Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.11.15. 19:58:22
Mert te csókos vagy.
info kukac vegzetur pont hu Írd meg a gondodat, meg küld el nekik a levelezéseteket, meg ide is másold be világ karakternév, szinttel, hogy mások is meglátogathassák, amíg zárolják.
Tenacious D, az egyik kedvenc filmem. Beteg állat vagyok, tudom.
Dátum: 2010.11.15. 15:52:47
Azért nem 1:1 a vf és az eh afpontja( mennyi rövidítés ) mert akkor nem lenne választási lehetőség. Így meg van. Végre. Lehet mérlegelni. Szerintem.

Szerk: Ami itt a probléma lehet, hogy nem egészben nézed a dolgot, hanem külön a játékot vfel és afpontok szerzését vfel kontra eh játék és af pontok ehval. Rakd a kettőt össze és úgy próbálj prokontrázni. Azt nem lehet, hogy a vfesnek majdhogynem ugyanannyi af és még bszott jó le/tp arány is, az egyiknek mindent a másiknak semmit, mert akkor minek van a másik. Te tudhatnád a legjobban, mikor a fertőzés volt a téma. A magad példája meg ott sántít, hogy tudjuk jól, csak azért volt ehd, mert küzdötted a fertőt.És most ahogy beáll a vf, szépen elkezdesz lassulni és visszaállsz a vfesek közé.Egy átlag játékos itt vagy azért ehzik, mert forgóvetésben csinálja az itallal, vagy farm vagy überbrutál pók, akinek a néhanapján becsúszó 0le- s portyákat ellensúlyozni kell vagy bolond antioptimalizátor . Így sincs egyensúlyban a kettő, nem is lesz, de a látszat legalább megvan, egy hajszálnyi esély.
Dátum: 2010.11.14. 22:05:54
A nem vfesekhez képest te meg sokkal több LE-t kapsz egy szinten belül, amit nem tud ellensúlyozni semmilyen af sem.Még így is jobban megéri vfezni, mint ehzni ezen a szinten. Ez olyan, mint összehasonlítani a fiúkat a lányokkal. Mindkettőnek vannak jó és rossz oldalai, de a világot a férfiak (vf) irányítják. Az afek előbb utóbb meglesznek mindenkinek, de a vf adta plusz le-t nem lehet ezzel összehasonlítani. Mint az alkimista labor adta gigaeszenciák. Hiába van már meg Cyronnak 600 nekem meg 1,5, nem jelent semmit, nem vagyunk ellenfelek, soha nem is leszünk. Ahogy itt is mivel mindenki vfezik, mindenki kevés afet kap, nincs különbség. Az, meg, hogy a kakasülőn többet kapnak, nem zavar mégpedig egyrészt azért nem, mert ött ritka a levegő, másrészt meg soha nem kerülünk össze, néha ránézek a toplista első oldalára, meglesem ki hova ment, ki váltott nevet, ki törölt, de ennyi, soha nem leszünk egymás portyalistájában, így soha nem fogok azért kikapni tőlük, mert nekik 2héttel előbb lettek meg azok az af pontok amik nekem csak most.Mivel van maximuma, ezért aztán mindenkinek meglesz előbb utóbb.

A kisebb szöviknek kellene adni egy ht-hoz hasonló építési segítséget, hiszen ott is vannak magas szintű tagok, akik így hátrányba kerülnek a topszövik tagjaihoz képest. Pedig okos jófej játékosok vannak ott is, de így lemaradnak. Mi lehet a megoldás? Menjenek jobb szövibe?

A lényeg, hogy nincs hátrány, mert ha megkapod az 1:1et, az összes mindenki aki körülötted van ugyanúgy megkapja, ahogy a mostanit, így ugyanott leszel.
Dátum: 2010.11.14. 19:34:19
Igen, mivel egyszerre küzdesz le 4%-ot, ezért 4%nyi fertőzéscsökkentés árába kerül.
Dátum: 2010.11.14. 18:50:52
Milyen arány tetszene?
Dátum: 2010.11.14. 18:29:28
Nééztem is,k hogy mi van, véletlenül egyszer nem szólok be, akkor is megkapom. Amúgy mivel tpre kapsz afet, egyértelmű, hogy mire megy ki a játék, A vfes kap többet szebbet, afből spec lassabban, de azt behozza a jobb le/tp aránnyal.
Dátum: 2010.11.14. 16:49:43
Szingu nélkül van most 20 afp-m,, 30ppn, amit el is lövök. Úgyhogy nem is kell nagy extrémitás(szingu) ahhoz, hogy jó sok legyen.

Szerk: Jah és nem tartalékoltam semmit, úgyhogy ha így nézzük, még le is vagy maradva.
Miért nem? Ha már a részeket külön filmként kellett nevezni, akkor nem lehet akadálya, hogy a döntőben is külön szerepeljenek. Vagy vond össze őket egy LOTR-ba, Keresztapa-trilógiába Vissza a Jövőbe-bebabá.

Nehogymár fölöslegesen regeltem 30fórumaccot, a szavazáshoz.
Halad a GYU az abszolút győzelem felé, szép lesz ha az első 3 helyezett a trilógia lesz.
Azért benne van a háború borzalma is, a zsidógyűlölet, de mindez úgy, hogy megmutatja azt is, hogy nem szabad hagyni magunkat ha valaki meg akar alázni, mint a lóval. Nem tartom beteg ötletnek, mert nem úgy lett beállítva a háború, mintha tényleg erről szólna, hanem egy apának, egy szülőnek a gyermeke iránt érzett szeretete, mikor minden összedől és nincs kiút, őt akkor is megvédeni, a testét a lelkét, hogy ne fogja fel, micsoda borzalmak vannak körülötte, ne adja fel és élje túl. Ehhez óriási nagy erőre van szükség, ami szerintem csak egy szülőben van, lehet meg. Ami nekem fura volt benne, hogy eddig mindig azt mutatták filmen, hogy erre csak egy anya képes, ilyen határtalan szeretetre, önfeláldozásra, az apák valahogy mindig háttérben voltak vagy éppen ők voltak a rosszak. És bár az anya itt is utánuk megy vállalva a halált de akkor sem menekül el, a főszerep az apáé.

Ezen a filmen éreztem azt, amit azóta csak a Bakancslistán, hogy sírva röhögök.

És az élet tényleg szép. Ez a film arra is jó, hogyha összejön a sok kaki a fejünk felett, megnézni és rájönni, hogy mi is az igazán fontos az életben.
Dátum: 2010.11.12. 17:47:35
A segítségedre reagáltam.
Dátum: 2010.11.12. 17:41:45
Ha nem akarsz segíteni annak aki kérdez, inkább ne írj semmit. Mindenki volt kezdő és gyorsan akarta tudni a választ a kérdésére, ezért nem biztos, hogy visszaolvas x oldalt vagy azt hiszi egyedi problémája van. Majd válaszolnak olyanok akik nem sajnálják az időt és a kezüket, hogy többször bepötyögjék ugyanazt, csak mert te már akkor tudor vagy.
Dátum: 2010.11.12. 17:38:14
4es szinttől fejlesztheted a szakértelmeidet, a tanulás szakértelem segítségével. Minden egyes szintje egy új szakit ad (kivéve amikor nem, de ebbe most ne menjünk bele. ) Ha a tanulásod 3as megkapod a csapdakészítést, ez növeli az esélyét, hogy vadászat során befogj egy állatot. Ha azt akarod, hogy veled harcoljon idomítás szakértelem kell azt 4es tanulásnál kapod meg, miután beidomítottad viheted magaddal. Ha több állatot is szeretnél vezetőkészség szakértelemre van szükséged 7es tanulásnál jutsz hozzá.

Szerk: Darah gyorsabb volt.
Dátum: 2010.11.12. 17:33:25
Ifjú naív játékos... Az elveinkkel már régen leszámoltunk, mi csaló banda. Ha nem így lenne, üres szervereken lézengene pár végzetúr, Miklós meg az intenzíven feküdne.
Dátum: 2010.11.11. 23:59:29
Azt kellene felfognod neked és a hozzád hasonlóan gondolkodó és irigynek tűnő játékosoknak, hogy azok, akik megszerezték az inspirátort, enélkül is csúcskarik lennének, hiszen ezért tudták épp ezt megszerezni.
http://www.youtube.com/watch?v=K-gUOqc2UuA

Sokan keverik a két filmet, mint itt a klipben is Reno képe van kint, de ez a zene... Igazából csak a zene maradt meg nekem belőle.
Dátum: 2010.11.11. 12:20:31
Nah ne máőr, hogy ez hiányzott nektek, hogy 1%ért, mikor már relik is bent van, 95. szintig húzzak egy szakit, ami amúgy semmire nem lesz jó? Ezt megint ki találta ki?

Szerk: Már a szintemmel sem vagyok tisztában.
Dátum: 2010.11.10. 22:27:52
Pontosan. 1emberként, de nem képletesen.