Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Smaragd szövetségek
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
101. hozzászólás - 2008.10.27. 13:57:31
*** Napkapu ismét kitárta díszes ajtószárnyait! Három rátermett mágus jelentkezését várjuk!!***
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
irritálóSárkány karomFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
102. hozzászólás - 2008.10.28. 15:44:19
Üdvözlet Halandók!

Ezen szövetség azért került megalapításra, hogy mindazon tagok, akik a Mérleg jegyében születtek összetartsanak és közösen vegyék fel a küzdelmet a többi csillagjegy szülötteivel.
A smaragd pedig azért lett a szimbólumunk, mivel ez a Mérleg jegy egyik kristályköve.

Tehát várunk minden Mérleg-et és nem Mérleget is , hogy közösen hódítsuk meg az univerzumot!

Mérleg Szülöttek Szövetsége
Pontszám: 5
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
103. hozzászólás - 2008.10.29. 13:56:16
Farkasok szövetsége új tagokat keres. Legyél min. 4-es szintű, építésekbe amennyire tudsz legyél benne, főnőkösködés nincs, együtt döntünk mindenről. Rövid bemutatódat küld nekem (Gaborn). Éljenek a Smaragdok, hajrá Farkasok:)
Pontszám: 5
fórumozóJokeeFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
104. hozzászólás - 2008.10.30. 10:49:23 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Hello!Szeretnék belépni!

ÜDv:jokee
Pontszám: 5
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
105. hozzászólás - 2008.10.30. 11:14:36
.
A hozzászólást Smargd Harcos módosította 2009.11.11. 22:24:14-kor
V3-Szeptimusz
Pontszám: 5
népszerűCanababyNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
106. hozzászólás - 2008.10.30. 17:45:24
Üdv ismét a Smaragd Lélekúrnők nevében!
Szövetségünk ismét tagokat keres!Első, másod és utlsó sorban is végzetúrnők jelentkezését várjuk!!!!Nem javaslom 1.- 3. szintűek csatlakozását, mert nekik rengeteget kellene építeniük ahhoz hogy érdemben részt tudjanak venni a közösségünk életében...Viszont 4. szinttől szívesen látunk bárkit, aki egy igazán összetartó csapathoz szeretne tartozni, melynek alapja a demorácia!szövetségünk minden döntést közösen hoz meg, szabályaink is inkább segédletként funkcionálnak... Ha kedvet kaptatok, jelentkezzetek a szövetségünkbe!Tagjainkat nem hátráltatjuk fejlődésükben, mindenki részesül az építkezésből származó plusz dolgokból.Jelentkezzetek mielőbb!

Üdv: Canababy
Pontszám: 7.50
népszerűShadowmasterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
107. hozzászólás - 2008.10.31. 08:08:17
Az Árnyak szövetségébe várok minden smaragd hordás kalandozót
hogy egy jó csapat hasznos és megbecsült tagja lehess.
(csapatjátékosok és klánépületfejlesztésben jártas kalandozókra is számítok, lustaságok
kíméljenek -:) Jelentkezés ügyében X-Rene a te smaragd hordás kalandozód
A hozzászólást Shadowmaster módosította 2008.10.31. 08:08:58-kor
Pontszám: 5
népszerűtlenFilepImreFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
108. hozzászólás - 2008.11.01. 12:55:35
A Jadesárkány Ügynökei várják a kalandos kedvű Végzeturakat. Építeni nem kell, de előnyös a jövő szempontjából. Mindenkinek védelmet biztosítunk, egy hónap alatt egyszer automatikusan, kérésre pedig akárhány esetben, ha a gyűlés megszavazza. Kezdő mágus is jöhet. A további feltételeket az első két helyre jelentkezővel döntjük el. Mindenkit vár Ju-Csong Li mester első ügynöke, Rey Erebus.
Pontszám: 5
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
109. hozzászólás - 2008.11.01. 21:30:57
A Spártai Smaragd Skorpiók szövetsége nemrég alakult meg, és társakat keres. Aki egy kicsit is aktívnak érzi magát, és komolyan veszi a játékot, jelentkezhet.

Üdv
A hozzászólást Crazy71 módosította 2008.11.01. 21:36:04-kor
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 5
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
110. hozzászólás - 2008.11.03. 10:06:28
A Spártai Smaragd Skorpiók szövetsége még 3 tagot tud fogadni egyenlőre. Aki egy kicsit is aktívnak érzi magát, és komolyan veszi a játékot, jelentkezhet.

Üdv
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 5
fórumozóKutyuleeeFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
111. hozzászólás - 2008.11.03. 23:48:57
Üdv halhatatlanok. a Heroes Never Die szövetség új tagokat keres:) minden smaragd elkötelezettet szivesen látunk:P
Pontszám: 5
fórumozóPipacsNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
112. hozzászólás - 2008.11.05. 08:23:21 (Válasz Canababy #2 hozzászólására.)
Szia!
Én szivesen belépnék!
Pontszám: 5
irritálóVyeldaarFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
113. hozzászólás - 2008.11.05. 08:29:47
Arcodon búskomor kifejezéssel járod a végtelen, megfeketedett pusztaságot. Éhes vagy és megfáradt, de a pihenés ideje még nem jött el: ha itt, a semmi közepén ütsz tábort, biztos lehetsz benne, hogy még a következő napfelkelte előtt az utolsó csepp lélekenergiádat is elszívják az ellenséges horda Végzeturai.

Nagyot kortyolsz vizestömlődből, és elkeseredetten veszed észre, hogy csupán néhány csepp innivalód maradt. A helyzeted lassan kilátástalanná válik, legszívesebben csak leheverednél és várnád a véget, mely előbb utóbb, mindenkit utolér...

... de mielőtt végleg feladnád, a távolban megpillantasz egy apró alakzatot. Talán egy épület lehet. Ha közelebb mész, felderítheted, és talán el tudsz itt rejtőzni, amíg pihensz.

Néhány száz lépés után kivehetővé válik, hogy ami előtted van, nem más, mint egy épülő lélekkút - a gazdáját (gazdáit?) azonban sehol sem látod.

Még egy lépést teszel... aztán a levegő szinte meghasad körülötted, mintha karmok mtéptek volna bele, és a hasadékokból lángnyelvek csapnak az irányodba. Végignyalnak arcodon, hajadon, ruhádon. Ösztönösen felordítanál, de még időben rájössz, hogy ez a különös tűz egyáltalán nem éget. Oyan érzés, mintha kutatnának, motoznának, keresnének nálad valamit... végül az egyik lángnyelvecske rátalál a medálodra, mely a Smaragd Hordához való tartozásodat hirdeti, kibújtatja köpenyed alól, és a levegőbe emeli.

A kút mögül egy alak lép elő, feloldva láthatatlanságát. Vörös köpenyt és csuklyát visel, arcát fémálarc takarja. Egy ideig érdeklődve figyel téged, majd szemügyre veszi a láng által felemelt amulettet. Végül baljával int egyet feléd, mire a lángok kihunynak, mintha nnem is lettek volna soha. A nyaklánc visszahullik ruhád rejtekébe.

Most döbbenten állsz az idegennel szemben, akii a csendet megtörve beszélni kezd. Hangja fémesen cseng az álarc mögött.
- Üdvözöllek idegen. A nevem Vyeldaar. Bocsásd meg durvaságom, de az ember sosem lehet elég óvatos. Kérlek, költsd el velem vacsorámat, és tekintsd bocsánatkérésem jelének. Hogy hogyan csináltam ezt a lángokkal? Nos, én Tűzmágus vagyok. Dőlj, hátra és hegyezd füled... elmesélem, hogy válhatsz te is azzá.




-----------------


Szeretettel várok mindenkit:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=1104



Vyeldaar
Pontszám: 6
népszerűtlenFilepImreFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
114. hozzászólás - 2008.11.05. 14:05:28
Hát ja! sehol senki!
Pontszám: 3
utáltKutyiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
115. hozzászólás - 2008.11.06. 08:56:36
Farkasok szövetségénél még 4 hely kiadóóóó!!!!Ha van kedved látogass meg minket, ha érdekel keress meg( Gaborn) és megbeszéjűk. Lényeg az. hogy legyél aktív mindenben, legyen csapatszellemed és jól ki fogunk jönni. Gaborn:)
Pontszám: 5
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
116. hozzászólás - 2008.11.06. 16:07:17
.
A hozzászólást Smargd Harcos módosította 2009.11.11. 22:24:58-kor
V3-Szeptimusz
Pontszám: 5
közellenségMasterhunter3Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
117. hozzászólás - 2008.11.06. 20:34:22
Helló Masterhunter3 vagyok a Nekromanták szövetségének a tagja! A Szövetség várja a tagokkat, jelenleg rajtam kívül 1 tag van. Ha vkit bővebben érdekel akkor keresse fel a szövetséget
Pontszám: 5
fórumozóMagyarországFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
118. hozzászólás - 2008.11.07. 13:39:25
sziasztok!
létrehoztam a HUNOK ÉS MAGYAROK szövetséget!!!
jelentkezőket várok!!!
Pontszám: 5
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Smaragd szövetségek
119. hozzászólás - 2008.11.07. 15:27:02
Üdvözletem minden Smaragdnak!

A Spártai Smaragd Skorpiók szövetsége immáron mind a két világban létrejött, és várja a csatlakozni vágyó Végzeturakat és Végzetúrnőket! Feltétel, hogy légy aktív, és CSAK napi 100 lélekenergiát szánj a szövetségre! Jó kis csapat leszünk!

Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 5
kedvencSzasa_sanFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Smaragd Rend
120. hozzászólás - 2008.11.08. 06:22:04
Sziasztok a Smaragd Rend alapítója vagyok. Újra tagbővítés előtt állunk és szeretnénk aktív tagokat toborozni!
Mivel a háborúk a szövetségek között pusztító hullámként söpörnek vigéig a világunkon ezért nem érdemes magányosan vagy kis szövetségekben megmaradni. Ideje tömörülni, hogy a Varázslatok nagyurai a smaragd horda ne maradjon alul a többiekel szemben. Kötelező építés nálunk nincs, de ha sokáig elmaradsz építéssel biztosan repülsz. Szint megkötés azonban van! Legalább 9 vagy annál magasabb szintű játékosokat keresünk!
Köszönöm szpen hogy elolvastátok és jelentkezzetek minél előbb és olvassátok el a tagfelvételi és szabályzati leírást a szövetségnél.

TOVÁBBI JÓ JÁTÉKOT ÉS EREDMÉNYES PORTYÁZÁSOKAT KÍVÁNOK MINDEN SMARAGD HORDATÁRSAMNAK!
A Smaragd Rend alapítója
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője