Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - B5156170

Oldal: 1
Dátum: 2009.01.03. 10:45:29
Mortimer drága, hidd el, kőkemény számolások voltak részemről, hogy melyik stat volt az, amelyik esetleg kevesebb lett volna, mint a kívánt túlösszeg. Minden statom magasabb volt. Külön-külön. Erre még rájöttek a cuccok. Trollagyar, ősi mithrill láncing, pulzátor, villámvarázs. Fókuszkristállyal teletűzdelve minden.
Ezzel szemben volt a másik kari, akinek minden egyes statja majdnem 10-el volt kevesebb, mint az enyém és aligátorbőr cumókban, meg ében rövidkarddal mászkált. Fókuszkristály nuku.
Semmi építése nem volt, még szövitag sem volt sosem, tehát érthető a nuku szerencse.
És mégis lenyomott.
Kivégzés és kritikus ütés 15 körül mozgott nálam, erre még a tudatturbó rárakott a krit ütéshez 10-et. A portya kozbeni LE-kinyeréstől kezdve, minden szakértelmem, még az állatosok is 8-9 körül mozogtak. Nála meg volt össz vissz 30akárhány. és még dögje sem volt. Nekem meg ott volt a huszonakárhány szintes morfinderem a páncéljában full morállal és életerővel.
Mi volt szerinted az, amit esetleg nem vettem észre?
Ez már tényleg érdekelne.
Dátum: 2009.01.03. 09:23:34
Byzon, köszönöm a választ, de sajnos azt kell mondjam, hogy ez magasabb szinten sem igaz.
Az egyesen 19. szintű karakterem volt, összstatban szintelső, szakértelemben xtra masszív, prémes cumókkal teleaggatva, amik 2 szinttel magasabbról voltak a kereskedelemnek és a tudatturbónak köszönhetően, 100k LE beadva a szövetségben, tehát még a szerencsém is elég jó volt, és mégis olyan csatáim voltak, hogy a fejemet fogtam. Rámentem a velem egyszintű, 25 szakértelmű 60-al kevesebb összstatú (minden statja lényegesen kevesebb volt mint az enyém és a kevesebbet úgy értem, hogy a szerencse nélkül...) 10. szintű cumókkal ellátott karira, akinek még állata sincs és szöviben sincs benne, tehát fikarcnyi szerencséje sem volt és levert mint búzát a jégeső. egymás után 5 csatában. Ráadásul elmondása szerint soha nem vett őskövet, tehát egy mezei karakter volt, fókuszkristályok nélkül.
Mi ez, ha nem eszeveszett random? Miért fejlesztettem akkor 19 rohadt szinten keresztül pénzt és időt nem kímélve a karit, hogy ilyen előforduljon? Erre ha csúnyán akarnám kifejezni magam, akkor azt mondanám, hogy egy xtra nagy átk*rás az egész és csak a pénzről szól. Hiába nyomom én az őskőre az 5000 forintokat havonta, ha nincs semmi előnye a prémnek, akkor tök felesleges az egész, és egyszerűen free-ben kell nyomni, akkor talán lesz (ahogy a kérdőívben is kérdezik) "sikerélménye" az emberfiának. Mert le fog nyomni egy csomó Prémest, minden erőfeszítés és pénzkidobás nélkül.
Azt már nem is mondom, hogy egy előzőekben leírt csatákkal dúsított teljes két hét után törlésre került a kari, mert egyszerűen nem volt értelme tovább nyomni vele a játékot. Visszaesett mind statban, mind portyában, és annyi LE-t vesztett, hogy abból 8. szintig simán fel lehet húzni egy karakter minden gond, vadászat, portya és egyebek nélkül.

Elkeserítő, hogy ez van és erre nem figyelnek a játék készítői, esetleg azt mondják rá, hogy a random azért random, mert random.
Én meg arra azt mondom, hogy fizettem egy szolgáltatásért, amit nem kaptam meg.
Egy- két csata elcsúszik, egyértelmű.
Mindenkinek van esélye.
De mi van akkor, ha neked nincs egy fikarcnyi sem?
Pech-sorozat? peerszeee...
anti-mák.
Szívesen olvasnék valamit amúgy az egész random rendszerről, hogy legalább képben legyek, hogy miért is történt ami történt.
Mert akárhogy is nézem, azért bizony elcsúszott pár ezer forintocskám a nagy semmire.
Egy orrekt leírást, hogy mikor, milyen határok között mozog a random. Teszem azt 6. szintűként ne támadjak 30 stattal kisebb karaktert, akinek csak egy száraz ág van a kezében fémtüskékkel a végén, mert lever, mint világválság a magyar tőzsdét. Támadjak inkább 120-al több statú embereket, azok ellen legalább lesz 1 % esélyem, mert az azért több, mint a semmi.
Dátum: 2009.01.03. 07:36:09
Sziasztok.

Van egy dolog, ami miatt már jó ideje bosszankodom és ezért volt merszem följönni a fórumra, hogy talán választ találjak a problémámra.

Ugyebár van a szerencse.
És van Random Isten.

De kérdem én, mi van akkor, ha minden statom jóval magasabb, mint a támadottaké, a szerencsepontom is duplája az övékének, és a felszerelésem is jobb, mint az ellenfeleké, mégis veszítem sorra a csatákat, akár támadok, akár vesztek?
Mindegy, hogy felfelé, mindegy, hogy lefelé támadok, az eredmény mindig siralmas.
Jah, talán a legjobb karaktervédelem az, ha 140-es marad az összstatja az embernek. Még egyetlen 140-est sem tudtam leverni, még ha teljesen pucér volt akkor sem. Rajtam meg hiába csillog villog a kormos ruha, meg zúzom a koponyát és van 187-es statom egyszerűen röhögve közli a gép, hogy buktam a csatát.

Ha ennyire uralja a játékot a véletlenszám generátor, akkor felesleges fejleszteni a karaktert, elég, ha csata előtt dobok egy dobókockával és ha 6-nál kisebb, akkor vesztek, ha pedig hat, akkor nem vittek tőlem LE-t. :-(

Jó lenne, ha a random valami egészséges keret között mozogna, mert így egyszerűen nincs értelme a játéknak.
Ha pedig valaki azzal jön, hogy regeljek a 3. világra majd, azt mondom, hogy nem gyűjtögetőset akarok játszani, hanem csatázós, fejlesztgetős, vadászósat. Ahhoz pedig az kellene, hogy legyen némi sikerélményem, lássam, hogy van értelme fejleszteni a karaktert. Mert a jelenlegi nézőpontom szerint egyszerűen csak farm karakterré váltam, hiába vettem őskövet, meg fókuszkristályt, meg mindenféle "értékcsökkent" kiégett cuccot.

Ha már fordítottam készpénzt a játékra, jó lenne ha kapnék is érte néhanéha valami esélyt.
Oldal: 1