Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
közellenségBartakuszFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3881. hozzászólás - 2009.01.02. 20:26:16
ööö még van egy kérdésem van egy ojan küldetésem hogy keresd fel darkint azt hogy kell meg csinálni???
Barna hello mindenkinek
Pontszám: 1.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3882. hozzászólás - 2009.01.02. 20:32:12 (Válasz Bartakusz #3881 hozzászólására.)
Nézd meg az aláírásom Drakinért.

Lélekkút kisütésénél minél több ősköved van és minél magasabb szintű vagy, annál több LE-t kapsz.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.33
fórumozóBekasFérfi
Végzetúr mester
674 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3883. hozzászólás - 2009.01.02. 20:37:11
Mikor lesz a következő bajnoki? A múltkor 5-én volt.
Pontszám: 7.50
közellenségBartakuszFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3884. hozzászólás - 2009.01.02. 20:54:38
ööö meg csináltam azt amit montál de nem fogadja el
mármint a szövgbe az van hogy megláttam a hadurat vagykit
és rátudok menni arra hogy hadur de nem fogadja el
Barna hello mindenkinek
Pontszám: 2.33
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3885. hozzászólás - 2009.01.02. 21:01:40 (Válasz Bartakusz #3881 hozzászólására.)
Idézet: Bartakusz - 2009.01.02. 20:26:16
ööö még van egy kérdésem van egy ojan küldetésem hogy keresd fel darkint azt hogy kell meg csinálni???
Idézet: Bartakusz - 2009.01.02. 20:54:38
ööö meg csináltam azt amit montál de nem fogadja el
mármint a szövgbe az van hogy megláttam a hadurat vagykit
és rátudok menni arra hogy hadur de nem fogadja el

Lehet, hogy nekem jött le rosszul, de mintha te Drakint keresnéd, és nem a hadurat. Drakin a legenda 7. fejezetében van, a hadúr egy későbbi küldetés.
Pontszám: 3
közellenségBartakuszFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3886. hozzászólás - 2009.01.02. 21:11:20
aha viszamentem meg néztem a 7 es legendát és ott rá kattoltam és jo volt csak féreértettem a 10 es fejezetet am köszi
Barna hello mindenkinek
Pontszám: 2.60
közellenségBartakuszFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3887. hozzászólás - 2009.01.02. 21:12:11
csak egy utcso kérdés mért van a nevemnél az a vilámlo jel ami azt jelenti hogy közelenség ???
Barna hello mindenkinek
Pontszám: 2
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3888. hozzászólás - 2009.01.02. 21:13:50
Idézet: Bartakusz - 2009.01.02. 21:12:11
csak egy utcso kérdés mért van a nevemnél az a vilámlo jel ami azt jelenti hogy közelenség ???


Azért mert lepontozták a fórumos hozzászólásaid.
Pontszám: 6
közellenségBartakuszFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3889. hozzászólás - 2009.01.02. 21:22:32
ezt nem nagyon értem mindegy
Barna hello mindenkinek
Pontszám: 2.33
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3890. hozzászólás - 2009.01.02. 21:27:59 (Válasz Bartakusz #3889 hozzászólására.)
Idézet: Bartakusz - 2009.01.02. 21:22:32
ezt nem nagyon értem mindegy


Biztos látod te is, hogy minden hozzászólás mellett van egy pontszám legördülő menü és egy értékelem feliratú gomb. Ennek segítségével pontozhatod a hozzászólásokat 1-től 10-ig attól függően hogy mennyire tetszik az neked. A kapott pontszámok alapján kapsz egy átlagpontszámot, ez alapján egy besorolást.
Pontszám: 6.80
irritálóCsepigyozoFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3891. hozzászólás - 2009.01.03. 04:02:25
Sziasztok,

most jutottam el a szakértelemben a lopás tulajdonságig. Ha jól értelmezem, akkor csak a kiégett őskövet lehet ellopni? Vagy nem?Az igazi, felhasználható őskő biztonságban van?
Pontszám: 4
irritálóCsepigyozoFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3892. hozzászólás - 2009.01.03. 04:05:01
Ja, és látom vannak a fórumon szintek. Az csak a fórumra érvényes, vagy hatással van a játékra is. Itt arra próbálok célozni, hogy aki magas szinten van, az élvez-e valamilyen előnyt?
Pontszám: 3
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3893. hozzászólás - 2009.01.03. 04:42:36 (Válasz Csepigyozo #3891 hozzászólására.)
Szia!

Jól értelmezed. Az igazi biztonságban van. Nem tökéletesben, mert hamar elfogynak általad.
Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3894. hozzászólás - 2009.01.03. 04:45:02 (Válasz Csepigyozo #3892 hozzászólására.)
Csakis a fórumra, úgymond jópofi mérce.
Pontszám: 7.50
népszerűtlenB5156170Nő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3895. hozzászólás - 2009.01.03. 07:36:09
Sziasztok.

Van egy dolog, ami miatt már jó ideje bosszankodom és ezért volt merszem följönni a fórumra, hogy talán választ találjak a problémámra.

Ugyebár van a szerencse.
És van Random Isten.

De kérdem én, mi van akkor, ha minden statom jóval magasabb, mint a támadottaké, a szerencsepontom is duplája az övékének, és a felszerelésem is jobb, mint az ellenfeleké, mégis veszítem sorra a csatákat, akár támadok, akár vesztek?
Mindegy, hogy felfelé, mindegy, hogy lefelé támadok, az eredmény mindig siralmas.
Jah, talán a legjobb karaktervédelem az, ha 140-es marad az összstatja az embernek. Még egyetlen 140-est sem tudtam leverni, még ha teljesen pucér volt akkor sem. Rajtam meg hiába csillog villog a kormos ruha, meg zúzom a koponyát és van 187-es statom egyszerűen röhögve közli a gép, hogy buktam a csatát.

Ha ennyire uralja a játékot a véletlenszám generátor, akkor felesleges fejleszteni a karaktert, elég, ha csata előtt dobok egy dobókockával és ha 6-nál kisebb, akkor vesztek, ha pedig hat, akkor nem vittek tőlem LE-t. :-(

Jó lenne, ha a random valami egészséges keret között mozogna, mert így egyszerűen nincs értelme a játéknak.
Ha pedig valaki azzal jön, hogy regeljek a 3. világra majd, azt mondom, hogy nem gyűjtögetőset akarok játszani, hanem csatázós, fejlesztgetős, vadászósat. Ahhoz pedig az kellene, hogy legyen némi sikerélményem, lássam, hogy van értelme fejleszteni a karaktert. Mert a jelenlegi nézőpontom szerint egyszerűen csak farm karakterré váltam, hiába vettem őskövet, meg fókuszkristályt, meg mindenféle "értékcsökkent" kiégett cuccot.

Ha már fordítottam készpénzt a játékra, jó lenne ha kapnék is érte néhanéha valami esélyt.
Pontszám: 3.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3896. hozzászólás - 2009.01.03. 07:40:56 (Válasz B5156170 #3895 hozzászólására.)
Igen ez a játék elején eléggé ismerős probléma. Mindannyian átéltük. Ha ez megnyugtat, akkor a tapasztalat azt mutatja, minél magasabb szintre jutsz, a random annál kevésbé befolyásolja majd a csatákat (noha természetesen teljesen soha nem tűnik el), szóval nyugalom! 12-15 szint környékén már alig érezhető, ha továbbra is ésszel választod az ellenfeleidet, mint eddig.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6
népszerűtlenB5156170Nő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3897. hozzászólás - 2009.01.03. 09:23:34
Byzon, köszönöm a választ, de sajnos azt kell mondjam, hogy ez magasabb szinten sem igaz.
Az egyesen 19. szintű karakterem volt, összstatban szintelső, szakértelemben xtra masszív, prémes cumókkal teleaggatva, amik 2 szinttel magasabbról voltak a kereskedelemnek és a tudatturbónak köszönhetően, 100k LE beadva a szövetségben, tehát még a szerencsém is elég jó volt, és mégis olyan csatáim voltak, hogy a fejemet fogtam. Rámentem a velem egyszintű, 25 szakértelmű 60-al kevesebb összstatú (minden statja lényegesen kevesebb volt mint az enyém és a kevesebbet úgy értem, hogy a szerencse nélkül...) 10. szintű cumókkal ellátott karira, akinek még állata sincs és szöviben sincs benne, tehát fikarcnyi szerencséje sem volt és levert mint búzát a jégeső. egymás után 5 csatában. Ráadásul elmondása szerint soha nem vett őskövet, tehát egy mezei karakter volt, fókuszkristályok nélkül.
Mi ez, ha nem eszeveszett random? Miért fejlesztettem akkor 19 rohadt szinten keresztül pénzt és időt nem kímélve a karit, hogy ilyen előforduljon? Erre ha csúnyán akarnám kifejezni magam, akkor azt mondanám, hogy egy xtra nagy átk*rás az egész és csak a pénzről szól. Hiába nyomom én az őskőre az 5000 forintokat havonta, ha nincs semmi előnye a prémnek, akkor tök felesleges az egész, és egyszerűen free-ben kell nyomni, akkor talán lesz (ahogy a kérdőívben is kérdezik) "sikerélménye" az emberfiának. Mert le fog nyomni egy csomó Prémest, minden erőfeszítés és pénzkidobás nélkül.
Azt már nem is mondom, hogy egy előzőekben leírt csatákkal dúsított teljes két hét után törlésre került a kari, mert egyszerűen nem volt értelme tovább nyomni vele a játékot. Visszaesett mind statban, mind portyában, és annyi LE-t vesztett, hogy abból 8. szintig simán fel lehet húzni egy karakter minden gond, vadászat, portya és egyebek nélkül.

Elkeserítő, hogy ez van és erre nem figyelnek a játék készítői, esetleg azt mondják rá, hogy a random azért random, mert random.
Én meg arra azt mondom, hogy fizettem egy szolgáltatásért, amit nem kaptam meg.
Egy- két csata elcsúszik, egyértelmű.
Mindenkinek van esélye.
De mi van akkor, ha neked nincs egy fikarcnyi sem?
Pech-sorozat? peerszeee...
anti-mák.
Szívesen olvasnék valamit amúgy az egész random rendszerről, hogy legalább képben legyek, hogy miért is történt ami történt.
Mert akárhogy is nézem, azért bizony elcsúszott pár ezer forintocskám a nagy semmire.
Egy orrekt leírást, hogy mikor, milyen határok között mozog a random. Teszem azt 6. szintűként ne támadjak 30 stattal kisebb karaktert, akinek csak egy száraz ág van a kezében fémtüskékkel a végén, mert lever, mint világválság a magyar tőzsdét. Támadjak inkább 120-al több statú embereket, azok ellen legalább lesz 1 % esélyem, mert az azért több, mint a semmi.
Pontszám: 4.33
utáltSamarkanFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3898. hozzászólás - 2009.01.03. 09:29:52
Sziasztok!

Hogy lehet több állatot befogni és mi van akkor ha egy állattárgyból több van több lesz a támadása mert 2db díszes nyakörv je van és akkor 10 lesz a támadása??

Üdv:Samarkan
Pontszám: 2.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3899. hozzászólás - 2009.01.03. 09:45:36 (Válasz B5156170 #3897 hozzászólására.)
Pedig tényleg igaza van, biztos vagyok benne, hogy elnéztél valamit fejlesztés közben. A játék minden szakaszában megvan, hogy mire érdemes koncentrálni, és minden karakternél más az optimális fejlesztési irány. Teljesen megszüntetni nem, de minimalzálni igenis lehet a random szerepét.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3900. hozzászólás - 2009.01.03. 09:46:28 (Válasz Samarkan #3898 hozzászólására.)
1. nézd meg a wikit
2. vezetőkészség szakértelem
3. egyszerre csak egy felszerelés lehet egy állaton.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője