Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2009.06.12. 18:37:06
Nem növeltek rajta, a háború csarnoka miatt a plusz zsákmányunk kb +390k LE volt. De mivel a kútjuk csak 500k, így ennyit nyertünk csak.
Dátum: 2009.06.11. 23:50:30
Én pl nagyon örülnék, ha a kristálypontjaimat felhasználhatnám arra, hogy bizonyos fórumozók hozzászólásai ne jelenjenek meg nekem. Nem pontozás alapján óhajtom a szűrőt, hanem bizonyos hozzászólókat akarok vele kiszűrni.
Hát igen, rosszabb a semminél, mert azt legalább nem lehet "benézni". Sebaj, az idő megoldja majd a problémát, ha 2-3 hónap múlva sem fejleszti senki, talán Miklós is belátja, hogy értelmetlen szaki.

Ha pedig vadászós szakit kellene berakni én vmi olyanra szavaznék, ami a levadászható szörnyek szintjét növelné meg. A szakértelem minden 20-ik szintjével 1 szinttel magasabb lények is levadászhatók és befoghatók lennének. Max szint 60. Nem hoz sokkal több LE-t a játékba, de több fajta szörny lenne vadászható egyszerre és erősebb alapszintű lények is befoghatók lennének.
Én inkább "nesze semmi, fogd meg jól" szakértelemnek nevezném...
Miközben mindenki azon van, hogy a használhatatlan szakik érjenek végre valamit...
Hát Winnie, az utóbbi hónapokban tett hozzászólásaid alapján másra már tényleg nem tudok következtetni, mint hogy az a játék amit Te játszol egy rózsaszín bárányfelhőkkel övezett utópisztikus világ, ahol nincsenek célok, nem kell küzdeni semmiért, mert mindenki tökéletes, és minden fajta kimozdulás (fejlődés, rohanás, stb) csak árt a karakternek. Neked gyakorlatilag bármilyen fejlesztés megfelel, az is, ha egyáltalán nincs fejlesztés, ugyan úgy eljátszanál az álomvilágodban. Más viszont nem éri be ennyivel, jobb akar lenni másoknál. Háborúzni akar, fejlődni akar, jobb lenni a környezeténél. És rosszul érinti ha kifogy alóla a játék, pláne ha azzal akarják beetetni, hogy ezért ő a felelős.
.
Ha vesztünk és sokáig maradnak, kevés TP jár értük...
Ha ismét bejön egy ilyen fejlesztés két hónap múlva, és azzal 3 hétre meggyengülök, hogy aztán két hónapig erősebb legyek a környezetemnél, plusz könnyebben menjen az epikus csata, és a kristályhordát is könnyebben verem majd, akkor nem fog zavarni, hogy megint jön egy ilyen fejlesztés.
Miért csodálkozol, hogy sokba kerülnek az épületek? A manakonstrukció ilyen mértékű inflációt okozott... Ki kell fejleszteni, egyszeri befektetés után durván megugrik a szövi építési kapacitása. Mára a manakonstrukció épp annyira alap szakértelem mint a spektrális manipuláció vagy a sajtolás...
Dátum: 2009.06.10. 12:22:13
Ezért nem is háborúzunk.
Dátum: 2009.06.10. 11:24:41
Nem a taktikával van a gond, teljesen érthető lenne, hogy ezt csináljátok, ha lenne értelme, pl bármilyen módon előrébb jutna vele a szövetségetek. Nagyon rég lezajlott már az első egyszemélyes háború, azóta is folynak hasonlók, pl. a Rubinpalota vezetése alatt. A Tyrant taktikája sem különbözik sokban, és gyanítom csak azért nem ugrálnak ki-be a szöviből a tagjaitok a katakombák helyett, hogy ne veszítsék el a kincspontokat. Ez a taktika vitathatatlanul a legeredményesebb, így bármelyik szövetség legyőzhető, de az is biztos, hogy büszkeségre nem sok okot ad...
Dátum: 2009.06.10. 10:42:11
Miért is kellene a 10%-hoz az elitet ütni? Mivel a napi LE termés 1%-át adja a kamra, ha minden nap 10, hozzád szintben hasonló (+/- 1-2 szint) ellenfelet bekamrázol, az átlagban 10%-ot jelent. Az elit két naponta vadászik, és ekkor dupla csp-t költ. Közülük elég 5-öt elvinned és már 10%-nál jársz.
Dátum: 2009.06.10. 10:25:17
Alacsony szintű karaktereknél valóban kevesebb a veszteség, de kevesebbet is szereznek. Arányaiban ugyan annyi, napi 10 kamra esetén 10% LE-t buknak minden nap, plusz a térkapuk.
Dátum: 2009.06.10. 10:01:44
6 térkapu pont és 45 kínzókamra kiesése 30-50k veszteséget is simán jelenthet fejenként. Nem kis áldozat szövetségi szinten egy olyan háborúért aminek se haszna, se presztizs értéke nincs.
Dátum: 2009.06.10. 09:28:18
Nem csoda, hogy nem érdekli az elitet a háború. Alig támadhatnak valakit, folyamatosan lesniük kellene, hogy legyen célpontjuk, az ellenfél a katakombákban van, vagy védelem itallal, esetleg láthatatlanul. Emellett itt a kristályhorda, inkább ellenük használják fel az ép-t, belőlük legalább LE is jön. Ha bukják a háborút 3-4 karakter visszakonstruálja a veszteséget. LE-ért háborúzni már rég nem éri meg a manakonstrukció megjelenése és az új épületek hiánya miatt. Nem marad más mint a dicsőségért harcolni, de egy olyan háborúban ahol a másik fél fel sem veszi a kesztyűt, már a győzelem íze sem az igazi, pláne azoknak akik a kamrában kuksolnak.
Dátum: 2009.06.10. 01:11:02
Sajna 1800 ép még mindig nem elég, hogy szintet lépjen, arról nem is beszélve, hogy 12 óra alatt a morálja 58-ról a béka segge alá esik vissza. Benyomtam a kennelbe, csütörtök este lép akcióba legközelebb.
Dátum: 2009.06.10. 00:13:07
12 / 5.580 ÉP

58 / 100 %

1.302 / 2.450 TP


Még egyel kevesebb állat...
Dátum: 2009.06.09. 23:52:44
Az állataim kb. eddig bírták. Egy elájult, a másiknak van még 400 ép-je, a harmadikat 70 ép-nél kennelbe küldtem, mert már közel volt a szintlépés. Holnap elfogy a többiek ép-je is....
Dátum: 2009.06.09. 23:35:35
Valóban tesztelő vagyok, annyira mint mindenki más az első 50-100 játékos közül a V1-en
Dátum: 2009.06.09. 22:57:28
Azért kell kilépni, hogy a Tyrant már ne zafír szövinek számítson, hanem smaragdnak. Azt hittem, ha egyedül vagy a szöviben smaragdként, akkor a szövetség is smaragdá változik... Jerikó szerint nem, gondolom utána is járt, szóval ez a terv bukott.