Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szasa_san

Oldal: 12
Dátum: 2008.12.14. 07:17:17
TAGFELVÉTEL

A Smaragd Rend tagokat toborozz bővítés miatt. A pontos tagfelvételi leírást megtaláljátok a szövetség oldalán. Lényeg hogy csak heti adónk van és nincs prémiumtagsági kikötés sem LE differencia!
Dátum: 2008.11.29. 08:11:30
TAGFELVÉTEL

A Smaragd Rend tagfelvételt hírdet és várja a szövetségi oldalon szereplő tagfelvételi feltételeknek megfelelő jövendőbeli tagok jelentkezését!
Dátum: 2008.11.21. 04:49:44
Hellosztok!

A Smaragd Rend továbbra is tagfelvételt hirdet passzív tagok kirugása miatt.
A tagfelvételi feltételek szerepelnek a szövetségi oldalon. Szeretném azonban hangsúlyozni, hogy az alacsony szintűek jelentkezését vissza fogjuk utasítani szóval ne is jelentkezzenek. Már túl vagyunk a mindenki jöhet korszakunkon!

köszi és várom a jelentkezéseket!
Dátum: 2008.11.18. 14:50:25
Tagfelvételt hirdet a Smaragdrend újra

nem csak egyének de beolvadnivágyó kisebb szövetségek jelentkezését is várjuk
a feltételek szerpelnek a szövetség oldalán4
Dátum: 2008.11.17. 05:14:55
A Smaragd Rend tagokat keres, mert újabb szintnyi őrtoronyt került megépítésre a Feltételleket olvashatjátok a szövetségi lapon, de a lényeg hogy nincs LE-differenciamegkötés és hogy nincs kötelező építés (de hamarosan lesz )
Dátum: 2008.11.13. 04:57:41
A Smaragd Rend újra tagvelvételt hirdet őrtorony bővülés végett
a tagfelvételi szabályok a szövetség oldalán megtalálhatóak
ami mindenképpen fontos hogy legalább 8-as szintű legyen az illető és nincs építési adó, de a saját érdekedben építs, mert ha elmaradsz tőlünk LE-áldozásban akkor minek vagy szövetségbe?!
Dátum: 2008.11.10. 04:58:05
A Smaragd Rend újra tagfelvételt hírdet őrtoronybővítés miatt. A szövetségi oldalon is szerepelnek a feltételeink és a szabályzatunk. Ha szeretnél egy aktív csapat tagja lenni és elkerülni hogy szövetségi tagság hiján folyamatosan Téged ütnek ideje oldalt választni, mert a háborúk megkezdődtek!

Tagfelvételi feltételek!

1. Normális bemutatkozással jelentkezz, ne csak név meg köszönés!

2. Legalább a legalacsonyabb szintű tagunkkal kell egyszintben lenned!

3. Legalább két naponta látogatnod kell a karakteredet, de ez a szélsőséges minimum!

4. Csapatjátékosnak kell lenned és együttműködni, mert a legtöbb döntést közösen hozzuk meg!

5. Nincs prémiumtagsági feltétel és nincs LE differencia megkötés!
Dátum: 2008.11.08. 06:22:04
Sziasztok a Smaragd Rend alapítója vagyok. Újra tagbővítés előtt állunk és szeretnénk aktív tagokat toborozni!
Mivel a háborúk a szövetségek között pusztító hullámként söpörnek vigéig a világunkon ezért nem érdemes magányosan vagy kis szövetségekben megmaradni. Ideje tömörülni, hogy a Varázslatok nagyurai a smaragd horda ne maradjon alul a többiekel szemben. Kötelező építés nálunk nincs, de ha sokáig elmaradsz építéssel biztosan repülsz. Szint megkötés azonban van! Legalább 9 vagy annál magasabb szintű játékosokat keresünk!
Köszönöm szpen hogy elolvastátok és jelentkezzetek minél előbb és olvassátok el a tagfelvételi és szabályzati leírást a szövetségnél.

TOVÁBBI JÓ JÁTÉKOT ÉS EREDMÉNYES PORTYÁZÁSOKAT KÍVÁNOK MINDEN SMARAGD HORDATÁRSAMNAK!
Dátum: 2008.10.20. 19:11:05
A Smaragd Rend tagokat toboroz, mert felépült a következő örtornyunk és egy tagunk abahagyta a játékot teljesen
szóval most kivételesen 4 főt keresünk

szint legalább 3-as legyen
és limit nincs de építeni kötelező
Dátum: 2008.10.18. 05:23:02
Továbbra is tagfelvétel még maradt szabadhely ha nem is sok

feltétel:
3+ lvl
építés
szövetségi fórum látogatása időnként
Dátum: 2008.10.17. 05:06:33
Sziasztok!

A Smaragd Rend újra tagokat keres, bővülés miatt lett megint helyünk.
Azok is jelentkezhetnek megint akik legutoljára nem kaptak helyet mert elfogyott.
A jelentkezésnél némi bemutatkozás és indoklás is jó lenne valamint a min. szint most már 4-esre nőtt a felvételi követelményben
Dátum: 2008.10.14. 14:31:40
Sziasztok!

A Smaragd Rend újra tagtoborzást hirdet hogy elérje a 11fős létszámot
csak 4 embert tudunk most felvenni szóvalirjatok a bemutatkozáson kívűl arról is miért is csatlakoznátok?!
Előre leszögezem hogy minden tagunk köteles építeni egyéni rendszerességgel
Dátum: 2008.10.13. 14:16:13
A Smaragd Rend egy inaktív tag eltávolításai miatt rendelkezik +1 hellyel
Aki szövetséget keres és legalább 3. szintes valamint érdekli a varázshatalalom az jelentkezzen egy rövid bemutatkozással a Smaragd Rend misztikus köreibe és legyen tagja egy építéssel és egymás segítésével foglalkozó csapatnak, akik a misztikus és a Taumaturgia rejtelmeit kutatják

MINDENKINEK eredményes játékot és jó szórakozást!
Dátum: 2008.10.12. 10:34:07
1 szabad helyünk van a szövetségben várjuk a jelentkezőket a Smaragd Rend kötelékében
normális bemutatkozást és indoklást várunk a felvételhez
szívesen várunk!
Dátum: 2008.10.10. 00:23:07
Sziasztok

szerencsére távozott magától egy inaktív tag szóval van most egy szabad hely a Smaragd Rendben és hamarosan többis mert újabb szint kerül fel az őrtoronyra
szivesen várjuk a jelentkezőket és ne csak pár sort írjatok jelentkezéskor, hanem pár mondatot az elképzeléseitekről és magatokról is persze

további jó játékot és kellemes szórakozást kívánok
Dátum: 2008.09.27. 07:25:17
További egy tag felvételére vagyunk képesek egyenlőre, de hamarosan tudunk bővíteni és akkor újabb tagokal köszönthetünk majd
Dátum: 2008.09.24. 20:46:34
A Smaragd Rend várja belépőit a mágia mindenható ereje az ami minket a győzelemhez segít. Csatlakozz és légy Te is hatalmas máus aki nevétől rettenek majd és aki ha portyára indul akkor még a legnagyobbak is felkészülve várják a kihívását

a szövetség menü pont alatt lehet belépni és keressétek a: Smaragd Rend -et
Dátum: 2008.09.23. 18:48:37
Minden szövetség 1 taggal indul

A Smaragd Rend meglepő módon a smaragd hordába tartózókat várja szívesen akik a varázslatok és a misztikum világában vannak otthon
a halhatatlanság egyetlen és igaz útja a mágia, mert annyi titkot rejt hogy egy örökévalóság is kevés lenne minden titkos berkének felfedésére!
Dátum: 2008.09.23. 18:42:50
sziasztok

én 9 éve játszom szerepjátékot és ismeretes vagyok több rendszerben is... sajna szinte mindig mesélőként
azért voltam játékos is sokszor
ismert rendszerek: D&D, M.A.G.U.S., Vampire, Shadowrun, Káosz ezeknem mesélni is tudok meg ismerek egy párat amiről fogalmam van vagy 1-2 alkalommal játszottam is
Most éppen D&D világot csinálok pár ismerőssel és nagyobb munka mint gondoltuk bár elég részletesen bele ismegyünk a dolgokba
Dátum: 2008.09.23. 18:37:49
én szerintem a legjobb taktika ha élvezed a játékot és akkor nem idegeskedsz hogy megint veszítettél és az sem érdekel ha elloptak 2-300 vagy több LP-t
ez egy kellemes élvezetes és főleg ráérős játék én azt mondom élvezzétek és nézétek a kiváló képeket amiket ha HHK-tatok valaha fel fogtok ismerni név és képszerint is
én mindenkinek élvezetes és kelems játékot kívánok és ajánlom hogy keresetek szövit mert senki sem tarminátor mindenkinek kell a segítség
Oldal: 12