Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Polaris

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.26. 13:34:15
Valaki segítsen már abban, hogy bő 60 nyert kihívásból miért nem találtam egy nyamvadt térképet sem, csak 149db kristálypontot... aminek persze örülök, de a térképeknek is örülnék, mászás szakim 20-as
Dátum: 2010.04.21. 20:32:07
betölt az oldal és utána ugrik 3-4cm-t nagyon zavaró, reggel még nem volt ilyen
Dátum: 2010.04.19. 15:12:46
Szóval, 50 nyert baráti portyából, 40-es mászással NULLA térképrészletet találtam, 500 vadászatból is csak 2 darabot, kezd kiábrándító lenni
Dátum: 2010.04.15. 15:02:41
Hát ez gyönyörű

40-es mászással, többnyire jó kvízzel, legutóbb is 10 győztes kihívással összesen 1 térképet találtam, erre a főnökasszony megfenyeget...

Polaris,

Nem kerülte el véletlenül a figyelmedet társaid rendíthetetlen elszántsága, amelynek köszönhetően a csapattársaid a legsikeresebb felderítők e vidéken? Áldozatos munkájuknak köszönhetően mi vagyunk a legsikeresebb csapat, de neked is részt kell venned ezen fárasztó munkában, mert a lusta népséget nem szívlelem és a jutalmazásuk is elmarad majd.

Igyekezzél te is!

Ericath

hát a k.a-ját, inkább adna több térképet mint
de látom nem egyedi az eset, gratulálok
Dátum: 2010.03.11. 10:51:13
a többség fél a kihívásoktól, és emiatt nagyon unalmas lett a játék
Dátum: 2010.01.19. 13:13:49
Lehet,h hülyeség,de kérdezném,h ezzel az új rendszerrel,h véditek ki azt,h mondjuk vannak gyengébb embereket tartalmazó szövetség,akit a másik szövetségből szinte bárki lever(mert hát van ilyen)Az,h állít ki bajnokot?Ugyanúgy semmi esélyük.
Dátum: 2010.01.19. 11:03:09
Igen,finomkodjunk még csak tovább,ezzel az erővel semmi értelme a katakombának,és a többinek.
Még több dolgot tiltsunk le,állítsunk le.Már így is fele annyi élményt nem nyújt a játék,mint anno 1 éve...
Van aki egész nap a gép előtt tud lenni,és van aki meg fel se tud nézni 1 nap 1x se!
És ez a "nagy táp",h minél többet vagy gépnél.
Hiába csináltok "fejlesztéseket",h annak segítsetek aki 2 nap alatt 1x lép fel(kb.).
Ezzel,csak azzal szúrtok ki,aki "komolyan" játszik.
Dátum: 2009.12.25. 01:18:08
Mennyi folyadékot fogyasszunk naponta?
Helyes válasz 1.5-2 liter!
A feltevő szerint!
Google szerint:
Fogyasszunk el naponta legalább 3 liter folyadékot
A tisztítókúra során a szervezetnek napi 2-3 liternyi folyadékra
Naponta kb 2-2,5 liter folyadékot fogyasszunk
Tavaszi méregtelenítés sok-sok folyadékkal. Naponta 1,5-2 liter folyadékot kellene fogyasztanunk
Döntse el az ember melyik a helyes!
Meg ez is szubjektív,mivel télen nem iszik annyit az ember mint nyáron....
Az én szótáramban a megmagyarázhatatlan dolgok megmagyarázhatatlanok.
De ebben a sorozatban van rá magyarázat...:
A démonok
A Supernatural(Odaát) c. amerikai sorozat mikről/kikről szól?

Angyalokról,és démonokról
Ufókról és más megmagyarázhatatlan dolgókról
A szubatomikus részecskék rejtélyes világáról
Párhuzamos valóságokról

A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Ezt vki elmondaná,h miért????
Dátum: 2009.02.04. 15:03:54
Ez a fickó, ezzel a szöveggel jelentkezett a V3-as szövetségünkbe( T R O P E Z).Jó gyorsan elhajtottuk!
Oldal: 1