Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2014.12.30. 10:49:23
Majd csak februárban mert fiatal a világ? Na elmentek a tudjátok hova, a hsz-hez nem volt fiatal? A hsz vège óta várom az szb-t, na ne szívassatok már. Legalább egy szavazást indíthattatok volna és figyelembe vehettétek volna az eredményét, a hsz már így is borított az erőviszonyokon, már tök mindegy ha már lesz szb, vagy mitől félnek a beho részvényesei?
Dátum: 2011.08.30. 18:26:21
Megéri ilyen hamar lenyomni? Akkor éri meg a legjobban ha minimum 3 szintlépést szereznek közben a tagok, lehetséges ilyen gyorsan szintet lépni és megéri?
Dátum: 2011.08.24. 18:47:45
"Valamit félreértettél, Birka. Valóban adunk rögtön vmennyi LE-t a csatáért, de ez nem 1 vadászatnyi, hanem egy eltérő módon számolt érték, nevezzük X-nek.
Viszont az event végén a tul. növelésre kapott LE úgy számolódik, hogy (2*VD-nyi LE minusz X) x drakónok száma. Szóval minden rendben van."

Na szóval itt a példa hogy az X a képletven nem a drakónok száma, ha az lenne akkor minden megölt drakónnal csökkenne a végén kapott le-d. Nem vagyok matematikus rég volt matekórám de szerintem még tudom a műveletek sorrendjét.
Dátum: 2011.08.24. 18:37:17
Valószínűleg csak én vagyok ilyen [tiltott], hogy nem tudok dönteni hogy eventezzek vagy nem, mivel eddig se számológéppel a kezemben végzet uraztam, meg hát tapasztalatom sincs az előző eseményről ezért nem tudtam dönteni, mivel 50% esélyem van rá hogy jól döntök inkább nem eventezek, mert ez egyszerűbb.
Dátum: 2011.08.24. 18:28:12
"Viszont az event végén a tul. növelésre kapott LE úgy számolódik, hogy (2*VD-nyi LE minusz X) x drakónok száma. Szóval minden rendben van."

Az x a drakonölés jutalma és Miklós írása szerint levonódik, nem lehet hogy ezért számoltál 20% hasznot?
Dátum: 2011.08.24. 18:16:02
Idézet: Craslorg - 2011.08.24. 17:59:55
Az, hogy a sima vadászat LE-jét mire költöd, ez rád van bízva, de az is növeli a Z értéket, amit ráköltöttél.


Bocs a kötekedésért de kezdek ideges lenni mert nem tudom eldönteni hogy nekem megéri-e eventezni vagy nem.
Nem vettem észre hogy kapok annyi z-t (Kapsz a csaták végén Z mennyiségű LE-t.) amennyit töltöttem az aktiválásra, ráadásul a z-nem haszon mert le lesz vonva a végén, az élettöltő és a manaital se se haszon mert elhasználódik az eventre, maximum az nem kiadás. Mivel le költés nélkül nem lehet pylont aktiválni ezért le-t kell szerezni amivel valamennyi tp biztosan jön.
Dátum: 2011.08.24. 17:52:37
Kell a töltéshez vadásznom ami legalább 1 vadászat, betöltöm a 3400-at aztán elnyomok 2 csp-t az aktiválásra, a *végén* kapok 2 csp-ért le-t és tp-t viszont a töltésért fizetek le-t és kapok tp-t.

*Az esemény végére gondoltam.
Dátum: 2011.08.24. 17:43:42
Idézet: Helion1988 - 2011.08.24. 17:35:03
Idézet: Miklós - 2011.08.24. 11:13:01
Valóban adunk rögtön vmennyi LE-t a csatáért, de ez nem 1 vadászatnyi, hanem egy eltérő módon számolt érték, nevezzük X-nek.
Viszont az event végén a tul. növelésre kapott LE úgy számolódik, hogy (2*VD-nyi LE minusz X) x drakónok száma. Szóval minden rendben van.


Én ebből gondoltam hogy nincs benne.
Két kérdésem még mindig adott:
2.Mindenki kap tul növekedést?
3.A két toplista mire jó?


2. Szerintem csak az kap aki töltött és ölt.
3. Lehet hogy a toplistások kapnak valamilyen különleges medált.

Úgy néz ki hogy szívás ez az event, töltéssel és aktiválással legalább 3 csp-nyi tp-t kapok de a végén csak 2 csp-nyi le-t írnak jóvá.
Dátum: 2011.08.24. 17:32:20
Nem igazán értem ezt a jutalmazást. Addig oké hogy megtérül a befektetett csp-m mert kapok érte le-t vagy tulajdonság növelés lehetőséget, nem voltam itt az előző ilyen eventnél és nem tudom hogy pontosan mit kapok érte, viszont az aktiválási költség megtérül? Ha nem térül meg a végére akkor inkább egyáltalán nem eventezek mert nem éri meg. Ahogy olvastam a hozzászólásokat azt gondoltam hogy a csp-imért a végén kapok le-t, az aktiválási költségért meg majd tulajdonság pontokat, ha így van akkor semmi probléma. Ez csak az én kikövetkeztetésem és eddig sajnos nem olvastam olyat ami megerősítené, valaki nyugtasson meg hogy így van.

Szerk. : Nemsokkal előttem kérdeztek hasonlót, bocs az újra kérdezésért.