Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mona89

Oldal: 12345
Dátum: 2009.12.27. 17:58:12
Én például olyan V5 szeretnék mint amilyennek indult tavaly szeptemberben a v1 .Ugyanazokkal a szabályokkal mert sajna egyre többen törölnek a folyamatos változtatások miatt. Ha maradt volna minden , lehet többen maradtak volna.
Dátum: 2009.12.11. 17:40:00
mondanám ha nem lenne jó ? na de témánál maradva lehetne egy kicsit még buherálni az erő sebzés képletén ha már a kritikust nem öröklik , mint pl a kivégzés növelő hatása , vagy valami ami az erővel arányosan növeli , meg egy kis pluszt adna. Mindegy majd alkalmazkodunk , mint mindig .
Dátum: 2009.12.11. 17:30:24
vagy préseld ki , költsd az erőre és te is sebzel pluszba annyit.
Dátum: 2009.12.11. 17:18:52
komoly kicsi az erő .nem olvastam végig a az egészet , de annyit látok hogy eddig az állatok örökölték a kritikus ütéseket most nem . Akkor az erőt kell duplázni , és nem a krit ütést .igy még ha nem is találsz a dögök találnak és sebeznek becsülettel. Már feltéve ha az állattartás szépségeire mész rá .
Dátum: 2009.12.07. 19:02:30
hlegba. Van olyan nap hogy annál is többet egerészek össze ,de van olyan hogy szinte semmit . az említett napon 5 klánnal voltunk háborúba és 17 számomra üthető tag volt kb 4 től 20k felett hoztam egy csatára, és azért nem egyszer mentem vissza , elhiheted . A másik oldala a dolognak hogy nem mindig van így és ügye az üres tpk jönnek. de ha átlagomat számolom hál istennek , a szakértelmeim jó eloszlásának köszönhetően 100-130 esetenként felugrik 150 lére az 1 tpm átlaga.És nem utolsó sorban a célpontválasztásnál, nagyon jó mesterem volt . hogy mire is figyeljek . De ez most nem az a topic , ne offoljuk tovább így is eléggé bele kontárkodtunk
Dátum: 2009.12.05. 18:47:53
csak nem rólunk van szó ? Kire is szokunk rá ? Mert idáig mindösszesen 2 szer vagy 3 szor voltunk a roninnál , az azurnál meg egyszer .Halkan megjegyzem volt olyan klán ahol több mint 10szer fordultunk meg , az alacsonyabb tagok végett , mert míg fent nem éri meg háborúzni addig nekünk meg lent igen. Igaz kevesebb a háborús bevétel , de csak ma a pár háborunkba majd 160kt szedtem egyedül össze .Azt mondjátok nincs értelme háborúzni mert csak potya tp. Na most a ppt mindenki ellövi szintöl függetlenül , és pláne fentebb nem nagyon van lé a portyába akkor is kap tpt ,akkor nem mindegy hogy háborúból kapja a tpt vagy a külön portyára ?. Ja még egy egyszerű megállapítás ha szerintetek csak tp van a háborúba akkor hogy épült fel a klánunk , és nem azt mondom hogy a legerősebb de akkor miért rúgunk labdába másoknál is ?Ha úgy lenne mint azt állítjátok , akkor a majd 500 háborúból a szinte csak tp meg kevés bevétellel már rég törölt volna mindenki mert le lennénk gyengülve , az átlag felére .Ja jutott eszembe ronin . én ott még nem rúgok labdába a szintem miatt, de akik igen azok miért másolgatnak be ronin lv háború idején 20k feletti kamrákat ? Még tényleg jó hogy inaktív a ronin és senki nincs fent . Csak egyszer érjem be ezt az inaktív szövit lehet le meg fel pontozni, túlzottan nem hat meg , csak elmondtam a véleményem az lv szemszögéből úgy hogy engem konkrétan nem érintet a háború.
Dátum: 2009.11.29. 17:53:03
Jól hallom ? nem vertünk el nagy szövit . az a baj hogy nem nyúlik annyira vissza a háborús archivum hogy sok nagy csatás háborút kimásolnék de egyet mindenféleképpen kiemelek .

LV] Lélekvadászok vs Sötét ösvényA háború eredménye: Győztetek!
Lélekkút nyereség: 479662
Háború kezdete: 2009.10.19. 02:42 Háború vége: 2009.10.26. 05:04
Győzelem: 156 Vereség: 98

de revansot vettek ugyan ez volt csak az ők javukra , tehát ez 1:1

akkor már jó régóta volt 2 szer jött a vm . de másodjára elismerték hogy benézték a dolgot . ugyanis kiegyenlitettük az elsö bukásunkat.

akkor 3:1 pg .

2:1 chaos .
sorolhatnám nap estig hogy mik is voltak .

Elit , Azúr , Tryant , stb , addig nem igazán van értelme hadat üzenni még legalább szintekbe le nem dolgozzuk a hátrányt .vagy esetleg ezen szövik tagjaik biztos örülnének neki hogy hadüzenet és egymás meredt nézése mert senki nem ér el senkit.
Dátum: 2009.11.29. 17:31:04
Typhoon ! Egy rohadt szót se szolnék a portya korlátokra ha végre látnák egy vadászati korlátot .De még a portyára kismillió volt addig a vadászatra egy se - Ha így nézzük ez se fer. Az elején amikor indult a játék nem kellet volna beletenni hogy portyából is szerezhető lé , annyi lett volna hogy vadász amíg meg nem unod költs el , majd egy havonta talizunk a bajnokin. Akkor az első hét után töröltem volna , meg sokan mások , és néztünk volna más játékot. Most nem a gömbösök vagy nem gömbösök táborát akarom bántani , ez a játék elindult valahogy. Én konkrétan arra a játékra regisztráltam, azóta rengetegszer átváltoztatták a portyát, ami ebbe a játékba a lényeg lenne . Mi lenne ha most az egyszer a vadászatot változtatnák meg amit itt írogattok , hogy semmi nem változik vagy rabolsz vagy nem . A vadászatnál is vagy kapsz lét vagy nem . Kiváncsi lennék ha ez meglenne akkor hány vadász siránkozna itt meg törölne .
Dátum: 2009.11.29. 16:57:24
Mindegy , kár a gőzért , úgyis az van amit az a pár ember kisír , akkor vadászgatunk majd , meg tevét nevelünk , lesz csuda sok pp ami másra nem igazán jó , mindegy de lesz , csp nem lesz ami ugyan másra is jó lenne , de lesz egy legelő tehenünk vagy tevénk mindegy csak az idő meg ne álljon .
Blacjack. Nekem nincs ilyen gömböm , de nagyon szerettem volna , én szeretek a későbbiekre gondolva , hogy mire odaérek legyen .Gondolom nálad ez úgy működik hogy ma van , hogy holnap mi lesz az nem érdekes. De nálam igen .
Dátum: 2009.11.29. 16:39:17
Hát hihetetlen , ugyan mi lesz még a portyán változtatva ? Csak gratulálni tudok , csak így tovább !De azért azt valaki elmesélhetné ha mi portyások ilyen büntiket meg korlátokat kapunk , akkor a vadászok miért nem ? azért megnéznék egy olyat hogy betesz xy 20 vadászatot és mondjuk 10re csak tpt kap . Mert ügye nálunk se minden ppre garantált a bevétel , erre lett egy úgymond esélyt adó , illetve biztató tárgy , és a lényegét veszik ki .Lekorlátoztak majdnem mindent , akkor legyenek szivesek a vadászoknak is adni valami korlátot .Ott is legyen meg a lutri , ugyan úgy mint a portyába , mert gömb ide vagy gömb oda azért nem 100% a lé bevétel , a vadászatnál meg igen .

A szüntesd meg a portyát mozgalom tagja .
Dátum: 2009.11.29. 11:12:03
Nem nincs minden , póknál gömb . De bizonyos szint felett majdnem csak azzal lehet lét szerezni , nélküle csak ritkán véletlenül .Mindenki morog hogy 50-60 szinttől , nincs a portyába lé csak véletlenül , még fentebb ügye lészívás , Mindenki 0 lével táborozik , ott csak úgy van esély egy egy zsírosabb falatot elkapni ha elkezdem gömbözgetni a leendő célpontokat és megfelelő pozitív változást látok akkor megpróbálom kivégezni .Nem magával a gömb reformmal van itt a fő probléma , hanem megint visszatérek , a portyát kellene rendbe rakni .
Dátum: 2009.11.29. 09:41:57
Most ez vicc akar lenni ? Gyűjtöm ezerrel a dukátot , hogy mire odaérek szintbe , át tudjak állni , "15% taktikára" erre meg lesz reformálva .Ennyi erővel , szinte felesleges is a portya , töröljék el , vadászgasson mindenki , majd egy hónapba egyszer a bajnokin kiderül ki mire jutott. Feltéve ha lesz még addigra játékos aki nem törölt . Kihasználták a kreativot , megreformálták , jó aláírom , több milla lével ne üthessük egymást , nem sok értelme van . Megkapták a büntetést , bár én nem tartottam elég erősnek.Megreformálták a kivégzést , ami már nem annyira jó , de reform előtt nem sokan tudták a " titkát" , akkor azokat akik tudták miért nem fokozták le , mindegy most meg ez , nehogy már megtaláljuk hogy kiknél lehet lé ...tényleg lassan az következik hogy ugyan ne portyázzunk már , mert a másik fele banda meg vadászik . Akkor töröljük el a portyát , igyis szintekben fentebb haladva egyre több a 0 lés csata tpért , ha nem lesz rá mód hogy aki szemfülesebb elkapja a másikat , kérdem én mi értelme lesz a portyának . Ha nincs értelme meg minek . Akik abba lelik a játékélményüket hogy portyáznak azokkal mi lesz ?Most már kezdem érteni hogy nagyjaink miért is töröltek (crimson , malfunkcion , stb)
Dátum: 2009.11.21. 18:50:24
Beleolvasgattam itt a nagy vitákba , de nem mindent . Ha jól értelmezem , a vf "megreformálása " a téma . Nos igy röviden én csak annyit kérdeznék hogy miért is fejlesztették ki sokan a vfet ? gondolom azért mert ahogy haladnak egyre fentebb szintekbe nő a portyázási leütés és le akarnak maradni , illetve erősödni hogy ne legyenek mindig laposra verve. Lehet hülye vagyok a játékhoz , de véletlenül nem a portyázási témát kellene rendberakni ?Csak azért kérdezem mert ha az a kezdetektől rendben lett volna nem kellett volna vfet bevezetni , igy nem lenne gond ha valaki lemarad, ez miatt , és ne tán-tán , okosan fejlesztve erősebb lesz mint aki szintben fentebb van.Én portyás létemre (41 szint.) már nagyon sok olyan karakterrel találkozok hogy szinte csak vadászatból erősebb mint én a nagy portyás .Szerintem nem a vffel van a gond hanem a magasabb szinteken a leütéseknél . Ha valaki törődik a karakterével ez végett , kötelező neki a max vf , ha akarja,ha nem ,mert előbb utóbb felér arra a szintre ahol már ezek a 6-7 szintel való leütések vannak és nem tud labdába rúgni . Az az egy a gond hogy ez a világ 1 a tesztpálya , ahogy én látom , alkotnak valamit , eltelik egy kis idő , és ha jó marad , ha nem meg állandóan variálni kell rajta .Jó kellenek mindig az újdonságok , de ha már egyszer be lett vezetve akkor nem a meglévőt átkoperálni (kreaf+kivégzés stb)hanem valami ellenszert csinálni neki .Én simán a portyát tenném rendbe először , és ha az rendbe van lehet nem kellene semmit se tenni a vffel , mert nem lenne gond .Szerintem többen is lefelejtenék , ha nem lenne ott hogy istenem ugyan mikor durrantanak le 4-7 szinttel feljebbről .Azért ha valaki gondoskodik a karakteréről +2-3 szintben is jó lehet , és lefele egyáltalán nem kellene ütni .Tudom most jön a topp hogy akkor ők nekik mi marad , de idáig amit olvastam az mind ellenünk volt , (pók ,vff középmezőny) mert nem érjük be őket , ha meg igen akkor addigra erősebbek leszünk mint ők.nekik ott a kh , abból kellene darabszámilag annyit berakni hogy ellegyenek velük .nem 35 ha jól tudom hanem 200- at így ők sem unatkoznának .
és tényleg , nincs kedved ? nekem is kéne soha nem érlek utól
Dátum: 2009.09.16. 11:05:58
Hát igen a régi rendszer jobb volt valamivel .Azért lehet az új rendszerhez is alkalmazkodni hogy ne legyen kevesebb a bevételem portyából , mint a régi rendszerbe .A le\tp arányomat sikerült vissza állítani a régi rendszerhez képest , igaz 2 hónap agyalás meg variálás után lett megint ugyan az . Sőt ha minden igaz , hosszabb távon némi növekedést is tapasztalnom kellene , de ez még a jövő zenéje .
Dátum: 2009.09.12. 11:53:24
Én már leírtam régen a véleményemet de most az előttem szólóhoz csatlakoznék , ebbe a közel 140 oldalba ténylegesen nem találom a játékélmény képletét , hogy az mennyi is lében átszámolva.Itt mindenki számol mindennel , köbgyököt vonnak a 26 dik hatványból , de erre az egyszerű dologra nem lelek képletet.Pedig szeretnék találni , mert ezek szerint nagy játékélmény = nagy lé . Akkor pedig elég elől járok , mert mindenféle matek képlet nélkül ,jól éreztem magam , amit szerettem volna meglett , és még lehet kapok is valamit ,de ez mellékes hisz megvolt az élményem .
Dátum: 2009.09.12. 10:09:37
Megerősítem , igen portyagömbbel ,és a gyorsításokkal , 4 szer lehet menni portyázni büntetés nélkül . Szokatlan is egy kicsit , hamarabb elfogynak a ppjeim .
Gratulálok Ana ! Ilyet nem mindenki kap ám ! Vagy kétszer elolvastam annyira tetszett , és közben azon gondolkodám ,hogy a levélíró hány napig ült a gép előtt , hogy ilyen gyönyörűségeket összeszedjen . Én is kapok , de engem nem tisztelnek meg ennyire összeszedett komplikált mondanivalóval , egyszerű két sorba elintéznek
Ez van , jó helyen vagyok per pillanat adakoznak szépen .de az előzőre visszatérve még a szöviből is kilépett. Pedig még válaszolni se válaszoltam rá Nah mindegy szerintem lesz még ilyen rajongóm , ilyen ez a pók szakma . Azért a napi 3 menni fog hátha töröl is , mint az előző levélíróm
Csatlakozok hozzá én is jót derülök ezeken , pláne hogy a levélíró , a mai nap folyamán elhozott 25k sérelmezi . Igaz háborúba vagyunk , és 3 ppmbe került de megérte ilyen kedves levélért nem ?
Oldal: 12345