Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Idézet: Maci - 2013.06.28. 08:34:10
Az EH azoknak való, akik szintben mennek előrefele. Egyéb hibrid formái (csak állatért vadászok, váltogatok ide-oda, egyebek) szerintem gyengébbek, mintha simán Vf-eznél.

Azért ne általánosítsunk, ha lehet. Több LE-t kapok egy EH-s portyáért, mint egy EH-s vadászatért, fele annyi TP-ért, mint egy VF-es vadászat.
Dátum: 2013.06.26. 18:07:20
Igen. Nálam állatok nélkül a közelharc és a varázslatsebzés kb. azonos.
Kíváncsi vagyok, hányan tanácsolnák, hogy legyen a szerencséd háromszorosa a szintednek
Dátum: 2013.06.26. 07:12:32
Tehát a mostani eredmények azt mutatják, hogy milyen lenne a sebzéseloszlásom azonos taumaturgia és erő mellett, amikor a többieknek már van varázslatelnyelése
Dátum: 2013.06.25. 22:19:45
Hát, én csak azt látom, hogy az én sebzésem már teljesen szétcsúszott és közelharcban majd' kétszer annyit sebzek, mint varikkal, úgy, hogy a többség még ki sem fejlesztette a varázslatelnyelést.
Dátum: 2013.06.25. 20:17:50
Akkor majd Miklós kiírja a fórumra, úgyis megígérte a talin
Dátum: 2013.06.25. 18:56:00
Nekem úgy tűnik, hogy kb. [mágia/50]*[karakterszint] varielnyelést ad a képesség minden szintje.
Idézet: ADZSI76 - 2013.06.24. 21:55:50
Te nem érted... Eddig is lehetett LE-t veszíteni az igaz, de az be van szabályozva.

Nem, nem lehetett eddig LE-t bukni. Ugyanis ahová ez a változás kerülne, ott már akkora a szintkülönbség, hogy nincs LE vesztés.

Egy egyszerű példa. A 200-as karakternél van 20 millió LE, őt megtámadja egy 180-as karakter 5 millió LE-vel. Ha a 180-as nyer, akkor rabol 5 milliót, de ha veszít, akkor a 200-as karakter minimum EH LE-t kap csak. Ennek egyenes következménye, hogy a 180-as nyugodtan ütheti a 200-as karit, 0 kockázattal.

Valószínűleg azért nem érted, hogy miről beszélek, mert nem találkoztál még a jelenséggel...
Idézet: ADZSI76 - 2013.06.24. 20:53:53
Akkor olvasd el mégegyszer Ariel és értelmezd. Jó sok LE-vel, xar karival jó sokat bukok a havernak, esetleg valakinek akivel priviben lebizniszelek magamnak érte egy kis honoráriumot... Az ilyesmit visszaélésre és magyarul nevezve csalásra lehet használni. Utol lehetne érni kis karikkal a "semmit sem csináló" bajnokikat halmozó karikat és se perc alatt még jobban feltápolni öket.
Vak aki ezt nem látja...

A helyzet az, hogy te nem látod át, és már megint fölöslegesen okoskodtál...
Amit említesz, azt már most is meg tudod csinálni. Nem az fog lehetőséget adni rá, hogy alacsonyabb szintű karakter is tud majd LE-t bukni azokban a csatákban, amiket nagyobbak ellen indít. A kisebb szintű karaktert a nagyobbal már most is tudod tömni. A változástól nem fognak elszaporodni a csalások, de megszűnik az az abnormális állapot, hogy a kisebb karakter nagyobbat támadva akkor sem veszít LE-t a csatában ha több millió LE van nála.
Idézet: Craslorg - 2013.06.24. 19:18:22

Az 5%-os kútnövelést se érzem olyan vészesen nehéznek, szerintem maradhatna, de ha egy bizonyos kútmére fölött csökken ez az arány, ám legyen.
Amilyen kicsi a kutatok, én sem aggódnék emiatt a küldi miatt

Ha valaki lentről támad nagyon magas szintre, veszithessen akár sok LE-t.

Visszaélésre ad okot. Ha jól tudom, az elején ezért is lett ez korlátozva.

Nem látom, hogy ebben hol van lehetőség a visszaélésre. Az alacsonyabb szintűtől azért nem lehet rabolni, mert a szintkülönbség védi a kisebbet. De ha a kisebb szintű támad, akkor rizikó nélkül támadhatja a nagyobbat, mert ha nagy szintkülönbség esetén veszít, akkor sem bukik LE-t. Aki akart, eddig is át tudott adni egyik karakterről másikra LE-t, nem ez a változtatás nyitja meg a kiskaput, ugyanis ez csak nagy szintkülönbségekre vonatkozik.

A felejtés esszenciából ha legalább 10 van, ne találj többet VAGY 4 db átváltható legyen más esszenciára a konverterrel.

Ezt nem igazán értem, miért pont a felejtés esszencia?

Mert az ember nagyon ritkán felejti le a szakértelmeit, és a maradék eszencia semmire sem jó (89 db van belőle a zsákomban).
Szép kis lista.
Ezek az energiaitalok nagyon durvának tűnnek, remélem csak április 1-én jelennek meg a játékban.
Dátum: 2013.06.23. 12:34:20
Akinek kisebb a kivégzése, az elég nehézkesen fogja kivégezni azt, akinek nagyobb, ugyanis az ellenfél kivégzése kivonódik az övéből, így a végeredmény nulla lesz. A képesség előtt a kisebb is kivégezhette a nagyobb kivégzésűt.
Dátum: 2013.06.21. 20:13:55
Tényleg nem rossz, ennél kevesebbre tippeltem a mágikus pajzsból kiindulva.
Dátum: 2013.06.21. 19:14:45
Nem vagyok biztos abban, hogy a kivégzés tényleg gyengült az AF update-tel. Megjelent ugyan egy új védekezési mód ellene, de szerintem az egészség fejlesztése még mindig hatékonyabb, ráadásul a kivégzésnek negatív hatása van a küldizésre is. Amiről nem esik szó, az a járvány megerősítése. Ennek hatására durván megnő a közelharci sebzés, aminek egyenes következménye, hogy már magasabb induló ÉP-ről is kivégzésben fognak végződni a csaták.
Persze van varázslatelnyelés AF is, de nem hiszem, hogy kompenzálná a járványt.
Dátum: 2013.06.20. 21:36:21
Lehet, hogy még kész sincs, és nem is működik, a hírekben nem szerepel
Dátum: 2013.06.20. 21:19:49
Várható volt, hogy előbb utóbb lesz valami, ahogy a lopás ellen is. Bár az egészség fejlesztésével még mindig olcsóbban lehet a kivégzés ellen védekezni, mint kivégzést növelve.
Dátum: 2013.06.20. 21:16:04
Hát a varázslatelnyelésnek és a dimenzionális energiáknak elég semmitmondó a leírása.
Dátum: 2013.06.19. 06:51:42
Idézet: Kocos - 2013.06.19. 06:45:42
Idézet: Ariel - 2013.06.19. 06:40:44
Idézet: Kocos - 2013.06.19. 00:19:24
Minel hoszabb a szukseges online let, annal jobban megcsappan azok szama, akik reszt tudnak venni ebben, es ez ugyanugy igaz, ha nem 1 nap 7 orat, hanem 7 nap egy orat kell napkozben jatszani.

Szerintem meg az az ember könnyebben talál a három hét alatt 7x1 órát a versenyre, mint 7 órát az első napon. De akinek mégis jobb egyben lenyomni az egészet, az a változás után is megteheti, csak várnia kell a 7-ik napig.


Igen csak ha verseny, akkor nem talalni kell 7*1 orat, hanem 7-szer odaulni 15 percre vagy 3 orara megadott idopontban. Ez pedig tuti, hogy nem egyszerubb. Es most is varhatsz a hetedik napig, csak ugyanugy nem lennel helyezes kozelben, mint az altalad javasolt rendszerben.


A piramis szintjei akkor indulnak, amikor rányomsz, hogy indatani akarod. Nem pedig minden nap fix időben.
Dátum: 2013.06.19. 06:40:44
Idézet: Kocos - 2013.06.19. 00:19:24
Minel hoszabb a szukseges online let, annal jobban megcsappan azok szama, akik reszt tudnak venni ebben, es ez ugyanugy igaz, ha nem 1 nap 7 orat, hanem 7 nap egy orat kell napkozben jatszani.

Szerintem meg az az ember könnyebben talál a három hét alatt 7x1 órát a versenyre, mint 7 órát az első napon. De akinek mégis jobb egyben lenyomni az egészet, az a változás után is megteheti, csak várnia kell a 7-ik napig.
Dátum: 2013.06.18. 19:49:45
A szintek ideje összeadódik, és az összesített idő számít. Az adott szint időmérése és a feladatok akkor indulnak, amikor a játékos manuálisan elindítja, és akkor fejeződik be, amikor az adott szint teljesül.