Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zokneenho

Oldal: 123456
Dátum: 2009.06.25. 10:21:12
sziasztok!
Vagy én maradtam le valamiről,de wikin se és sehol se találom,hogy mit tud a lélekszívás. Eddig többször is meg akartam kérdezni,de inkább megnéztem megint wikin,de persze semmi.Most meg azért fontos lett,mert el akarom hozni a Vampire fókuszkristályt.. Válaszotok köszönöm!
Dátum: 2009.06.23. 14:59:22
Nem jönnek az apró szörnyecskék kb. 100vadászatból 2:(
Dátum: 2009.06.23. 09:22:33


Egyébként az LP helyett én HP-t tennék be,a hagyományos játékokban is Health Point.
Dátum: 2009.06.23. 09:16:18
a karakterszám is magyarul van.
Dátum: 2009.06.21. 12:25:27
nekem is:D
Dátum: 2009.06.19. 15:32:37
Sziasztok! Valahogy beugrott egy talán működő stratégia döntetlen küldi egyszerű megoldásához. Egy kis összebeszélés szükséges hozzá.
Szóval: Van két kari,és ahhoz próbálnak viszonyulni,hogy: Kicsi egészség,védekezés,nagy támadás erő,kivégzés. Az a legjobb,ha ez az 5 közel ugyanakkora,de az egészségnek és a kivégzésnek ugyanakkorának KELL lennie. Levesznek mindent,csak egy jó fegyver kell(ez is ugyanolyan),és mondjuk gyilkos spórák. Állatokat kikapcsolják. Egyszerre leüttetik magukat(kevés hp-val 0-ra),telefonon megoldható. Mivel ugyanakkora egészség,egyszerre érnek 15%-hoz. Várnak. 15%,megtámadják egymást.Mivel a kivégzés ugyanakkora,és mindketten biztos,hogy használhatják,döntetlen. Most nem tudom,pontosan hogy működik a kivégzés(ilyenkor mit csinál),de szerintem döntetlent hirdet.
Az esetek többségében szerintem sikerül,és így kb 6-7támadás lenne a döntetlen küldi.
Dátum: 2009.06.17. 21:02:56
Ez csak egy alap ötlet,ami ha megtetszik a JV-nek,megtehetik a lépéseket,hogy lemakettozzák,kifejlesszék.De mivel úgy látom nem nagyon tetszik a többieknek(lepontozás),szvsz. elvetve.
Dátum: 2009.06.16. 16:15:10
Az előbb rossz topicba írtam:
A minimum rabolható LE kérdés megoldásához lenne egy ötletem.

Mégpedig egy új rendszer bevezetése. A támadáshoz nem nyúlnánk hozzá,hanem egy új lehetőség: 'Rablás' / 'fosztogatás'. Nincs benne sebződés. Két érték befolyásolná a végkimenetelét. A támadó támadás+szerencséje, a védekező (védekezés+szerencse)*2vel szemben. A randomot valahogy bele kéne tenni,mert így elég könnyű egy gömbözéssel kiszámítani,hogy legyőzöd e vagy sem. Ha sikeres az akció, szinted*20LE(?)-t hozol. 10-es szinten 200LE, 50-es szinten 1000. Ha nem sikerül,-1000ÉP,vagy esetleg LE vesztés(összes nálad lévő LE 10-20%-a),lévén,akció közben elhagyod.A szerezhetőt még befolyásolhatná a szerencse is. Az alap kiszámítást és a számokat persze tovább kellene csiszolni,de alap ötletnek nem lenne rossz. Persze a fosztogatás nem számítana bele a háborúkba.
Az is felmerülne,hogy akkor a portyát megint nem segítjük ki,és még annyira se használná senki,mint most. Ezért fel kéne emelni a LE szerzést,mégpedig: ellenfél 15%-áról 20,sőt akár 25%-ra. Így max kreatívval az ellenfél 50% LE-jét hoznád. Tehát a 'fosztogatás' lenne a biztos kevés,a portya pedig a nagy zsákmányok,vagy nagy bukások tárhelye.

Megoldaná:
-Minimum LE portyázásnál probléma
-Rengeteg szakit be lehetne vezetni
-A szerencse valamit végre befolyásolna,de az építőrabszolgák(lévén kicsi támadás védekezés) ezzel nem járnának jobban

Persze van egy egyszerűbb megoldás is, új szakértelem,valami csilli-villi névvel.Hatása: Szakiszint*lvl-t biztos szerzel portyában. 50-es szint,50-es max szakiszint,2500LE.
Dátum: 2009.06.16. 10:21:49
-
Dátum: 2009.06.16. 10:08:05
100%-ig támogatom,igaz,kicsit kószán írtad le. Lényegében az üzenet írása és a támadás alá akarod a "kémkedést" betenni,ugye?
De azért 10pont;)
Dátum: 2009.06.15. 11:26:00
És SM és elementáris sem.
Dátum: 2009.06.15. 11:21:45
Nem értem,miért mondod,hogy meggyőzhetetlen vagyok,két hozzászólásból. Továbbá egy helyen nem cáfoltál meg,hogy miért téves az,amit leírtam,így hogy higgyek neked?

Szerk: Az aláírásban a *dühös* az ezt a fejet jelentené: Képzeld oda:P
És OFF vége,azaz: ON!
Dátum: 2009.06.15. 09:57:21
Na megjöttek már,de megint leégés a kínálat.
Jóság köpenye: Giga pókkariknak éri meg,ha mondjuk egy szövitársad kisebb szintű,és kezet nyomsz rá,mindenkit leverne vele.
Kavics: mágiának amúgy sincs akkora értéke, mindenkinek alacsony szintű,nem hiszem,hogy 20-30k-t is akár spórolhatna vele valaki.
A pók bölcsessége: Találó név,a pókok mennyországa. Egy pók valószínű mind a 350CSP-jét elkölti az öt nap alatt,mert úgyis nullázódik a TP. Inkább A pók mennyországa jobb név lenne.
Dreath: mivel van a kritikusra szaki és nem is maximumos,10 szakira való LE-t spórolhat vele valaki.
Dátum: 2009.06.15. 09:48:58
Lenne egy elég primitív kérdésem. A kritikus ütés és a kritikus sebzés egy,és ugyanaz? Nekem az esik le,hogy igen,de pl. mostani aukció dreath,+10% kritikus sebzés,míg a szaki kritikus ütés.
Vagy ugyanaz,vagy pedig a krit.sebzés a sebzés nagyságát befolyásolja,az ütés pedig a sikeresség %-át?

Válaszotok köszönöm és 10ponttal honorálom:D

UI: Köszi Morti:)
Dátum: 2009.06.15. 09:43:23
félreértettél. Mindkettőt ki fogom maxolni,és mondtam is,hogy ROHADT hosszú távon megéri.
Egyébként is,jobb hamarabb börtönbe vonulni és leülni a büntetést,hogy utána minél hamarabb szabaduljak,minthogy folyamatosan kergessenek a zsaruk.
Dátum: 2009.06.15. 09:19:54
Mindenki arról beszél,hogy az SM rohadt soká térül meg. Most számolom,hogy a transzplantáció nekem kimaxolni 250k. 250x4(mert csak 25%-ot spórol,így lesz száz) az 1milla. 1millát kell költenem szakikra,hogy megtérüljön,és itt még csak egálban vagyok. Nem tudom,mennyit fogok még költeni szakikra, de 2-3 millánál nem hiszem,hogy sokkal több lesz. So,most megszenvedek,elköltök 250k-t,csak azért,hogy fél év múlva spóroljak 250-500k-t? Amikor ez a pénz már meg sem kottyan? Arról pedig szerintem ne beszéljünk,hogy lehet rá tenni turbót,és elég 25re tenni,mert 50esen ezerszer kényelmesebb,mint turbózni tanulás előtt-után.. A kreatívot 1hónapja maxoltam ki,3-4lvl-el ezelőtt,és már sokszorosan behozta az árát.
Ultraspecializáció szintén. Bár ez enyhébb egy kicsit,de ez is nagyon veszteséges.Számoljunk úgy,hogy amire valaki odajut,hogy kimaxolja, fél millába fáj neki.Ekkorra sacc. van 100-as tulaja mindeből. 100ról 120-ra egy tulajdonságot 250k. 250x7=1750000. Ennek a 20%-a,amit spórolok,350000,vagyis 100k-t hoztam rajta. 100k-ért ennyire megszenvedni kisebb szinten. Megéri?
Tudom,hogy már az épületekkel együtt 1000x túl tárgyaltátok,de gondoltam le is vezetem.Pont.
Dátum: 2009.06.13. 15:03:45
De mi lett a vége? Remélem elkapták..Vagy nem lehet tudni?
1)Tanulj meg helyesen írni.
2) Te most mondtad,hogy NEM FIGYELTÉL a kérdés írásánál,és hogy a Google-ről másoltad ki. Ezelőtt azzal dobálóztál,hogy nem ismerik a számítógépet,mert erre a kérdésre nem tudtak válaszolni.(AMIRE TE IS RÁKERESTÉL!)
Továbbá ha kimásoltad Google-ről,akkor hogy tudtad elírni?Ja és elírtad. Mégis itt sírsz,és fel vagy háborodva.Amikor te hibáztál.Imádom az ilyen kedves játékosokat.
Végül zárójelesen: az idegen nyelvi kérdések NEM alapműveltség. wikidoton fent van,ha gondolod linkelek.
Ez tényleg csak nálunk van így,hogy megállapodással 1 kp-ért elviszi az,aki megérdemli az epikus tárgyat?
Dátum: 2009.06.08. 22:28:35
Ne fenomenálisan sokra gondoljatok,de rabolgatok-rabolgatok..Főleg mostanában. De nem is az,hogy sok,hanem a LE/TP arányban. És lehet,hogyha inkább vadászó szakikra gyúrok,jobban/sokkal jobban járok,de akkor is,ha a 2128-489-es nyert-vesztett portya arányra felnézek,úgy büszke vagyok magamra.Lévén,pvp játék:)
Oldal: 123456