Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ariel

Dátum: 2016.02.03. 20:26:05
Mindig is olyan volt, mint a többi fókusz, belerakhatod ékszerbe is, ha az bármilyet befogad.
Dátum: 2016.01.31. 21:48:41
Idézet: Fsanyi82 - 2016.01.31. 14:00:46
ehhez hogy lehet egy megfelelő méretű vastag bőr szakit be állítani

Könnyen. Az a megfelelő méretű vastagbőr, amivel már meg vagy elégedve. Növeld addig, amíg szerinted kell.
Dátum: 2016.01.25. 13:17:37
Kísérleti jelleggel a nyári VU talira el lehetne indítani az "élő" ügyfélszolgálatot. Ott helyben face to face kaphatnánk meg a problémákra a megoldást. Tutira ez lenne a legizgalmasabb műsorszám
Dátum: 2016.01.22. 10:06:27
Ezzel nincs is semmi baj. Mondok egy másik példát. A kvízkérdések írásáért LE jár, miután elfogadták a kérdést. Nagyon alacsony szinten még összemérhető ez a jutalom LE az egyéb bevételekkel. Később már nem foglalkozik senki kérdés írással, a fele jutalommal is megelégszik mindenki, mert nincs nagy hatása. Még később az ember már àt sem veszi a fele jutalmat sem, mert a kattintgatásokat sem éri meg rá szánni.
Attól, hogy alacsony szinten megéri valamit csinálni, nem jelenti azt, hogy később is érdemes még foglalkozni vele. Ennek pedig semmi köze ahhoz, hogy a saját környezeteddel versenyzel-e, vagy rohansz előre.
Dátum: 2016.01.22. 09:48:57
Ez sem igaz teljesen. A VT hatása (pálcával, vagy anélkül) sosem emelkedik a téglák szintje fölé. Ha az adott szinten egyébként is téglákat gyűjtögetsz, akkor számít, hogy mennyi plusz téglát kapsz a templomokból. De ha már tonnás kőtömböket építgetsz napi szinten, akkor tökmindegy hogy a gyors, vagy lassú templomozással napi két, vagy csak egy téglát raksz az építményhez.
Dátum: 2016.01.21. 21:22:15
Pedig pont, hogy mindegy, milyen hamar maxolod. Legyen mondjuk a rablás agyara a példa. Kényelmes tempóban megvan másfél év alatt, ha nagyon rohansz, mondjuk összeszeded a maxos relikviát egy év alatt. Így fél éven keresztül élvezed a plusz LE-t, amit a lassú tempóhoz képest a relikvia gyors megszerzésével nyertél. Két évvel később ezt a fél évnyi plusz LE-t kitermeled egyetlen nap alatt.

Az egész játék olyan, mintha egy fejre állított piramist építenél. Az elején csak a kis kavicsokat próbálod építgetni, és azon gürcölsz, hogy ne napi 5 kavicsot szedj össze, hanem 6-ot. Egy év múlva már ugyan ezt csinálod téglákkal, öt év múlva pedig már tonnás kőtömbökről beszélünk. Ott, ahol már ezeket a kőtömböket építed össze, egyáltalán nem fog számítani, hogy egy évig rakosgattad a kavicsokat, vagy kettőig. És akár templomi pálcával, akár anélkül nyomod a VT-t, az összerakott kőtömbök mennyiségében nem fogsz különbséget látni, max a kavicsok és téglák mennyisége lesz más.
Pont ezért nem lehet ebben a játékban elrontani egy karaktert. Mert mindegy, hogy mit csináltam vele a múltban, a hatása idővel kavicsokká törpül a sziklákhoz képest.
Dátum: 2016.01.20. 21:34:01
Idézet: Emishi - 2016.01.20. 14:35:09
Az idot amit a sima templompalca ad bonuszba semennyi oskovel nem tudod megvenni.

Ez tény, ahogy az is, hogy idővel az sem számít, hogy évi 12, 15 vagy épp 20 templomot teljesítesz.
Készült egy kék mytokronit konverter. Ez rövid távon segíthet a játékosoknak a csatlósok fejlesztésében, hosszútávon viszont minden elpazarolt kék mytokronitot meg fognak siratni a játékosok. A javaslatom annyi, hogy az asztrális kövekért lehessen kék mytokronitokat kapni.
Dátum: 2016.01.17. 21:42:11
Ez tipikus válasz. Leszereltek annyival, hogy lesznek majd új csatlósok, és semmi nem fog történni. Ha lesznek is új csatlósok, olyan tempóban biztosan nem jönnek, ahogy az asztrális kő gyűlik. A felhalmozódott kupacról nem is beszélve.
Dátum: 2016.01.12. 23:00:41
Az én hasznos tanácsom az új játékosoknak független a játékban végbement változásoktól:
Kerülj mielőbb aktív közösségbe, és kérdezz, kérdezz, kérdezz!
Dátum: 2016.01.11. 17:10:41
Ha nem akarsz építeni, akkor told az egekbe az erőt, szarj le minden más tulajdomságot, és hagyd, hogy az állataid nyerjék meg neked a csatákat
Dátum: 2016.01.08. 11:14:25
Mytokronit csomagokat nem veszek. Csatlóskristályt régebben vettem, de már bőven hullik az asztrális kincsekből, és már most sincs elég kék mytokronitom, hogy kövessem a csatlósok szintjét, hiába raknám rá a kristályt a csatlósra, bónuszt már nem adna. A napi ajánlatokat pedig platinából veszem meg, szerencsére támadás italából esik bőven. Ősköves italokat szintén nem veszek, csak annyit, amennyi a VT-hez kell.
Dátum: 2016.01.08. 09:03:32
Idézet: Kwisatz - 2016.01.07. 23:18:37
Köszi a tippeket. Mennyi követ fogyaszt a módszered havonta? Ha jól számoltam 240 őskő a gyorsítás, ez stimmel?

Minden állatra megy egy állatfelszerelés, egy gradulátum, majd egy csatlóseledel. Ez így 7 őskő. Napi 4 állatnál ez 28. Havi 120 állatra 840. Ha akciósan veszem a tárgyakat, akkor 672. Ez piszok sok, úgyhogy megpróbálok máshol spórolni. Általában nem veszek új ősköves tárgyat szintlépéskor, pl. páncélt és fegyvert 50 szint kihagyással vettem ismét.
Dátum: 2016.01.07. 20:06:33
Az egyszeri ember fia nem attól okosodik, hogy mondok neki 3 számot, ami mondjuk működik a következő 10 szinten át. Mert ebből azt sem érti meg, hogy miért annyi és azt sem, hogy később miért nem működik már. Ha megmutatom, hogy hol találja a "megoldókulcsot", akkor ki tudja számolni magának, megérti, hogy miért annyi, és mennyi kell később. Okosodik, és el tudja magyarázni másnak is.
Te nem okosodni akarsz, hanem azt várod, hogy megmondjam konkrét számokkal, hogy mit csinálj, mert lusta vagy magad kiszámolni.
Dátum: 2016.01.07. 15:32:20
Azért küldtem a linket, mert abban vannak a szabályok. Olyan válasz nem létezik, mint amilyet kapni szeretnél. Minden szintfüggő, és attól is függ, hogy felfelé támadsz-e vagy sem. Ha leírom, hogy legyen 100-zal nagyobb támadásod, mint védelmed, és Pistike elolvassa, majd alkalmazza és meglepődve tapasztalja, hogy hülyeséget írtam.
Nézd meg a képleteket, alkalmazd a saját esetedre, és számold ki magadnak.
Dátum: 2016.01.07. 15:11:48
A kérdésedre válaszoltam, nem?
Rágjam a szádba, hogy mennyivel legyen nagyobb a támadásod, mint a védekezésed, mekkora legyen a kritikus ütés/vari szakid, és mennyivel legyen nagyobb a kábításod, mint az elhárításod?
Dátum: 2016.01.07. 15:06:32
Ugyan azok a szabályok érvényesek a szövibajnokira is, mint a normál portyára. Találd el a saját klónodat a lehető legtöbbször, varázslatod és ütéseid legyenek mindig kritikusak, és mindig kábíts.

A szabályokat pedig itt találod:
http://vegzetur.wikidot.com/harcm
Dátum: 2016.01.07. 14:55:35
Ez olyan, mint amikor a vegyes szaloncukorból vakon választasz egyet. Egy hétig újdonság, de aztán elszáll az izgalom.
Hűségbónuszért pl jár egy valag mytokronit csomag. Simán kinyílhatnának amint átveszem a bónuszt. Különösebb játékélményt nem ad, hogy 5 klikkelés és egy pötyögés árán nézhetem meg, mit is kaptam.
Ugyan ez a helyzet az összes többi bizbasszal is. Tisztára olyan, mintha a térkapus csatákból nem rögtön a kincsek esnének, hanem csak valami szütyő, amit nyitogatni kell, hogy megtudjam, mi volt benne.
Dátum: 2016.01.07. 12:52:34
Én két ablakban csinálom, kicsit másképp, de kb. ugyan az az eredmény.
Simán lehetne automatizálni, hogy a jutalomátvétel mindig a legnagyobb bónusszal történjen meg. Plusz egy check-box amit kipipálva a jutalom átvétele rögtön meg is történik amint a küldi oldalra megy az ember.

De sajna Miklós máshol húzza meg a határokat az automatizálásban, mint ahol mi szeretnénk. Ezért nincs check-box a kalandok mellett, hogy aztán egy klikkel le lehessen darálni mindet, és ezért kell minden egyes csetresz szart manuálisan kinyitogatni, ahelyett, hogy automatikusan megtörténne. Mytokronit csomag, asztrális kincs, univerzum ládikó, és minden minievent saját kacatja.
Dátum: 2016.01.07. 12:22:34
Pedig az állatok menedzselése a kisebbik időrabló, és nem is kell kijelölgetni semmit. Viszel magaddal 4 állatot, és amint az első elérte a kívánt szintet, egy kattintással lecseréled másikra.
Az időt az viszi, hogy minden küldinél 2x át kell öltözni, az szb csatáknál le kell menni az oldal aljára minden alkalommal, és persze kivárni a vadászatot, ami borzalmasan sok tud lenni.