Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Thyrly

Oldal: 12
Dátum: 2008.12.24. 15:05:26
Üdv Mindenkinek!

Nem tudom, mostanság csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de sorozatba kapom a borzalmasabbnál-borzalmasabb kérdéseket. Idemásolhatnám őket, de megtelne velük 1-2 oldal. Meg van egy pár, ami jó kérdés lenne, csak a megoldás még a wikipédia szerint sem az, amit a kérdező megjelőlt, mint helyes válasz. Jó lenne, ha lenne egy minimális színvonal, de ez megvalósíthahatlan, úgy látom. Örülök, hogy az általam feltett kérdéseket még senki nem hurrogta le. De ha ilyen marad a kérdések színvonala, elmegy az ember kedve a válaszolástól, pedig nekem a játéknak ez a része kimondottan tetszik.
Dátum: 2008.12.22. 16:32:19
Üdv!

Colombus Kristófnak négy hajója volt, de csak három tudott részt venni az expedicíóban, mert az állandó hajója a Charlote nem volt alkalmas az óceánjárásra. Az Amerikát is megtaláló expedicíó vezérhajója viszont a Santa Maria volt, mint a legteherbíróbb, és legstabilabb hajó.
Dátum: 2008.12.19. 16:47:48
Üdvözlet mindenkinek!

Nm értem, miért kell nekem szinte mindennap olyan kérdésekre válaszolnom, hogy ki melyik sportegyüttes játékosa volt? Nem érdelel a foci, a többi sport igen, de annyira nem, hogy fejből tudjam. A Wikipediát pedig, ha csak lehet nem használom, hiszen akkor nincs tétje a kérdéseknek. De amire szerintem lényegtelen a válasz, azt megkeresem, a többit vagy tudom, vagy megpróbálom kitalálni. Esetleg tippelek. De nem érdekelnek(de szerintem még sokakat nem) se az autó márkák, se a foci, az ilyet azonnali törlésre jelölöm. Az ötletes kérdésekből tényleg nagyon kevés van, lehetne sokkal több is. Akár tudom rá a választ, akár nem.
Thyrly, Arakys
Dátum: 2008.12.10. 21:49:39
Üdv ismét mindenkinek!

Olvastam az utolsó pár oldalt, és részvétem Körtének, de egyetértek azzal, hogy ha szeretne, kiállna mellette. Legalább megpróbálná. Az én páromat úgy kellett visszafogni, hogy ne menjen a szüleinek, ha engem bántottak. Eszébe se jutott, hogy halgasson.
Dátum: 2008.12.10. 16:43:14
Üdv Mindenkinek!

Érdeklődni szeretnék, miröl is szoktatok itt tereferélni. Szivesen beszélgetnék én is, csak néha olyan érzésem van, hogy mivel ti jól ismeritek egymást, nehezen tud egy új bekapcsoéódni a beszélgetésbe. Igaz, nem játszom mindn nap, így viszonylag ritkán írok. Márha Ugri cica hagy írni. Mert amint leülök a gépelni, rögtön odajön hozzám, hogy vele foglalkozzam, és ne másal.
Szóval minden jót mindenkinek.

Thyrly
Dátum: 2008.12.07. 12:49:00
Üdv!

Találtam egy kérdést, ami azt tudakolja, jgy a Zoltán név milyen eredetü is. Helyes válasznak az arabot fogadja el, holott az egy ősi magyar rang volt. Tudni illik, hogy futárt jelent, akik a csatában hozták, vitték a híreket és a parancsokat a seregtestek között. Ennek annyi köze van az arabokhoz, mint hajdúnak a harangöntéshez.

Tisztelettel:

Thyrly
Dátum: 2008.12.06. 14:49:12
Üdv Mindenkinek!

Most érkeztem erre a világra, és szeretnék levelezni. A Smaragd horda tagja lettem, mivel érdekel a mágia, s azt hallottam, itt a legkönnyebb megtanulni.
Oldal: 12