Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Adamek

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.13. 14:48:44
Sziasztok!

Én még mindig nem kaptam xeno medált,úgy hogy mindkét jutalmat megszereztem!

Érdeklődnék, hogy ez véletlen vagy nem mindenki kapott csak sorsolás alapján!?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.: Buksi
Dátum: 2009.10.13. 11:44:37
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért fordulhat az elő sok esetben, hogy pl.:elmegyek 4x vadászni, de csak 1 kérdésre ad lehetőséget válaszolni!?Tehát 4 kérdés helyett egyre válaszolhatok csak!

Válaszotokat előre is köszönöm!:D
Dátum: 2009.09.16. 10:24:11
Köszönöm Mormord a választ- akkor nem használom többet ezt a lehetőséget csak már vagy 30 kérdésben láttam, úgyhogy ezért írtam bele.
Dátum: 2009.09.16. 10:15:00
Mormordnak: Igazad van a helyesírási hibákkal kapcsolatba, de már nagyon mérges voltam!

Pietrusnak: Újraolvashatnád, mert nem használtam olyan szót, mint "hülye" és abszolút helytálló amit írtam- mármint főleg azokkal kapcsolatban akik játszanak, de esetleg nem olyan tájékozottak műveltség terén!!!
Dátum: 2009.09.16. 10:14:23
Na most tényleg mérges lettem!
Dátum: 2009.09.16. 10:07:31
Elnézést, ha rossz helyre írtam!
Na ebbe mi is a hiba?


Miről ismertek a gnómok?

Erejükről?
Harci képességeikről?
Vezetési tudásukról?
Eszükről?

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.
Dátum: 2009.09.07. 19:57:21
Sziasztok!

Érdekelne, hogy miért nem sikerült kijavítani azt a hibát, hogy kevesebb kvízkérdést kapok, mint amennyiszer elmegyek vadászni?
Dátum: 2009.05.17. 23:36:08
Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írok e , de megpróbálom!
Nagyon nyugodt ember vagyok, de már ki van a .... azzal, hogy nem ellenőrzik megfelelően a kvízkérdéseket és nagyon sok hibás kérdés kerül be!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez most azért bosszantott fel különösképp, mert annál a küldinél vagyok, hogy válaszolj 20 kvízkérdésre egyhuzamban jól, de nem sikerül, mert a végén mindig kapok olyan kérdést amire 100%, hogy jól válaszolok, de akkor is más a jó válasz!
Van amit lexikonból néztem ki és más volt rá a "helyes" válasz így kezdhettem már nem először újra a küldit!
Ezúton szeretném az illetékesektől kérni, hogy kérnék SOKKAL NAGYOBB odafigyelést a kvízkérdésekre és a problémák kijavítására!!!!!!!

Köszönettel: Buksi
Oldal: 1