Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Srow

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.08. 14:51:43
Melyik nem tartalmaz koffeint az alábbiak közül ?
kávé
tej*
tea
cola


szerintem a tea sem tartalmaz koffeint...

Ki írta Toldi Miklóst??
én
Arany János*
manapufancsok vezére
te


nevetséges válaszlehetőségek.....
Dátum: 2009.02.12. 09:27:52
Melyik energiatal ad állítólag szárnyakat az alábbiak közül?

Red Bull
BOMBA!
Burn
Watt+

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


csak azt nem vágom h. mi ebbe a rossz. mikor teli van olyan kérdésekkel h. melyik egy fantasy könyv címe meg a HKK-ban melyik minek az istene. egy egyszerű játékos aki életébe nem olvasott fantasy könyvet meg nem HKK zott mint én sem az honnan tudja? ez meg szerintem elég egyértelmű kérdés mert elég régóta vannak már ilyen reklámok szerintem az is tudja aki alig tv-zik.
Dátum: 2009.01.25. 20:06:28
nekem lenne egy olyan javaslatom hogy mondjuk 10-es szinttől amikor már igencsak ugymond jelentős mennyiségű LE-t tud gyűjteni a játékos vadászatnál lehetne a lélekkufárnál vásárolni egy olyan tárgyat amibe bele lehetne tölteni x mennyiségű lélekenergiát. példának okáért nézzük: ha lenne egy olyan tárgy aminek mondjuk lélekkristály vagy valami hasonló lenne a neve (természetesen ezeket őskőért lenehetne megvenni és 10 szintenként esetleg egy nagyobbat. terméstesen arányosan növekedne az elkért őskövek száma) és ha megveszi a játékos akkor bele tudna tölteni például maximum 500 lélekenergiát. de lenne egy olyan lehetőség mondjuk h. lezárja mondjuk 3765-nél. ilyenkor nem lehetne bele utána tölteni hanem csak kivenni és az egéászwet belőle. így el lehetne késöbbi időkre raktározni egy kis lélekenergiát amikor esetleg nagyon nagy szükség lenne rá. nekem ez lenne a javaslatom a játékhoz még.
Dátum: 2008.12.31. 17:02:09
igen megvan. köszönöm szépen
Dátum: 2008.12.31. 16:49:27
sziasztok. lehet hülyeséget kérdezek de: van egy olyan küldi h. teljesen gyógyítsd meg egy állatodat. de már tegnap óta 26/27 az ÉP-je. ha pihenni küldöm akkor fog gyógyulni? ha harcban van velem akkor nem gyógyul?
Oldal: 1