Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ToMz

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.19. 11:07:02
hát ez fantasztikus, éljen az egyértelmű magyarázat az entitás menüben..... ha ezt tudom végig +3 massal megyek.... így most választhatok egy rakás számomra értéktelen kacat közül :S

azért kössz az infót
Dátum: 2009.12.19. 10:21:28
kössz a kimeritő választ, kicsit bővebben is kifejthetted volna, mert ezek szerint a játék beli leirás nem túl egyértelmű ...
nekem az jött le hogy a legyőzött entitás szintjétől függ a kinyerhető cucc... hát ezek szerint mégse...
Dátum: 2009.12.19. 09:55:20
nem értek valamit, legyőztem a 15. entitást, 75-ös szintü volt, de csak 35-40-es cuccok közül tudok választani

ez miért van?
Dátum: 2009.12.14. 11:36:56
mindkét szempontból
pl lehetnének új színesítő szövegek, mert én speciel már nagyon unom a mostaniakat
de lehetne valamilyen hatásuk is, például nagyobb eséllyel találnál magasabb szintű szörnyet(pl ha 50-e szintű vagy, nagyobb eséllyel adna be vadászatkor 52-es szintű lényt, mint 48-ast), mert az állatkád mondjuk kiszagolja a zsákmányt, vagy teszem azt könnyebben ejthetnél foglyul állatot ha az állatkád segít(nem kell eget verő tápnak lennie, pl adna +1% esélyt)
esetleg be lehetne állítani hogy mekkora méretű állatokra álljon rá a szaglása, segítve ezzel az adott vadászós küldiket

és kaphatnának TP-t is a vadászatért, persze minimálisan, mert különben túl táp lenne, teszem azt 1 TP/vadászat

ha már a színesítő szövegeknél tartunk, írhatnának a játékosok is vadászathoz, és a jobbakat lehetne jutalmazni mondjuk kiégett kővel vagy kristálypontalt például
Dátum: 2009.12.14. 10:10:16
lehet baromság, de az állatok vadászni miért nem kísérhetnek el?
Dátum: 2009.12.14. 09:49:20
szerintem a vf-el nincs különösebb baj

lehet rosszul látom a dolgokat, lehet már más is felvetett hasonlót, nem tudom
de mi lenne ha lenne egy szaki ami ugyan azt adja mint a vf, csak portyára ?

tehát fele annyi tp-t kapnál érte
persze ez mellé meg kéne oldani hogy megérje portyázni

esetleg lehetne olyan szaki ami növelné a vadászatból szedhető LE-t, de melette növelné a kapott tp-t is, ennek az arányain nem gondolkodtam, de talán érdekes vf helyetti alternatíva lenne
lehetne ugyan ilyen szaki portyára is

persze valahol kéne egy határ hogy melyik melyikkel működne együtt, melyik zárná ki a másik fejlesztési lehetőségét stb

egyébként egyetértek Darah-al, aki nem optimalizál, nem gondolkodik előre, azt ne úgy mentsétek meg hogy azok szopnak akik megteszik

lehetne például tapasztalt játékosoktól egy leirás a követhető stratégiákról, olyan helyre ami az átlag számára is szembetűnő
Dátum: 2009.11.04. 17:12:53
már meg van, feles volt a hozzászólásom,csak még 1 kis türelem kelett volna sry, de miért nem tudom törölni a hozzászólásomat?
Dátum: 2009.10.20. 10:27:14
Lenne egy olyan ötletem, hogy valamiféle minigame kerülhetne a végzetúrba!
Teszem azt, valami kis HKK féle kártyázási lehetőség, lehetne venni lapokat LE-ért, jobbakat őskőért és lenne egy kocsma, ahol egymás ellen játszhatnak a játékosok.
A játék mehetne LE-ért, vagy őskőért, vagy ha ez visszaélésre adna lehetőséget, akkor egyszerűen lapokat lehetne nyerni pl.
Lehetnének bajnokságok is, amiknek lenne nevezési költsége és ahoz mérten díjazása is!
Szerintem azon kívül hogy élvezetes pluszt adna a játékhoz, a bevételt is növelné, és ráadásul akiknek a "gyengébb" karakterük miatt már megy el a kedve a játéktól, azoknak ez talán egy húzó erő lenne a maradáshoz.

Ennyi lenne az ötletem, ha már volt ilyesmiről szó akkor sry
Dátum: 2009.07.24. 09:58:47
4. világon az elementáris fúzió adta +csp is háromszorozódik?
csak mert ha nem akkor túlzottan nem éri meg szvsz
Dátum: 2009.07.19. 21:29:30
Milyen geometriai alakzatok borítják általában a focilabda felületét?

háromszög
ötszög
nyolcszög
hatszög

na, most komolyan..... ez miért nem fogadták el??? ez zsínórban már lassan a... nem is tudom hányadik kérdés ami ilyen olyan gyenge indokokkal lett kiszanálva....
ezzel most mi a baj????
Dátum: 2008.12.16. 11:26:35
na,kiváncsi leszek erre mit mondasz
Dátum: 2008.12.16. 11:17:33
Idézet: Roseprincess - 2008.12.16. 11:10:34
ok, hallani hallhatott róla, én is hallottam róla, pedig egy részét nem láttam, de ettől még nem fogom tudni az összes szereplőjét betéve, meg hogy melyik sorozat szériában is játszott... lásd be azért mert te tudod, meg szereted, rákérdezni, egy konkrét szereplőre, hogy melyik sorozatban is játszott...biztos lenne olyan sorozatos kérdés, amelyik elég népszerű, elég sokan ismerik és nézik, de te pont nem tudnád rá a választ, és emiatt buknál 10% LE-t, és ráadásul nem tudtál meg semmi hasznosat, megtudtad, hogy egy számodra tök érdektelen sorozatban ki volt egy számodra totál érdektelen szereplő...


na várj,most akkor mi is a kvíz lényege ? ki kéne szanálni minden olyan kérdést amire nem tudja mindenki a választ ? akkor mi értelme van ?

(mellesleg a sorozat főszereplőjéről van szó )
Dátum: 2008.12.16. 11:01:33
Idézet: Roseprincess - 2008.12.16. 10:54:54
Idézet: ToMz - 2008.12.16. 09:11:35
Idézet: Byzon - 2008.12.16. 08:58:42
Idézet: ToMz - 2008.12.16. 08:54:51
üdv

feltettem első kérdésem :
Melyik Star Trek sorozatban szerepelt Benjamin Sisko kapitány ?

Az új nemzedék
Enterprise
Voyager
Deep Space 9

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

és ezt kaptam.

lehet ez ellen tenni valamit azon kívül hogy várok amíg ujra kérdezhetek,feltesezm újra és reménykedek hogy valaki olyan értékeli ki aki tudja a helyes választ?...


Hogyne lehetne tenni. Legközelebb próbálj meg olyan kérdést feltenni, amit nagy eséllyel tudnak a játékosok, és nem igényel "speciális ismereteket". Én mondjuk néztem a sorozatot, így tudnám a választ, de sajnos a játékosok nagyobb része szerintem nem. Sorozatszereplőkre, animékre nem érdemes rákérdezni, mert nagy az esélye, hogy "túl speciális/érdektelen lexikális tudás" értékelést fog kapni. Ha értékelhettem volna a kérdésedet, hiába tudom a választ, magam is ezt az értékelést adtam volna rá.


Igaz,nem régóta játszom,lehet igazad van,én úgy vélem ez egy teljesen szokványos kvíz kérdés,találkoztam játék közben jópár olyannal ami jóval nehezebb (lehet szubjektív),volt jópár sorozatos is,amire ugyan így lehetne hivatkozni.
mind1,úgy látszik nem volt szerencsém,legközelebb azt kérdezem melyik évszakban van hideg,ezt talán tudni fogják ........


Az általáad fentebb említett animék, sorozatok, hkk-s kérdések, és egyébb spec. kategóriába tartozó kérdések is törlésre kerülnek, ha átmennek a szűrőn, akkor a játékosok bemásolják ide, és törlendődnek, legalább is a nagy részük... egyébként meg a Star Trek-et max az ismerheti, akinek a 3 úgymond ingyenes csatornán kívül futja kábel TV-re, műholdvevőre vagy valami hasonló megoldásra, amivel tudja fogni azt a csatornát, amin fut a sorozat.


nos,persze,csak az ismerheti,egyátalán nem ismert univerzumról van szó,ami csak a fizetős csatornákon elérhető,nem megy 1966-óta,nem készült 10 mozifilm.
ennyi.
szerintem eléggé közismert ahoz hogy kérdésnek jó legyen,attól hogy vannak akik nem ismerik,nem szeretik stb,attól még ismert lessz.
Dátum: 2008.12.16. 09:11:35
Idézet: Byzon - 2008.12.16. 08:58:42
Idézet: ToMz - 2008.12.16. 08:54:51
üdv

feltettem első kérdésem :
Melyik Star Trek sorozatban szerepelt Benjamin Sisko kapitány ?

Az új nemzedék
Enterprise
Voyager
Deep Space 9

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

és ezt kaptam.

lehet ez ellen tenni valamit azon kívül hogy várok amíg ujra kérdezhetek,feltesezm újra és reménykedek hogy valaki olyan értékeli ki aki tudja a helyes választ?...


Hogyne lehetne tenni. Legközelebb próbálj meg olyan kérdést feltenni, amit nagy eséllyel tudnak a játékosok, és nem igényel "speciális ismereteket". Én mondjuk néztem a sorozatot, így tudnám a választ, de sajnos a játékosok nagyobb része szerintem nem. Sorozatszereplőkre, animékre nem érdemes rákérdezni, mert nagy az esélye, hogy "túl speciális/érdektelen lexikális tudás" értékelést fog kapni. Ha értékelhettem volna a kérdésedet, hiába tudom a választ, magam is ezt az értékelést adtam volna rá.


Igaz,nem régóta játszom,lehet igazad van,én úgy vélem ez egy teljesen szokványos kvíz kérdés,találkoztam játék közben jópár olyannal ami jóval nehezebb (lehet szubjektív),volt jópár sorozatos is,amire ugyan így lehetne hivatkozni.
mind1,úgy látszik nem volt szerencsém,legközelebb azt kérdezem melyik évszakban van hideg,ezt talán tudni fogják ........
Dátum: 2008.12.16. 08:54:51
üdv

feltettem első kérdésem :
Melyik Star Trek sorozatban szerepelt Benjamin Sisko kapitány ?

Az új nemzedék
Enterprise
Voyager
Deep Space 9

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

és ezt kaptam.

helyes válasz a deep space 9,jól is adtam meg,nem hibás a kérdés.

lehet ez ellen tenni valamit azon kívül hogy várok amíg ujra kérdezhetek,feltesezm újra és reménykedek hogy valaki olyan értékeli ki aki tudja a helyes választ?...
Oldal: 1