Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigristen

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.12. 19:13:04
ez nem bug/hiba:Pkvíz topic;)
Dátum: 2010.04.10. 09:43:58
szeretném megkérdezni h van-e esély arra h javítva lesznek a küldetéseim, mert ez így nagyon nem jó...vagy ebbe a topicba cask jelentjük a hibákat, de nem javítjátok?(már bocs, de szeretnék tovább küldizni)
Dátum: 2010.04.08. 20:01:26
nekem egy olyan problémám volna hogy az egyik küldetést megicsnáltam, de a jutalmat nem vehetem fel...bizonyíték h kész, az események:)
Ma, 18:47 Teljesítetted a következő küldetést: Idomíts be öt új állatot!. A jutalmadat, 31553 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.

szóval megcsináltam, de a küldetéseknél meg ezt írja:
Aktív küldetés
Idomíts be öt új állatot!
Küldetés állapota: Eddig 4 új állatot idomítottál be.(alatta)Küldetés eldobása
és így most be kéne fogjak még egy állatot és 15xfél órát várni h beidomuljon:P
kérném a javítást, előre is köszönöm:)


módosítás: nem mástól másoltam ki a küldit, gondolom miklós le tudod ellenőrizni h ma lett beidomítva 5 új állatom:)még mind az 5 1es szintű:)
Dátum: 2010.01.15. 10:30:24
Köszönöm a választ!
Felhő, szerintemis Birkának igaza van, de én megtoldanám annyival, hogy(igaz nem 4es világ hanem 2es) öcsémmel egy hordába, és egy szövetségben játszunk, így a háborúk miatt elég sokszor támadjuk ugyanazokat is,(persze nem egyidőben, mert mindenki máskor nézi meg, de előfordul olyanisd h eccerre vunk fent és úgy ütjük őket) és csak itt a fórumon jelentettük be hogy hogy játszunk és elfogadták, legalábbis nem tiltottak még ki, és figyelmeztetésről sem tudok, pedig több mint 1 éve így nyomjuk:)
Itt nem tipp szerint megy h kit bannolnak:Dde am nekemis volt már sok másik játékról h azért mert 1 IP-ről játszottunk bannoltak, az előleges bejelentés után is...sőt, volt h egy haverom egyszer itt belépett ugyanarra a játékra(ikariam) egyből bannoltak mindkettőnket:D
szal szerintem ha szólsz, ebből nem lesz gond:)(ahogyan Birka is mondta előttem)
Dátum: 2010.01.14. 18:42:41
üdv
lenne egy kérdésem, sőt, 2:D
az egyik egyszerű, de én sajnos nemtomxD
a gyűlöletes szakik akkoris működnek ha engem támadnak?(gondolom igen, de nemvok benne biztos)
a másik kicsit összetettebb:
a kivégzésből számító plusz LE mikor adódik hozzá az eredetihez? a kreatív előtt, vagy után?(habár ha ez %os akkor mindegy h ilyen sorrand)
és az energiahasznosítás szakértelem szint x 0,2 x ellenfél szint...és az így kijött LE 20-100%ig kapható...+ így a végeredményre kijött számra hozzáadódik a kreatív affinitás...és itt hol szerepel a sorrendben a kivégzés?
pl.:ha pl maxos a szakid (50) az 50x 0,2 =10...az ellenfél szintje legyen mondjuk 30...akkor az 300 20-100% ig...azaz 60-300ig kaphatok LE-t maxos kreatívval (+100%) 120-600 között...ha jól értelmezem a leírást...
de az így kapott LE- nél is benne van vhol a kivégzés?ha %os akkor mindegy h a kreatív előtt vagy után lesz, de h lesz-e az már nem mindegy:D
nagyjából ez lenne a lényeg, h számít-e EHnál a kivégzés, és h jól értelmeztem-e a leírást?(én sajnos képes vagyok arra h ilyeneket elnézzek;))
a választ előre is köszönöm, és elnézést ha hülyeséget írtam, és azért is, amiért ilyen bonyolultan és hosszasan kérdeztem meg:D
Dátum: 2009.11.04. 17:28:17
köszönöm gyors válaszod, így már értem:)
habár ez akkorsem tetszik hogy egyből vége az egész kalandnak:D
Dátum: 2009.11.04. 16:36:22
Üdv:)
Én csak azt szeretném megkérdezni hogy miért lehet tudni rögtön a kaland első részénél hogy végigvittem-e vagy sem?vagy ez csak nálam van így?
mikor rákattintok h elkezdjem az egyik kalandomat,kiadja az első próbát,eddig oké,de ha ránézek az életpontomra és lélekenergiámra egyből látszik hogy volt-e harc vagy sem,és ha volt,akkor győztem-e vagy sem...hogy lássam a harcot és következő próbákat, oda kell kattintanom hogy kaland folytatása, de az életet előre levonja az első próbánál, és a LE-t is megkapom ha győzök...mindenkinél van ilyen bug?mert ez szerintem lényeges dolog hogy ne 1 gombnyomás után tudjam meg az egész kaland eredményét, hanem csak akkor mikor eljutok odáig:)
bocs ha volt néhány értelmetlen mondatom(nálam márcsak előfordul az ilyen;)) de gondolom mindenki értette hogy mit akartam mondani:)
előre is köszi ha javítjátok a hibát.
játékostársaimnak további jó gémelést!
Dátum: 2009.02.26. 13:58:47
kössz;)
akkor ne is próbálkozzak hosszbbal;)

további jó bugmentes gémelést:)
Dátum: 2009.02.26. 13:04:51
üdv
nekem annyicska lenne a hibám hogy a beállításoknál azt írja hogy 2000 karakteres lehet a leírás de nekem ha 1500nál hosszabbat írok, a végét leszedi, erre kérnék választ hogy ez bug vagy pedig elírták?
előre is köszönöm.
Dátum: 2009.02.25. 11:14:55
persze adhatna mást is mellé,de sztem hasonló kell legyen...és azért gyengébb,hogy azért adjon vmit a béke csarnoka is,csak ne legyenek bevédve olyan sokáig és annyira:P

így megérné a top szöviknek is a háború,mert kevesebb ideig tartana utána a béke és több lenne a zsákmány:P
Dátum: 2009.02.25. 09:51:35
w
Dátum: 2009.01.21. 09:03:15
Mit ad az elementáris fúzió szakértelem?

Több CSP-t kapunk és gyorsabbak a vadászatok
Gyorsabban regenerálódik az életpont
Több portyapontot kapunk
Több lélekenergiát szerezhetünk portyázással és vadászattal

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

ez miért speciális kérdés?
Dátum: 2009.01.12. 17:41:56
w
Dátum: 2009.01.10. 11:54:32
w
Dátum: 2008.12.30. 14:02:09
w
Dátum: 2008.12.30. 13:15:20
.
.
Dátum: 2008.12.22. 20:34:29
.
Dátum: 2008.12.20. 13:52:19
bocs...2es világhoz ment volna ez,csak nem figyeltem...írjam oda is vagy jó így?
Dátum: 2008.12.20. 13:26:43
üdv

én csak egy apró hibát jelentenék...2vel kevesebbnek írja a tulajdonságösszegemet...többször átszámoltam de kevesebbet ír...hiába veszek 2-t mindenképp levon...
ilyenkor azt a kettőt figyelmen kívül hagyja?vagy csak a számláló rossz?

előre is köszi:D
Oldal: 1