Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hykeka

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.19. 14:09:29
Heló!

Miért van az ha én támadok és veszítek illetve engem támadnak és veszitek akkor több száz(volt már rá példa h az 1000 et is meghaladta) Lélekenergiát rabolnak el, de ha én támadok és nyerek(és ha engem támadnak és nyerek) akkor általában iylen 30 lélek energiát szerzek(a legjobb esetben eddig olyan 500 körül vpolt de ez csak egyszer fordult elő). Ez miért van?
Dátum: 2009.01.18. 18:43:47
Mit kell pontosan csinálni ahhoz h meglegyen a "Kudasd fel Drakint" küldetés?:S
Dátum: 2009.01.05. 16:22:19
köszönöm szépen:Dmég1 x kösz
Dátum: 2009.01.05. 15:50:08
Üdv!

Írtam egy kvízkérdést. Először nem fogadta el mert volt benne valami "meg nem engedett szó".A helyes kérdés: "Hány húr van egy átlagos basszusgitáron?" a helyes válasz: 4. Nem fogadta el. Utána beírtam, hogy hány húr van egy átlagos gitáron? Akkor még véletlenül a 4 húr volt bent (ami ugye ebben az esetben 6), de szerencsémre(legalábbis azt hittem) nem fogadta el, mert megint kiírta az előzőkben említett hibaüzenetet. Megint visszatértem a legelső formációhoz talán annyit változtattam , hogy a "?"-t elválasztottam az utolsó szótól. Ekkor azt hittem végre elfogadja, de ehelyett az előző hibás kérdést fogadta el amire ugyebár hibaüzenetet írt. Nem akarom egy ilyen "kis balaeset" miatt elveszíteni a jogomat, hogy kvízkérdéseket írhassak. Remélem megértitek mert nem az én hibám volt. Előre is köszönöm!
Oldal: 1