Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2009.06.04. 09:26:32
"Ha valakinek már 40-50K hetente ismétlődő háborús veszteség zsigerbe vágó élményt jelent, akkor annak a napi 100K nyilván elhanyagolható, valóban. Javaslom előbb ismerd meg a mezőnyt, amibe vagy, utána nyilatkozz hasonlókról."

Gondolom ezekben a szövetségekben főbenjáró bűn, ha valaki kihagy egy nap egy 50-60 ezres manakonstrukciót.
Dátum: 2009.06.04. 09:08:07
Nekem még megvan a másodlagos varim, igaz, hogy csak 6-os.
Az állatok morálján sokat lehet nyerni, ha csak akkor vannak elől, ha támadsz velük. Egyébként mehetnek a kennelbe. Kicsit változott a helyzet mióta vesztes csatában is fejlődhetnek az állatok ha védekezik az ember, de ilyenkor is csak alacsony szintű állatokat érdemes elővenni.

Maedhros bemásolta a csatát, valóban sokat sebeztél, de nem voltak állatai. 80-100 körüli plusz elnyeléssel már nem is lenne ilyen fényes a helyzet.

A hatalom tornyára mindenki azt mondja hogy nagy előnyt ad... Az a 7000 LE bónusz amit napi szinten ad annyira sem elég, hogy pótoljam azt a kiesést amit a szinte üres kínzókamrám jelent. Semmivel sem vagyok előrébb azoknál akik meg tudják tölteni a kamrájukat, sőt...

A térkapus szörnyek egyre gagyibbá válnak, lassan minden ütés kritikus ellenük, alacsony támadással is könnyen eltalálhatók és csak a karakter erejétől függ, hogy mennyi LE-t tud elszívni. Mivel az állatok sebzése is az erőtől függ, így megéri varázslónak is növelni.
Dátum: 2009.06.03. 16:30:15
A másodlagos varázslat sebzés elég sok játékosnak megvan, egyszerűen azért mert küldetés az állatok sebzése, és könnyebb varázslattal megcsinálni mint közelharcban. Van aki késöbb nyom rá egy felejtést, van aki nem. A kataklizma előtt és után is van varázslat ami az állatokat sebzi, így ez hosszabb távon is gond. Az állatok elnyelése egyformán fontos mindkét esetben, hiszen ugyan annyival csökkenti a sebzést harcosnál és varázslónál is. A magas szintű állatok fenntartása nem LE-ből kell menjen. Soha nem növeltem még LE-ből a morált, meggyőzőkészségem sincs, mégis van három 60-ik szint körüli állatom. Amikor 700-800 sebzést ütnek az állataid, gyanítom, hogy nem azonos szintű karakterek ellen harcoltál, vagy az ellenfélnek nem volt állata… Ekkora sebzéseket még Galmuszk sem produkál…
Hogy miért kell kevesebb tulajdonságot fejlesztenie a varázslónak? A harcos fejleszti az erőt, támadást, védelmet és IQ-t. A varázsló a védelmet, IQ-t és taumaturgiát. Ez egy tulajdonság különbség. Ami elég komoly hátrány. Nem kevés LE azt a plusz egy tulajdonságot használható szinten tartani. Az epikus csatában azért nem veszel észre különbséget, mert magas a szinted az epikushoz képest és könnyedén eltalálod. Valamint nem mindegy, hogy az epikus varázslata 2500-at sebez beléd, vagy csak 500-at. A vámpírtőr lélekszívását könnyű kiszámolni, 20%-a a sebzésnek. Térkapuban mindenképp megéri használni, ott kritikus ütést is könnyű bevinni.

Hogy mekkora előnye van a varázsló karinak? Próbáld meg a mostani karakteredet papíron átalakítani közelharci karivá, rendezd át a tulajdonságaidat. Az IQ-ból kapásból nem csökkenthetsz, mert akkor véged van… A taumaturgiádat kicsit szétoszthatod, de gyanítom hogy kevés lesz 180 körüli támadáshoz és 160-as erőhöz…
Dátum: 2009.06.03. 12:57:10
Számtalan előnye van a varázslatokra specializált karakternek a közelharcival szemben. Csak pár példa: nem kapnak az állatai több száz sebzést csatánként, sebzése független az állatoktól így nem csökken a sebzése ha új állatot kezd használni, sokkal kevesebb sebzést kap az epikustól, sokszor már egy kritikus varázslattal eldönti a csatát, kevesebb szakértelmet és tulajdonságot kell fejlesztenie, stb. Ezzel szemben a közelharcra gyúrt karakternél egyetlen előnyt tudok mondani, ez pedig a vámpírtőr és egyéb LE szívó cuccok hatékonyabb használata.
Dátum: 2009.06.03. 10:32:34
Azért közelharcban nem olyan egyszerű 400/250 sebzést összehozni körönként, mint bevinni egy 2000-es varázslatot. Varázslathoz elég a magas IQ, taumaturgia és kritikus varázslat. Közelharchoz erő, támadás, kritikus ütés, hordázás, magas szintű szörnyek és szívósság is kell. Ráadásul a felszerelések jóval több védelmet adnak, mint amennyi támadást a fegyver ad, ezért jó, ha már 3 találat összejön 6 kör alatt. Emellett magas IQ bónuszt is sokkal könnyebb összeszedni, mint támadást.
Dátum: 2009.06.02. 13:59:01
Úgy látom félreértetted a hozzászólásomat, úgyhogy módosítottam.
Dátum: 2009.06.02. 13:38:19
Ha a klónom elől nem tudsz elbújni, akkor előlem miért tudsz ?
Ezek NPC-k, más szabályok vonatkoznak rájuk mint a játékosokra...

Az alacsonyabb szintű kristály hordások nyilván jobban el voltak verve, hiszen több az alacsonyabb szintű végzetúr aki támadta őket. Plusz jópár célpont nyaklánca csp-t vont le...
Dátum: 2009.06.02. 11:14:23
Ha jól tudom, eddig sem ütöttek túl sok szintet lefelé, így változás igazából az lenne, hogy felfelé se csapkodjanak 4-5 szinttel, hiszen csak potya tp-t és LE-t hoztak óránként.
Dátum: 2009.06.02. 11:03:50
Amit én változtatnék:
1.A kristályhorda tagjai csak max 1-2 szinttel üssenek lefelé és felfelé.
2.Jelenjen meg egy második szövetség alacsonyabb szintűekkel, hogy mások is kivehessék részüket a harcból.
3.Csak azokat a végzeturakat támadják meg, akik már megtámadták a kristályhorda tagjait. Így aki nem akar harcolni ellenük azért, mert szívásnak érzi a dolgot, azt ne zargassák.
4.Lehessen kamrába vinni őket, így fellélegezhetnének azok a játékosok, akiket 5-6 szinttel erősebbek csépelnek a kamrázás miatt, valamint megszűnnének a kamrázás miatt lebeszélt csaták.
Dátum: 2009.06.02. 10:36:20
Én szívesen csinálnám inaktív játékosokon is az ismétlődő küldetéseket, már ha felbukkanna pár a portyaablakomban...
Dátum: 2009.05.28. 17:14:18
Nálam is majdnem elhullottak az állatok, az 5300 max ép-jű hamuelementálomnak 90 ép-je maradt mire szintet lépett... Szóval a túloldalnak sem egyszerű. A különbség csak annyi, hogy ők nem kenneleznek.
Dátum: 2009.05.28. 16:56:11
Nem kell aggódni, hamarosan befellegzik a kristály szövetségnek. Az állataik nem regenerálódnak. Pár tegjuknál már ki is pusztultak. Mint pl Eliminatus-nál
Dátum: 2009.05.28. 15:39:07
Remélem amint legyőzzük őket, kiderül
Dátum: 2009.05.28. 14:06:29
12 támadást kaptam a kristály hordától egy nap alatt...
Dátum: 2009.05.28. 10:17:16
Ha jól számoltam, engem már 8x látogattak meg eddig... ha így folytatódik, egészség fejlesztésbe kell kezdenem.
A védelem itala hatékony lehet ellenük. Persze 15% alatt ez sem véd.
Dátum: 2009.05.28. 07:34:47
Ha a kristályhorda kamrázható lenne, akkor kicsit fellélegezhetnének a kisebb karik. Nem kellene 5-6 szinttel lefelé csapkodnom, hogy valakit bekamrázhassak, vihetnék kristályhordást is helyette.
Dátum: 2009.05.27. 22:58:51
Te Hellmordon vagy
Dátum: 2009.05.27. 22:27:37
Ariel - Zuludraco

Megtámadtam és lenyomtam
Egy ötlet a kreatív affinitásra:
Lehessen vele annyi LE-t szerezni portyánként maximum, amennyit vadászattal maxos SPM-el tudna a karakter szerezni egy óriás lényből.
- megszűnne a napi korlátozás, bármikor elkölthető lenne a PP.
- a pókok továbbra is védhetik magukat a nagyobbak ellen, hiszen továbbra is úgy szerezhetnek LE-t, hogy közben minimális TP-t szereznek
-megszűnnek az esetleges visszaélések, hiszen ekkora mennyiségű rablások miatt nem éri meg lebeszélni a csatákat.
-nem szaporodna eszméletlen mennyiségben a LE
Dátum: 2009.05.25. 17:37:58
Lesz náluk rabolható LE?
Vihetők majd a kínzókamrába 0-tól eltérő LE jutalom reményében?