Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.06.17. 14:21:59
1 40 perc alatt mennyit lehet vedászni???
99
100
10
20


Hát ez így ebben a formában...

Ki mondta: "Lenni, vagy nem lenni..."?

Gömbös Gyula, amikor a szobrát felrobbantották.
Joszif V. Dzsugasvili a második világháború idején, a legsötétebb napokban
Balzac Goriot apója
Hamlett

Ha tudjuk idézni, tudjuk már a nevét is. Egyébként ez a kérdés már szerepel.
Dátum: 2009.06.16. 21:41:51
Melyik reál tárgy?
Angol
Rajz
Matematika
Vagy mind egyik

Ez egy jó kérdés, csak fésüljük meg kicsit nyelvtanilag, de legjobb lenne, ha azt a negyediket kicserélnénk egy "normális" válaszra.
Dátum: 2009.06.16. 21:35:33
Így már világos, és igazad van.
Dátum: 2009.06.16. 15:43:05
Idézet: Mortimer - 2009.06.16. 14:41:16
.... Portyareform nem, nem is értem a dolgot, miért lenne rá szükség. Max. LE fixálás kellene, valamilyen szakértelemmel x10 LEt behozni. Ez is érdektelen mennyiség, persze.


Ezt te most komolyan nem érted?
Nem hiszem.
Dátum: 2009.06.15. 19:34:59
Egy egyszerű kis dolog lenne a javaslatom.
Tudatturbó váltásnál, ha nem sikerül, (pl. VP hiány) nem lehetne, hogy ne sárgával íródjon az értesítés, hanem mondjuk piros színnel, hogy feltűnőbb legyen kissé?
Dátum: 2009.06.15. 17:47:39
Mineka rövidítése a TV?
Tokaji Varázs
Televízió
Totális Vakság
Semminek
Dátum: 2009.06.13. 12:47:19
Épp előbb fogtam egy hatalmas törpe hőst.
Dátum: 2009.06.13. 11:03:40
Nono, nem szívesen keresném meg azt a hozzászólásodat, ahol Jerikó három mondatából akkora iszonynagy patáliát kavartál, amit egyedül csak te láttál oda bele, de azt viszont rikácsolásszintig tökélyre fejesztve harsogtad.
Hogy hogy is szokták mondani?
Te már onnan visszafelé jöhetnél, ha időben elindulsz.

Olvasd már végig a saját előzményeidet, te semmi másról nem szólsz, csak hogy mindenki hülye, sír, de bezzeg te vagy az aki vagy, akinek minden happy, a többi meg röhejes és miegyéb. Ezt bárhol, bármely topicban, témafüggetlenül meg is ejted, akár egyetlen mondatba is belekapaszkodva.
Nem lenne azért olyan nehéz pozitívat írni, csak nem mindenkinek megy. Max úgy, ha hozzácsaphat egyúttal egy kis epét is.

Azért csak a Mortimernek címzett szösszenetedre reagáltam, mert mindet hosszadalmas lett volna összeszedni.

Én csak editálom:
Te vagy az, aki folyamatosan keresi a pozitívumokat?
Hát ezt igenjól titkolod ezek szerint.

Én viszont OFF teljesen, kicsi vagyok a kristályhordához.
Dátum: 2009.06.13. 09:23:24
Winnie, ne haragudj, de ez már elképesztő.
Ennyi rosszindulat, meg leszólogatás már igendurva.
Van egyáltalán valamiről elképzelésed, vagy miegyebed, vagy itten a fórumon te vagy a beszólunk mindenkinek celebje és ez elég?

Mortimer nem írt olyat, hogy nem örül a TOP sikereinek, arra mutat rá, hogy a TOP játékosszint alatt ez a dolog eléggé szivacs, sőt azoknak is, akik alulról szagolják a TOP-ot.
Miért kell mindent kifacsarnod, sírásoznod, leszólnod?
Írj már egy javaslatot valamire valaha, vagy legalább _normálisan_ véleményezd mások javaslatait, meglátásait.
Ha nincs is mondandód, tán nem kőne megszólalni.

Mint ahogy mostan nekem se kellett volna.
Én is erre szavaztam volna, azzal a különbséggel, hogy Miklósék helyében megkérném a már működő három "testvérvilág" legjobb játékosait - nem, nem a legnagyobbakat csupán, hanem minden szint és horda legjobbjait, építésben, pókságban, szakizásban, rafinériában legjobbakat - segítsenek nekem, engedjék, hogy lemásoljam a karaktereiket erre a negyedik világra, és játsszanak vele, ha kell játékosként viselkedő NPC-k ellen, én pedig szabadon variálhatnám alattuk a terepet, és megkérdezném, ez rád milyen hatással volt, vagy amaz, mit szólsz hozzá?
És tényleg odafigyelnék arra, amit mondanak, és megpróbálnék egy minden szinten játszhatóbb dolgot összehozni velük. Annyira megérdemelné ez a játék.

Az eredmény talán egy játszhatóbb és kiegyensúlyozottabb játék lenne, amiben megmaradna a portya értéke, ami önmagában el tudná gurigázni ezt a játékot akármeddig is, és nem követelőzne mindenki új-új-új után, mert halálra unja magát.
És hátha nem kerülnének be ilyen antifejlesztések, mint a "bontsdleamitsokmilláértépítettél" és a "húzdfelaztaszakaitamireavilágonsemmiszükségnincs"

Míg a már működő világokon sincs rend, addig nem másik világ, meg nemzetközi szerver kéne, nem tudom mennyiben fogják nemzetköziben tolerálni, ha pl. kihúznak alóluk egy fél év után egy-két-három szakit, átírják a harcirendszerüket, vagy egyéb jóságot követnek el, de szerintem kb úgy, mint mi itt.

Persze mindez csak az én amatőr véleményem.
Dátum: 2009.06.11. 15:10:10
A többit is ki lehetett eddig is deríteni kerülőúton is. De ha már vannak rá csini ikonkák, ez is ott lehetne épp.
Dátum: 2009.06.11. 15:05:22
A pihenés továbbra sem látszik a taglistán.
Nem is a másokéról hiányolnám, hanem a saját szövitagok nevétől.
Dátum: 2009.06.10. 15:31:39
Tehát még titok.
Köszi.
Dátum: 2009.06.10. 14:12:40
Na jó, pongyola kérdésre a válasz is borzas.
Felhomályosítana valaki, vagy ez még top secret?
Dátum: 2009.06.10. 13:51:39
Van már valakinek elképzelése, mit adnak az új akadémiaszintek?
Hát a random még sokáig benne is marad, feljebb is ki lehet kapni még 200 TÖ-vel kisebbtől is, ha úgy dobja a kocka.
Kérdés mekkora szinten történik mindez. A 15-20 TÖ különbség alapján elég alacsony szint lehet.
Ott még azért van egy jókora random, illetve kérdés neked mi az a tulajdonságod, ami magas, és neki mi. Mert hiába van neked mondjuk 10 mágiával több, ha neki a támadása nagyobb.
Dátum: 2009.06.05. 12:33:31
Számolj rá szintkülönbségenként 5 %-ot, csak azonos, vagy nagyobb szintűnél 15 %.
Egy öttel kisebbet ha te már 15 %-on üthetnél, akkor esélye nem lenne ellened...
Nem mintha nagyobb %-on sokkal több lenne, de legalább ez védi kicsit.
Dátum: 2009.05.31. 19:55:21
Úgy őszintén, a kivégzés mérséklésével még egyet is tudok érteni valamilyen szinten, hiszen az direktben az áldozattól rabol és az tényleg demoralizáló lehet. Mondjuk nem ilyen drasztikus lecsökkentést érdemelt volna, és nem ilyen marhavicces kompenzációért (nem kell felnyomnod a felejtést, hogy fele LE-t visszakaphasd a szakiból, de csak ha van felejtésed LOL).
Viszont azt valaki elmagyarázhatná nekem, hogy a kreatívot miért kellett nevetségesre szabályozni.
Nem olyan érvekre gondolok, hogy az plusz LE-t hoz a játékba, az ismételhető küldik is azt hoznak, és a nagyonTOP-osoknak a kristályok is.

Edit:
Olyanra sem, hogy Csuhi és stb, figyelik itt annyian a LE-difet, na és szerintem mostmár Miklósék is a név-nagyrablás logokat, hogy ez nem lehet kifogás.
Dátum: 2009.05.28. 17:11:19
Szipolyék kicsit kicsik.