Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2013.12.24. 11:50:03
A fegyver sebzését duplázza a kritikus ütés.
Dátum: 2013.12.23. 12:21:51
Jók ezek az új fókuszkristályok, már csak valami szakértelem kellene, amit fejleszteni is lehet
Idézet: Little Richie - 2013.12.03. 15:08:03
Eleve ott kezdődik a dolog a vf-eh vitánál, hogy 60. szint alatt nincs értelme az eh-nak. Tehát amilyen gyorsan tudod kihúzod a vf-et az eventek meg a térkapu miatt (nálam ez 15-17. szint volt), aztán cirka 40 szintet muszáj vagy vf-fel lenyomni. Így aztán sosem érsz fel a nagyok közé, akiknek sosem lesz több portyacélpontjuk.

Ha új karaktert indítanék, és fel akarnék zárkózni szintben a többiekhez, akkor egy percre sem fejlesztenék VF-et. Próbálnék minél gyorsabban szintet lépni, és úgy pörgetném az ismételhető küldiket, ahogy csak kifér a csövön.
Dátum: 2013.12.01. 18:53:39
Idézet: Miklós - 2013.12.01. 16:51:11
arany konverter: ez különlegest vált különlegesre, miért akarnál különlegest normálra váltani? azt normálból is tudod váltani.

Egyrészt azért akarok normálra váltani, mert több mint 250 különleges eszenciám van, bőven van mindegyikből, és folyamatosan csak gyűlnek, nem tudom elhasználni őket, míg normál eszenciákból folyamatosan hiány van. Másrészt a relikvia leírásában nem szerepel olyan korlát, hogy nem lehet normálra váltani, így nem azt kaptam a pénzemért, amit ígér a relikvia. Harmadrészt több mint egy éve kérem, hogy végre át lehessen váltani ezeket az eszenciákat is, ugyan úgy, ahogy a többit, de a mostani megoldással ugyan ott állok, ahol egy éve.
Dátum: 2013.11.30. 22:11:15
Annyi szerepel a leírásban, hogy át lehet a különlegeseket is váltani. Mivel nem szerepel benne semmilyen korlátozás (míg a másik két esetben szerepel a korlát), így az előzőek alapján bármely eszenciára váltania kéne.
Ráadásul az eszenciákkal nem csak az a probléma, hogy kell egy ötödik, ami a random miatt nem esik, hanem az, hogy nem lehet elhasználni őket, folyamatosan halmozódnak. Több mint 250 különleges eszenciám van, nem egymás között akarom váltogatni őket, hanem normál eszenciákra akarom cserélni, amikből viszont kevés van. Ezért is kértem már bő egy éve, hogy lehessen átváltani őket.
Dátum: 2013.11.30. 21:37:41
Az arany eszenciakonverter sem működik jól, nem lehet normál eszenciára váltani, holott pont ez lett volna a lényege az egésznek.
Dátum: 2013.11.29. 19:52:05
Inkább a régi jelszavadat jegyezd meg, ha változtattál rajta az utóbbi fél évben, nehogy úgy járj, hogy nem tudsz pörgetni a keréken
A varázslatelnyelés semmit nem ér, ezt aláírom. De nem ez az első eset, hogy felülvizsgálatot igényel egy régi képlet, vagy szabály. Ilyen volt az állatok szintlépése, az erőbónusz, és még sorolhatnám. Mi az akadálya, hogy az állatok varázslatelnyelésére új képlet készüljön?
Idézet: Zoole - 2013.11.27. 19:14:55
Ha így lenne, akkor mindegyik állat varázslatelnyelését ugyanakkorára húznám, és mindet duplázná de nem így van, tehát csak egyet növel.

Nem teljesen mindegy, hogy egyet dupláz, vagy mindet? Az állatok varázslatelnyelése nem adódik össze, hanem csak a legmagasabb számít. Teljesen mindegy, hogy egy állatod 200-as elnyelését duplázza 400-ra, vagy mind a négy állatodé lesz 400, mindkét esetben csak 400 elnyelést fogsz kapni az állataidból.
Szerintem nem kell több állathely. Ha 2-3 havonta lehet új fétist szerezni, akkor a köztes időben bőven fel lehet nevelni egy állatot 50-es szintre.
Lehet, hogy az ismételhető küldik lassulnak, de cserébe az állatokat meg lehet etetni a csatlóssal, ami így plusz tulajdonságpontokat jelent majd.
Idézet: Kiaphet - 2013.11.26. 18:51:19
+25 a jó megoldás ,legalábbis a 250 es szintből ennyi jön ki .

250-es állatból nem biztos, hogy 250-es csatlós lesz, tehát nem biztos, hogy elírás volt a +15 mindenre.
Dátum: 2013.11.24. 12:44:45
Hát, pedig 1 platina 21 sisakszilánkba kerül.
Szerintem már a 15 befogható állat is túl sok, nem kellene tovább növelni.
Nem hiszem, hogy nagyobb táp lenne az állatok felzabáltatása, mint a sajtolásuk és a küldiért járó jutalom felvétele. A kieső állatok durván lassítják a küldizést, és a LE veszteség is elég komoly. Ha mégis jobban megérné a csatlósnak adni őket, az akkora táp lenne, ami még nagyobb különbségeket teremtene.
Dátum: 2013.11.22. 19:01:49
Ez az egy szépséghibája, de 40-ig gyorsan eljut, addig be lehet vállalni a LE kiesést.
Dátum: 2013.11.22. 18:42:13
A 4 ultraimplant elég szépen megdobja a rabolt LE mennyiségét, pláne, ha lefelé portyázik az ember. Azzal, hogy cserélhető is lesz, a csatlósnak készülő állatokat LE veszteség nélkül lehet majd gyorsan nevelni portyák közben. A különleges eszenciák beváltása is táp, már közelítek a 300-hoz. A vadászós cucc pedig az utóbbi idők leghasznosabb fejlesztése.
Dátum: 2013.11.22. 18:10:31
Mindegyik tápos. Mennyit is kell várni, hogy őskőből megvehetők legyenek?
Egyébként az alapötlet szerintem jó, és remélhetőleg konkrét dolgok (képletek) is kiderülnek időben. Nem kis felmordulás lenne abból, ha a játékosok utólag döbbennének rá, hogy nem kellett volna a 300-as állatot csatlóssá avatni, hanem bőven elég lett volna az 50-es is.
Szerintem egy jó marketing fogás után nem marad az emberben az a rossz érzés, hogy a kiképzést valami olyasmiért lesz kénytelen elfelejteni, amiről semmit nem tud.
Szerintem meg azoknak fáj, akik használják. Más dukátokat, vagy relikviakuponokat vesz belőlük. Nem kell ahhoz úszni a kristályokban, hogy a karakternek a kiképzés legyen a legértelmesebb beváltási lehetőség, és minden más fölösleges.