Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2011.07.07. 00:13:37
Ezzel a spanyolviasszal már én is próbálkoztam anno, szépen fel is építettem, aztán nem sok minden lett belőle. Már csak azért is tetszene, mert most 75 tpt kapok a vadászatért és mégyegy dolog lenne amivel közelebb kerülhetnék Lanhoz.
Dátum: 2011.07.06. 00:01:06
Az kellett a többihez is. Speciális esszenciáknál keresd.

A katalizátor esszencia, és egy adott csoportba tartozó 5 különböző esszencia segítségével létrehozhatsz egy ultra-esszenciát
Dátum: 2011.07.05. 23:53:33
Katalizátorod is van?
Dátum: 2011.07.05. 21:46:53
A meglévő jutalmakat azért kaptuk, mert elértünk valamit az előzőekben. Ha az lenne amit te írsz, mi értelme lenne a versenynek, ha a győztesek nem aranyat kapnának csak bronzot, akkor az utolsók meg az előtte levő 2 csapat mit kapna? A nagy semmit, az mennyivel lenne jobb neked? Az egyik serpenyőben valami a másikban semmi.Nah melyik kell? Melyikért vagy hajlandó 2nél többet kattintani? Ha nincs kufárokra szedve akkor meg nincs verseny, csak ömlesztett macisajt.
Dátum: 2011.07.05. 21:13:35
Lelakatolt ládikónál nem sok a szint*10 levédése? 50kavicsig védve lesznek az emberkék.
Voltam ilyen miatt rendőrségen. A gyerekem elnyomkodta szövetségi társ prémtagságát, az enyémet is mondjuk, de azt még előtte és hát nem jelentettem fel, az begorombult és mivel nem voltam gépnél mikor történt, nem tudtam, hogy mi vagyunk a ludasak. Rendőrségi levél azzal jött, hogy én 2000ftos kárt okoztam, és mivel már zéró tolerancia van ejnye-bejnye. Bementem, elmondtam szerintem mi történhetett és hogy ez a pénz nincs nálam, sőt a programozóknak írt egyetlen levél ezt visszaállítja. Mondjuk tény, a nyomozó aki kihallgatott velem együtt röhögött. Sőt megkérdezte ez olyasmi e, mint a Bitefight. Fél év alatt vége is lett, addig jött még pár levél, meg idézés még Pestre is, meg a gyomorgörcs, hogy rendőrség. Baratyék logolják az ip-ket, így egy feljelentés után simán megtudható, hogy honnan ki csinálta, hacsak nem koleszból vagy netkávézóból történt vagy nem bújt proxy mögé.

És: Csak koncizni léptem be a másik taghoz nem multiztam. Plusz azóta már törölt.
Dátum: 2011.07.05. 00:01:31
Amúgy erre már van egy topic. Most találtam.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,504.20
Dátum: 2011.06.30. 16:52:34
Khm..khm.. Eltalálom, nem ezért kapok kevesebb le-t, csak nincs le-szívásom, mert nem olyan tárgyakat veszek. Noh ez is a közelharci karakter előnye. Teleszívhatja magát, mint a torkos borz.

Szerk: Amúgy térkapura van szívós cuccom.
Dátum: 2011.06.30. 15:40:18
A székely és a felesége vacsoráznak.
A nő magára borítja a paradicsomos szószt.
Azt mondja a férjének:
- Most nézz rám! Úgy nézek ki mint egy disznó!
- Ja! Oszt még le is etted magad!
Dátum: 2011.06.30. 14:08:45
Igen, igen tudom. El vannak szállva a számok. De: Amikor átálltam a varázsló kari fejlesztésre, az ősidőben, Nasdfil után szabadon mikor még Nasdfil Nasdfil volt...akkor még mindenki erőt, támadást húzott, bazi nagy kritütést és a hordázás megjelenésével 26 állattal kezdtek rohangálni. Maradtam a popómon, mert nekem jobban tetszik a varázslat körben letudni a dolgot, nem vergődni még sok-sok körön keresztül. Tetszett, hogy 5-600 tövel magasabb emberkéket, szívósság övével a pocakjukon verek el, mert kínkeservesen is, de maradtam iq-tau-kritvari-kivégzés négyszögben. Ez sem egyszerűbb, mint a másik út, amíg a kritvarit az egekbe toltam, most kell a tö-t is hozzáigazítani. De ez semmit sem ért volna az egyállatos taktika nélkül, ahhoz, hogy ne hozzák vissza a varázslatsebzésemet, kell egy extra vákumos dög is, megvan. És azt is tudom, hogy az új szakinak ott a párja a csonterősítés, tolom is rendesen. Csak azt nem értem, hogy ha valakinek jó, akkor a másik part miért fújjol és addig addig sír, amíg nem kap valamit. Meglehet találni a karakterfejlesztésben azt az utat, amivel nyerő lehetsz, bár ez kétség kívül nehezebb, mint bőgni egy sort. Amit sokszor elfelejtenek, hogy a varázslónak 1köre van és slussz, vagy bejön vagy nem, a harcimarciknak több, plusz az állatok sebzése, af-es bigyók a varázslatból, úgyhogy össze lehet szedni a sebzést.

De ha azt mondod, hogy még így sincs köszönőviszonyban a kettő, akkor azért kicsit lenyugodtam.
Dátum: 2011.06.29. 16:53:01
Dupláztam.
Dátum: 2011.06.29. 16:52:47
Harc
Járvány Leírás: Minden szintje 2-vel csökkenti az ellenfeled állatainak elnyelését a harcban. X. szint előfeltétele: minimum 89+X. szint.



Hát köszi... Az erő nem volt elég?
Dátum: 2011.06.28. 21:08:33
Amúgy is lenne rá, mivel gyűlik, nem jár le az idő amíg használhatod. Max ezzel behoztál egy kis időt, sokat nem nyertél vele, főleg, hogy egyszeri hatás, térkapu pontot meg amíg játszol addig kapsz.
Dátum: 2011.06.24. 14:48:57
V1-Eliteninja- Tyrant
115. szint

Hivatalos: Megunta
Nem hivatalos: Mert utolértem szintben.
Dátum: 2011.06.23. 11:44:34
Egy ember beleesik a Balatonba. Meglát két horgászt és odakiált:
- Horgászok! Horgászok!
Erre a válasz:
Mi is, csak nem kiabálunk!
Dátum: 2011.06.21. 16:19:48
Rúdtánc? Úgyis tele van a ház pasikkal, sok kiéhezett végzetúrral.
Dátum: 2011.06.20. 18:34:57
Dejók a képek, majdnem mint tavaly, csak sokkal kevesebben, és én is hiányzom róluk. Legalábbis magamnak.
Dátum: 2011.06.18. 12:37:31
Áhh nekem ennél többen benne van, aztán nem is látszik a karakteremen.
Dátum: 2011.06.16. 21:33:11
Talán mert nem lépett be a vége óta, így bent ragadt nála.
Dátum: 2011.06.16. 21:30:06
Let. alkotta...

http://userstyles.org/styles/33366


Szerk: Hozzá még ez is: http://userstyles.org/styles/26981 Firefox Stylish Végzetúr stílus