100 felett volt 11. szinten turbó nélkül..


ez meg hogy lehetséges?
Dátum: 2010.05.20. 11:21:57
Idézet: Craslorg - 2010.05.20. 11:01:20
Azért kicsit utána kéne olvasni. A V4-es topicban több helyen is le van írva, hogy amint bizonyos számú karakter eléri a 60. szintet, megjelenik az aukció. Néhány napig csak gyűjteni lehet a dukátokat, aztán megjelennek a tárgyak is.


most hogy mondod igazad van. pedig többször is átolvastam
részemről mindegy. mire elérem a 60. szintet....
és bocsi erről teljesen megfeledkeztem. sok mindennel foglalkozok, és ez teljesen kiment a fejemből
Dátum: 2010.05.20. 11:07:30
Idézet: Jeriko - 2010.05.07. 09:44:01
Idézet: S0laris - 2010.05.05. 14:38:20
4-500, turbóval, nem natúran. Nem tartanak ott még a játékosokok, hogy ilyen magasságú legyen bármelyik szakijuk, bár fene tudja, ha valaki a topból lesz szives elárulni a magasabbik kritjét, lehet meglepődünk.


Nekem bőven 700 felett van a két kritikusom összege (plusz turbó), és vannak páran, aki simán hozzák rajtam minden körben a kritikust.


te jó ég!! ezt meg hogy a fenéme?
Dátum: 2010.05.20. 10:47:22
Idézet: Birka - 2010.05.05. 14:45:34
Solaris 80. szinten 260+75-el rohangáltam, most 85 vagyok és nőtt közben 464-el a szaki összegem

Nagyon naív elképzelés az, hogy az 500-as turbózott, vagy 450-es alap szaki ennyire ritka lenne

Láttunk már 300-as kivégzést 55. szinten...

mod.: Adatok pontosítása


55. szinten??!!!!
Dátum: 2010.05.20. 10:44:11
Idézet: Czakk - 2010.05.18. 20:01:35
Esetleg egyupdate az első hozzászólásban, Miklós? régen frissítettetek. Illetve az új épületekről hogy mikorra várható nagyjából?


arra én is kíváncsi lennék, hogy az új épületek mikorra várhatóak. már nagyon várom őket
Dátum: 2010.05.20. 10:36:39
Idézet: Norszan - 2010.05.03. 10:15:41
hello!olyan kérdésem lenne,hogy a tanulás szakértelmemet miért nem tudom 30-nál magasabra fejleszteni?üdv


Csak akkor tudod növelni 30-nál feljebb ha szövetségben vagy. Ott is csak akkor tudod növelni ha az Akadémi már meg van.
Be is másolom, hogy hogyan is működik.
Tessék:
Akadémia
Az akadémia további szakértelmek elsajátítását teszi lehetővé! Az akadémia minden szintje után a tanulást kettővel tovább növelheted, tehát 1-es akadémiánál 32-re, 2-esnél 34-re, stb.

Ez nélkül nem megy.
Dátum: 2010.05.20. 10:33:46
Idézet: Lui1965 - 2010.05.20. 10:21:08
V4,mikor lesz aukciósház vajon?

ki van írva hogy 60 szinttől,de már 61 vagyok és még nem látom,fogom egyáltalán?


én ilyenről nem is hallottam, de nem hinném mivel véges világról van szó. Így semmi értelme az aukciós háznak.
Dátum: 2010.05.20. 10:32:01
Idézet: Darah - 2010.05.16. 20:28:03
Ez az ötös ugye végtelen világ?

Tehát tegyük fel két év múlva is fut.

Akkorára ez mivé fog fajulni?

"Inspiráció
A később indult karakterek bónuszt kapnak a vadászatért kapott LE-re és TP-re. "

2012-ben regelő Pistike hármat kattint, és negyvenesre felvadászta magát, de halvány lila segédfogalma nem lesz hol van Drakin, vagy mi a fene az a csapdakészítés, vagy hogy létezik szerencse nevű tulajdonság?

Vagy én nem értek valamit?


Gondolom én ezzel arra akartak ki lyukadni, hogy ne járjanak úgy az előző 3 világgal. Vagy is ne legyenek akkor hátrányban azok akik később regisztráltak. Mondjuk valahol igazad van, de gondolom azért nem olyan sokkal többet vadásznának.
Dátum: 2010.05.20. 10:27:08
Idézet: Eardog - 2010.05.19. 11:43:16
v5-ön ahogy látom jelenleg 2x annyi a smaragd szövi, mint a másik 3 horda együtt. Úgy kelett volna megcsinálni a jelentkezést, mint ahogy a kufároknál voltak, hogy ha az egyiknél sok van, akkor oda ne lehessen jelentkezni, nekem mindegy lett volna, hova jelentkezek. Esetleg van rá mód, hogy hordát váltsak? Azon kívül hogy törlöm a karit, mert azért mindenkinek az a jó, hogy van célpontja, így viszont azért sokkal több a smari, a többieknek jó, de nekünk nem igazán....


ha játszottál már a V4-en akkor várható volt, hogy így lesz. Én gondoltam erre, mivel mind a 2 utolsó 4-es világon sok smaragd volt. De én nem ezért váltottam rubintra, hanem mert ki akarta megy új hordát próbálni. Mivel eddig mindig smaragd voltam. Nem bántam meg hogy változtattam, de így azért tényleg nehézkes, ahogy olvasom, hogy mi a helyzet, mert én külön nem néztem át, hogy mennyire több a smaragd mint a többi együtt véve.

Meg a kérdésedre a válaszom, hát hogy törlés helyett mit lehetne csinálni, hogy hordát válts, azt hogy nem tudom megengednék e hogy csak úgy hordát válts. Mert lenne rá lehetőség, nem tudom pont hányadik szinten. Lesz olyan az egyebek menünél, hogy hordaváltás 50 őkőért tudnál változtatni. De ugye ez nem ingyen van.
Dátum: 2010.05.07. 13:04:24
Ez igaz, de ha téged nem csak a nyerés érdekel, hogy első helyen legyén, hanem a játék adta élmény miatt regisztrálsz, akkor már nem is olyan lényeges, hogy 1 éve indult a játék. Akkor viszont teljes mértékben egyet értek veled, ha jóval régebb óta van meg a pl. a V1 és most regisztrálnak, akkor viszont tényleg majdnem hogy felesleges regisztrálni, mert nem sokra menne vele. lenne olyan izgalmas.
Dátum: 2010.05.07. 13:00:44
Én úgy vagyok a témával kapcsolatban, hogy szerintem jó lenne szinte teljesen más ötletekből, és kitűzött célokból állna az egész világ. Véleményem szerint remek ötletekkel tudnák szolgálni egy új világ létrehozásában, de ezt nem azért mondom mert én találtam ki, hanem mert szerintem elég ötletes, és sok mindennel szolgálhatnék, mind a játékosoknak, mind az eddigi fejlesztőknek. Bár igaz nem teljes, de mindig vannak új ötletem, mert kezdek kreatívabb lenni, és akár a továbbiakban is új ötletekkel szolgálni, ha esetleg el fogadjátok/fogadják (az utóbbi a szerkesztőkre vonatkozik).

Részemről szerintem akkor lenne nagy sikere, hogy ha az eddigi aktív játékosok, szeretnének/szeretnek újabb kihívások elé nézni, és csapatmunkában (szövetségben játszani), mert ahogy észrevettem, inkább arra épülne a játék, de ha esetleg tetszik a játék, akár talán még azt is megoldhatnám, hogy szövetség nélkül játszhasson az aki nem szeretne csapatmunkában játszani. De ha csatlakozna is, az még nem azt jelenti, hogy neki segíteni is kellene (persze ha ezt elfogadnák a szövetség tagjai, és ezért nem rúgnák ki) az én általam kitalált játékmenetben.

Egyenlőre ennyi amit tudok írni, és remélem hogy benne lesztek ti játékosok, és a fejlesztők is abban hogy egy új világ jöhessen létre, szinte teljesen új lehetőségekkel illetve játékmenettel.

Kíváncsian várom az ellene illetve mellette álló kritikákat.
Dátum: 2010.05.04. 09:10:55
itt a Végzetúron a fórumon, valahol tudnák reklámozni? Csináltam egy honlapot, és azt szeretném népszerűsíteni. Ha van ilyen oldal, akkor léci a linket is másoljátok be! Előre is köszi!
Dátum: 2010.05.03. 13:00:11
Hali!

Én hogyan tudnák új oldalt csinálni? Mert csak hozzá szólni tudok az oldalakhoz, de újat nem tudok csinálni. Léci aki tudja rá a választ, az írja meg nekem privátban, hogy biztos megtaláljam a választ.

Előre is köszönöm!
Dátum: 2010.05.03. 12:11:22
Semelyik világon sem tudok bemutatkozást írni. Már kb. van egy hónapja, de lehet hogy több is van.
Dátum: 2010.05.02. 08:10:38
Elég jók. Majdnem mindegyik tetszik. Az 5-ös világon az milyen lesz? Lesz valami teljesen más benne? Mert szerintem úgy lenne jó.
Oldal: 1