Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Halott Angyal

Oldal: 1
Dátum: 2009.09.21. 23:09:52
Hello
Remélem, jó helyre írom.
A problémám az lenne, hogy a liciten nyertem 1 könyvet 3 hete, de azóta sem érkezett meg. Mi ennek az oka? Mit kell tegyek?


Kérek valakit válaszoljon rendesen, mert már . alkalommal írom meg ezt a kérdést.
Dátum: 2009.09.21. 01:09:36
Hello
Remélem, jó helyre írom.
A problémám az lenne, hogy a liciten nyertem 1 könyvet 3 hete, de azóta sem érkezett meg. Mi ennek az oka? Mit kell tegyek?
Rendben elfogadom az indoklást, de nem értek vele egyet!
Remélem a téma lezárásra kerül! Aki akarja, még 2-3 napig biztos nézni fogom a leveleimet, írja meg privába, mielött kitiltanak emiatt a fórumról.
Kössz
A tényeket mindenki maga értékeli! Ilyen erővel 56 is bűncselekmény volt, 48-ról már nem is beszélve!
De nem ez a lényeg és nem is erről akarok vitatkozni! A Hír TV-t azért említettem, mert mindenki által elérhető elvileg!
De leadták az rtl-en, és a ty2-ben is!!!
A tájékozottság magabiztossá tesz!
Ez nem bűntény! Azt már esetleg lehet annak nevezni, ami utána történt! Amikor ez megfogalmazták és be akarták olvasni (12 pont), azzal még nem követtek el semmilyen bűncselekményt! A TV-nek törvény adta kötelessége lett volna beolvasni a 12 pontot! Egyébként tudomásom szerint többször elhangzott hír tv-n is! És nem véletlenül Hír tv...
Hány pontot akartak beolvastatni 2006-ban a TV székházban?

12
7
14/88
9

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Szerintem az ország lakosságának 20-25 % -a nem nevezhető speciális rétegnek. Szerintem ez kissé érdekes.
De ha valami egyéb gond van vele,ami ésszerű, akkor szívesen várom az ötleteket.
Dátum: 2009.09.20. 02:19:43
Hello
Remélem, jó helyre írom.
A problémám az lenne, hogy a liciten nyertem 1 könyvet 3 hete, de azóta sem érkezett meg. Mi ennek az oka? Mit kell tegyek?
Dátum: 2009.02.01. 17:19:18
köszönöm!
Dátum: 2009.02.01. 13:07:55
Helló!
Nem nagyon értettem a helyettesítési szabályokat! Valaki kérem adjon konkrét infó-t arról, hogy lehet e helyettesítést azonos klánon belűl kérni, és hogy ezzel kapcsolatban kit kell értesíteni, meddig lehetséges, stb...
Előlre kösz bármi választ!
Majd legközelebb, már csak 93 kell:P
Okés, rendben, bocs az igénytelenségért, legközelebb figyelek! Egyébként elfogatható lett volna?
Hány ország kapott az elcsatolt területeinkből?

-4(románia, jugoszlávia, csehszlovákia, osztrák)
-2(amerika, oroszország)
-5(románia, jugoszlávia, csehszlovákia, ostrák, olasz)
-6(lengyel, csehszlovák, román, olasz, osztrák, jugoszláv)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

---->nem értem miért rossz a válasz, ugyanis Olaszországhoz csatolták Fiume városát, valamint Lengyelországhoz 2000km2-et! Aki nem hiszi, járjon utána! De attól, hogy ezt a két államot nem híresztelik, és nem szokták feltüntetni, az azért van, mert elnagyolják, hisz a 102 000, 103 000 km2-ekhez képest elhanyagolható!

----> valamint nem értem miért nem egyértelmű a kérdés? (--> talán, mert nem írtam bele, hogy 1920-ban? mert ugye némely ország már nem létezik, ez igaz(és ezért is értelmetlenné vált a szerződés, csak nem köztudott), ezért lenne nem egyértelmű, mert ez a válaszokból kiderül, hogy akkori időkről van szó)

Kérnék valakit válaszoljon, mert nem értem...
Dátum: 2009.01.06. 11:58:43
kivágva!
Dátum: 2008.12.21. 19:04:03
Helló! Sikerült kreálnom egy kérdést, ami elbírálás alatt van! Sajnos van benne egy betűhiba: "júnis" részel! hiányzik az "u".
Ki tudnáok javítani, vagy emiatt azonnal törölnötök kell?



Ui: Köszönöm, levél elküldve!
Dátum: 2008.12.18. 16:06:00
Hell!!!
Lehet-e nállam alacsonyabb szintű karaktert támadni, ha igen, akkor hogyan?





Rendben, köszönöm, most már értem, eddig még csak 2. tsz-en vagyok! Köszi!
Oldal: 1