Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2009.06.09. 16:59:49
Köszi, de nem Arra azért vigyázzatok, hogy Endyr ki ne lépjen mielőtt visszavenne bárkit is, mert akkor úszott a szövitek

Viszont a TGY már jóideje smaragd lehetne ezzel a technikával...
Dátum: 2009.06.09. 16:45:38
Csak fel kell vennetek Endyr-t a szövibe. Aztán mindannyian kiléptek, Endyr hordát vált, és a Tyrant már nem zafír szövetség ezután. Hadat üzen nekünk, és egyedül megnyeri a háborút a Tyrant nevében. Aztán zafírra vált és visszavesz mindannyiotokat a szövetségbe. Ezután tényleg elmondhatjátok, hogy mindenkit legyőztetek.
Dátum: 2009.06.09. 16:24:24
Ezt gyakorlatilag bármelyik szövetség el tudja játszani, nem kell hozzá más, csak 1-2 a szintjén erős karakter, pókok előnyben. Mindenki más irány a katakombákba és mehet a drukkolás, hogy gyorsan összejöjjön az 50 csata dupla győzelmi aránnyal. Utána ők is mehetnek a katakombába, szépen kivárják, hogy leteljen a 3 nap és övék a győzelem. Teljesen szabályos háborút vív aki ilyen módszereket választ, az már más kérdés, hogy én egy ilyen győzelemmel nem büszkélkednék.
Dátum: 2009.06.09. 16:00:30
Ha nincs üthető ellenfél mert mindenki bújkál, akkor elég nehéz kihúzni az első három napot, nyilván a Tyrant erre hajt… Közben valószínüleg folyamatosan kémgömböznek is, hogy tudják, kinek mennyi ép-je van. A kristályhorda sem segít a dolgon, még kevesebb emiatt az üthető célpont. Bosszantó harcmodor, ha nincs még meg a dupla előnyük, akkor be kell menni a katakombába és a 3-ik nap után elő lehet jönni. Ha ők is előjönnek, akkor nyílt a küzdelem, de ha bent maradnak egy hétig, akkor annyi csp-jük halmozódik fel, hogy a háború utáni kamrázásokból visszajön az a LE amit elvisznek egy esetleges győzelemmel.
Dátum: 2009.06.09. 15:08:48
Nyilván mindenkit ütni fognak akit elérnek, de az alacsony szintű karikat jóval ritkábban támadják.
Dátum: 2009.06.09. 14:18:59
"Ismétlem, mindebből nagyvonalúan kihagyod, hogy téged rajtuk kivül kb. senki más nem támad - nemcsak szinted okán, hanem téged az Elit sem üt - engem pedig igen. Én nem gyógyulhatok fel 25% fölé, te igen."

Nyilván más helyzetben vagyunk. Előny, hogy az Elit nem támad, ugyanakkor hátrány, hogy senki mást nem tudok támadni mint a KH-t. Míg neked megvan a lehetőséged, hogy 25% alatt maradva sorban bekamrázd a tagjainkat, addig nekem pang a kamrám az ürességtől. Valamint jóval több támadást is kapok a KH-tól mint Te, és 15% alatt engem is ugyan úgy ütnek.

Egyébként diplomáciával is sokmindent el lehet érni... Pl legutóbbi alkalomnál Jerikónak felajánlottam, hogy nem támadom a TGY-t a kristályhorda miatt.

Neked 47-22 az arányod, nekem 124-25. A 47 győzelmedhez add hozzá azokat a győzelmeket amiket egyébként arattál a 4 nap alatt, és utána írd ki az eredményt.
Dátum: 2009.06.09. 13:37:29
"Akit nem zavar, hogy veri mindneki más az legyen boldog úgy, aki viszont figyel, számol és küzd azért, hogy ne verjék agyon és ne kamrázzák a nagyobbak vagy minél kevesebbszer, az egyből rossz?"

Semmi gond azzal, hogy az ember figyel és számol, ezt most is megteheti, annyi különbséggel, hogy most már a KH támadásaival is számolni kell. Én is számolok, és elfogadom, hogy nem tudom elkerülni a KH támadásait. Pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha nem támadnának, csak én üthetném őket. Kb ez az amit Mortimer szeretne elérni. Mert ha 15% alatt nem tudják ütni, akkor gyakorlatilag soha nem tudják ütni.


"Aki mer küzdeni a nála erősebbekkel szemben azt jól felpofozzák olyan helyről ahová nem tudja visszaadni a verést és majd csak beáll a sok birka közé akik hagyják magukat pépesre verni?"

Ugyan úgy tudja ő is ütni a KH-t mint mindenki más. Győzelme is van jópár.
Dátum: 2009.06.09. 13:15:28
A kristályhorda mellett is ugyan úgy 25% alatt lehet maradni és ütni az EH-t vagy AL-t. Ugyan úgy nem tudják majd visszatámadni mint eddig. Sőt, életpontjuk sem lesz annyi mint eddig. Azzal, hogy a kristályhorda néha betámad, már nem teljesen kiszámítható a rendszer. Nem lehet percre pontosan megmondani, hogy mikor ér a karakter 23%-ra, hogy még portyázhasson mielőtt túlzottan felgyógyul. De nem teljesen random a dolog, mert óránként érkezhet támadás, tehát valamennyire lehet vele számolni.
Dátum: 2009.06.09. 13:01:06
Nem hiszem, hogy sokkal több támadást kapnál naponta mint amennyit én szoktam... A mai kristálytámadások számát még nem adtam össze, de nap végére összesíthetjük, hogy kit hányszor támadtak meg.

2. Ahogy írtam, most kezdtem el fejleszteni az egészséget, mert már legutóbb is kevés volt. Kémgömbözz le pénteken is...
Dátum: 2009.06.09. 12:45:10
Mortimer, egyszerűen el vagy szokva attól hogy megtámadjanak, mert hónapok óta arra játszol, hogy ne tudjon senki legyőzni. Nem csak téged ütnek nagyobb szintű kristályok. Pár karakter kivételével mindenkinél vannak erősebb kristályok, és az élen állókat sokkal gyakrabban támadják. Nekik is épp olyan problémás a 15% alatti támadás mint neked.

Elhiszem, hogy fáj, hogy már nem tudsz egész nap verhetetlen maradni, és nem tudod percre kiszámolni, hogy mikor kell elmenned portyázni, hogy nehogy 25% fölé kerülj.

Én pl csak azzal foglalkozom, hogy a saját portyáimat meg tudjam nyerni, nem esek kétségbe csak azért mert óránként elver a kristályhorda...

És Birkának igaza van, egészséget kell növelni, most én is azt teszem...
Dátum: 2009.06.09. 10:51:32
Idézet: cirip - 2009.06.09. 10:48:46
nem mindegy? csak a nagyok (max 50 ember) játszhatnak megint
A nagyok végre megint tudnak portyázni, ahogy mindeki más.
Dátum: 2009.06.09. 10:49:56
Azért vannak változások, sajna kínozni még mindig nem lehet őket.
Dátum: 2009.06.08. 20:25:10
Idézet: Jeriko - 2009.06.08. 18:41:18
Ha mondjuk bekerülne egy olyan dolog a játékba, hogy ha 15% alatt vagyok, ÉS vadászok is, akkor a vadászat időtartama fele (akár harmada, negyede) annyi, viszont dupla olyan gyorsan regenerálom az ÉP-t, az semmit nem változtatna sem a rabolható LE mennyiségén, se a támadhatóságon.

Ez tetszik, legyen egy opció ami megtriplázza a vadászat és a vadászat alatti regeneráció sebességét egyben. Így nem kellene órákat tölteni a játék leguncsibb részével, a vadászattal.
Dátum: 2009.06.08. 18:36:42
A sajtolás megoldására be lehetne vezetni egy új épületet. Annyit csinálna, hogy minden egyes szintjével a nap végéig ( vagy ahogy az ajánlás és a kínzókamra is működik - hajnalig) egyel több lényed lehet befogva.
Pl. 5-ös szintű epület esetén 50-es vezetőkészséggel lehet 16 szörnyed. De hajnalban az 5 ütoljára befogott lényed megszökik.
Így ha elég nagy az épület szintje, nem kell folyamatosan lesni, hogy mikor fogy el a hely.
Dátum: 2009.06.08. 13:55:07
Ha a háború csarnokát veszem alapul, akkor itt még hetek, hónapok fognak eltelni, mire lesz belőle valami.
Dátum: 2009.06.08. 13:21:01
Én már annak a "fejlesztésnek" is örülnék, ha a kristályhorda nem töltene heteket a katakombákban 3 napnyi jelenlét után...
Dátum: 2009.06.07. 22:59:06
Upsz, most elszóltam magam
Dátum: 2009.06.07. 21:40:33
Ez a fertőzés elleni küzdelem kb. olyan mint a TF-en volt alakváltóknál a repülés...
Dátum: 2009.06.06. 23:51:40
Viszont pont a hosszú vadászat az amiért sokáig maradnak 15% alatt az emberek és sokkal kevesebb az üthető célpont.
Dátum: 2009.06.06. 10:34:11
Az látszott, hogy nem annyival növekszik az állat sebzése, mint amennyit a tárgy ad, de én teljesen abban a hiszemben voltam, hogy az erőbónusz miatt van.