Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Komura64

Oldal: 12345
Sziasztok!
Nézegetem a panaszokat,és a hozzászólásokat,és jókat mosolygok magamban.Egy kérdésem volt,amit rossz hibás kérdésnek értékeltek a kedves "játékosok".Nem kaptam semmiféle helyreigazítást,még csak annyit sem,hogy igazam van.Azóta levontam a tanulságot,és csak olyan gagyi kérdéseket küldök be,amit biztosan elfogadnak a-had ne mondjam meg,hogy milyenkulturszintű-játékostársaim.
Ettől kezdve a kérdéseim elfogadva,beseprem a jutalmat,innentől kezdve csak azon kell mérgelődnöm,hogy milyen gagyi kérdésekkel kell megbírkóznom a vadászatok során! További szép napot mindenkinek,főleg a játékszervezőknek!
Örülök neki,hogy legalább a matek tudásom jó!
Továbbmegyek, 36+2=38 érdekes módon nem ez a "helyes "megoldás!
Viccet félretéve /és ez már a szervezőknek szól/ Én játszom a honfoglalón is,küldtem,és küldök be kérdéseket,van egy követelmény:
fel kell tüntetni a forrást! Ez megkönnyíti a moderátorok dolgát,és rákényszeríti a beküldőt arra,hogy csak jó kérdéseket küldjön be!
Gyerekek nem lehetne ezt átgondolni?Ennek a millió /jogos/panasznak a 80%-át el lehetne kerülni!Tényleg csak egy javaslat! Üdv!
Azzal a részével,amelyik a kérdések értékelésével foglalkozik!Nem akarom ismételni,mert nagyon szépen le van írva.
Egyébként megint kaptam egy pofont:Meddig tart az emberi terhesség?
Beírtam a 36 hetet,rossz válasz,mert 40 hét.Akárhol kerestem rá, mindenütt 9 hónap.Innentől logikusan:9*4=36!!!
A javaslatoddal abszolúte egyetérte!!!
Sziasztok!
A kérdésem a következő volt:
Melyik nem Molnár Éva regénye?
Halkirálynő és a kommandó
Fattyúdal
Ébredj velem
Halálsoron
Helyes válasz:Halálsoron Rossz,hibás kérdés értékelést kapott. Kérdésemre csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ
Na most megy fel az agyvizem!Mi ebben a speciális?Hogy Molnár Évának Vavyan Fable az írói álneve?Vagy hogy a Halálsoron Stephen King egyik legismertebb műve?Szerintem ez ált műveltség!A Gyűrűk ura,a Harry Potter stb nem speciális?És akkor még nem említettem az évszámokat,pedig az ugye lexikális tudást igényel!Nem azért vagyok mérges,mert rossz értékelést kaptam,hanem azért,mert igazságtalanul kaptam rossz értékelést!Szerintem nem ártana felülvizsgálni a kérdés elbírálásokat!Egyébként a játék szuper,nagyon megszerettem,csak ez a kiszolgáltatottság nem tetszik!
Oldal: 12345