Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2011.07.29. 21:24:16
Mi lenne benne az izgalmas? És meddig? 3napig? Ha neked már 68. szinten unalmas a játék, azon a KH nem fog változtatni.
Dátum: 2011.07.29. 17:33:54
V3, a békés világ. Amúgy meg soha nem értettem ezt a hagyjuk egymást játszani dolgot... Töltsétek le akkor a single verzsönt és nyomjátok azzal. Fel lehet gyógyulni sebgyóggyal is meg vannak gyógyitalok. Egészséget szint*3ra, nem mindent az ölünkbe kellene várni. Olyan lesz lassan, mint kódokkal játszani, elveszik a lényeg.
Dátum: 2011.07.29. 11:18:21
Csajtípusok az informatikus férfiak szerint:

- Vírus típusú csaj: Észre sem veszed, és beköltözött a lakásodba, mindent kisajátít.
- Internet típusú csaj: Fizetned kell, hogy hozzáférjél.
- Szerver típusú csaj: Mindig foglalt, amikor szükséged van rá.
- Windows típusú csaj: Tudod, hogy teli van hibákkal, de nem tudsz nélküle élni.
- PowerPoint típusú csaj: Arra jó, hogy bemutasd másoknak, de önmagában nem érték.
- Excel típusú csaj: Azt mondják mindenfélére jó, de te csak az alapműveletekre használod.
- Word típusú csaj: Mindig van egy meglepetése számodra és nincs olyan ember a világon, aki megértené.
- D.O.S. típusú csaj: Valaha mindenkié volt, de most senkinek sem kell.
- Backup típusú csaj: Azt hiszed róla, hogy mindent ad amire vészhelyzetben szükséged lehet, de a valóságban messze nem tud annyit nyújtani.
- Scandisk típusú csaj: Tudjuk, hogy hasznos, és csak segíteni akar, de valójában senki sem tudja, hogy mit csinál.
- Képernyővédő típusú csaj: Semmire sem jó, de szórakoztat.
- Kábel típusú csaj: Csak akkor jó, ha be van dugva.
- Infravörös típusú csaj: Érintkezés nélkül akarja a kapcsolatot fenntartani.
- USB port típusú csaj: Büszkén mondogatja magáról, hogy minden gépbe bedugható.
- Képernyő típusú csaj: Mindent megmutat neked, de ő semmit sem lát belőled.
- Billentyűzet típusú csaj: Minden funkcióhoz más-más parancs/parancs kombináció szükséges, de kitanulható, és többnyire jól működik.
- Modem típusú csaj: Jó kapcsolatteremtő, de a kapcsolat előbb-utóbb megszakad vele.
- RAM típusú csaj: Amint megszakad a kapcsolat, azonnal mindent elfelejt.
- Merevlemez típusú csaj: Mindig mindenre emlékszik.
- Egér típusú csaj: Csak akkor csinál valamit, ha lökdösöd.
- Multimédia típusú csaj: Vele minden szép, de amikor kikapcsolod, visszatér a totál unalom.
- Felhasználó típusú csaj: Semmit sem csinál jól, és állandóan kérdéseket tesz fel, és meg akarja érteni a dolgot, és nem érti, és...
- E-mail típusú csaj: A hülyeségeivel mindenkinél megfordul, de a fontos dolgokat nem közli.
- Számítógép típusú csaj: Az előzőek tökéletlen kombinációja, amely minél többet dolgozol vele, annál nagyobb lelki károkat okoz Neked.
Dátum: 2011.07.29. 10:36:59
Arckönyvön azt írták, hogy kb 3 hét. Úgyhogy még nyugi van.
Dátum: 2011.07.28. 13:22:33
Kristálypont az a lélekgyémánt, Mester.
Dátum: 2011.07.28. 12:55:40
Kész a kastély, mikor jönnek a küldetések?

Azok a kis szövetségek először jussanak el oda, hogy tudnak epikust ölni. Lehet ez csúnya, de van a játéknak egy menete, egy útja, amit végig kell járni ahhoz, hogy bizonyos dolgokat megkaphass.
Dátum: 2011.07.27. 22:58:05
Azokkal az inaktív tagokkal mi van akik csak koncizni lépnek be? Ők simán megtehetik, hogy küldetés felvételekor kilépnek, aztán vissza, nekik nem bukó a szerencse.

Amúgy meg nincs ráeröltetve senkire semmi. Ösztönözve vannak a dolgok. Ezt mindenkinek a szövetségén belül kell elintéznie. Amúgy meg mehet vadászni a vadász, portyázni meg a potyás, csak lépjenek közben szinteket.

EH-s tagok meg ne szoruljanak ki sehonnan sem ha kérhetem, mert jelentem vadászok ezerrel, portyázok kétezerrel, azért mert ez nem mindenkinek természetes még ne vagdalózzunk kiszorításokkal felelőtlenül. Köszöntem.
Dátum: 2011.07.25. 22:00:23
Áhh 3-4? Ne túlozz... Érdekes kérdés ez egy Légióstól. Kicsi szövi sem épít fel 10 szintet egy perc alatt, akkor nem lenne kicsi szövi. Ha kikötjük, hogy HT-t nem lehet. Bár ez meg visszacsap ránk. Másik küldetés meg a nagyoknak könnyebb kicsiknek nehezebb. A szövi alapításban meg úgyis jók vagytok, nem lesz ezzel gond.

Szerk: Azt sem hiszem, hogy a kisebb szövik elkezdenének ész nélkül összevissza építeni, csak azért, hogy ezt kipipálják, mert 1-2 hónap után teljes összevisszaság lenne náluk.
Dátum: 2011.07.25. 19:29:26
Ugrálsz a szavakon...
Dátum: 2011.07.25. 07:48:56
Többen vannak olyanok, akik csak térkapuznak,plusz küldetés erejéig portyáznak. Iszonyat lassú, de jó LE/TP. Akinek ez a fontos. Akkor most nerfeljük azt is? Vegyük ki a térkaput.


Amúgy a párezer le-t sem értem. Most szedtem össze fél millát küldetésekből. Csúnya csíter vagyok. És most meg elkezdek hozzá vadászni, csak azért említem meg, hogy Miklós el ne felejtse, hogy vannak még olyan játékosok akik használják ezt az opciót is.
Dátum: 2011.07.25. 07:42:54

"- Aktiváljátok a Pusztítás Citadelláját 7 alkalommal!"
A PC egy szemét épület (V5-ön szerencsére szinte senki sem használja), a használatát erőltetni meg elég perverz gondolat.


Azért elég kemény perverznek nevezni egy szinesítő épületet egy olyan játékban ahol kitalált végzeturak küzdenek mindenféle nyolclábú hatfejű szörnyekkel, varázsolgatnak meg fejszéznek. Elég perverz szerintem, hogy már 2éve idegen embereket szívok le nap mint nap, meg ők engem. Töltsd le a single verzsönt, akkor senki nem háborgatja a sellőpónis játékodat.

Akinek ez túl kemény annak, ajánlom Barbiet...

http://barbikajatekoldala.comsey.com
Dátum: 2011.07.25. 07:16:38
-Igaz hogy a kenguru nagyobbat ugrik mint az Empire State Building?
-Igaz
-Hogy-hogy?
-Mert az Empire State Building nem tud ugrani.
Dátum: 2011.07.22. 21:05:06
Ezt a részét, bár nem írtam oda, én harcolni kijelölt állatokkal gondoltam, így lenne benne valami, nem a vágóhidasokkal. A kinyírósdi meg megy így is, nap mint nap megtörténik, még ha nem is veszünk róla tudomást.
Dátum: 2011.07.21. 22:15:37
Alacsony szinten még van elég dolog amivel foglalkozni kell és lehet. Ne akarjatok már az elejétől mindent. Olyan ez, mint az AH, meg a kalandok. A feltételek úgyis olyanok, hogy azok a szövik állnak neki, akik már minden érdemlegessel készen vannak. Ez így van jól.

Be lehetne vonni az állatokat is. Vagy úgy, hogy nyírjunk ki x állatot vagy úgy, hogy lépjenek az állataink x szintet. Lopjatok össze x kavicsot, és ennek továbbfejlesztett verzsönje, hogy lopjatok össze x kavicsot, egy szövetségtől.

Éééés, Miklós kedvence lesz: Vegyen a szövetséged adott időszak alatt x*taglétszám kavicsot.

Kéktestvéreimnek egy: Legyen a szövetséged 2/3-a a toplista első oldalán.

Kavarjuk fel az állóvizet.
Dátum: 2011.07.15. 01:02:32
Írtam, hogy nem fogom megkapni amit szerettem volna, buktam, ennyi. Ezért nem fogok vérszemet kapni és 1percet is idegbajban tölteni, egy játékéért. Azok az idők elmúltak. 4 kuf között kellett dönteni, van akinek bejött van akinek nem...
Dátum: 2011.07.15. 00:32:22
A végzet medál csak egy opció, nem kötelező. Viheted az ezüst vagy bronz de akár az arany cuccot is.

Ha meg azok megvannak, miért is állt ahhoz a kufárhoz? A platináért gondolom, jah, hogy csak az egyik kufárhölgy nyerhet, jah, hogy ez egy verseny?
Dátum: 2011.07.15. 00:20:18
A szkriptem.
Dátum: 2011.07.15. 00:16:36
Ha nem érdekelne, nem írnál róla majd' minden hszedben.
Dátum: 2011.07.14. 21:58:15
Átugrottam Ericathhoz, a platináért Agnaeshtől. Buktam, van ez így. 42 térképdarabom van, még 7et kellene összeszednem az eggyel jobb jutalomért ami így ugye az lenne... A választható végzet medál meg azért van mert az arany megvan és a gyengébb jutalommal nem lehet mit kezdeni.

Cras az a Duna a képen. Mellette meg van egy hegység.
25-30 ember? Akkor te még nagyon jól állsz. Egymás után jönnek az eventek, nem értem a hozzád hasonlókat, akik azt harsogják nincs semmi fejlesztés, újdonság... 60. szint környékén lehetsz, ott még sokminden új és van mit csinálni, halvány emlékeimből rémlik. Anélkül, hogy megakarnálak bántani, a fúj fújolással egy darabig szerzel pár 10est, mert a főnököt szidni, mindig népszerű dolog, de aztán megunják, és áttekernek feletted, értelmes megvalósítható javaslatokra vevő a fórumozó.


A magát topnak tartó elitnek aki folyamatosan picsog a kiváltságaiért sztem fel kéne fogni, hogy ez a játék valahol azért üzlet és 5 fizető béna többet ér mint 1 fórumon ugató faszagyerek. : )


A béna nem fizet, mert akit te lebénázol vagy annak tartasz, csak hobbijátékos és farm. Aki mondjuk nem béna csak nem azért és annyira játszik, mint mások. És azok a fórumon ugató faszagyerekek már akkor is itt voltak és javaslatokkal álltak elő, mikor te még rá sem találtál a Harmoneten a Vu-ra.

Mellesleg nem szeretem az összes top játékost, de általában alátámasztott ötletekkel állnak elő, nem kevésszer önös érdekből, de hát ki nem. Ami nekik van, az a tapasztalat, várj rá türelmesen.


És.... adjatok bőven af-et, mert az eh-s vadászat lassan kevés lesz, még így is, hogy lövöm a pp-t rendesen. Szeretem vele Lanmaffiát idegesíteni, hogy újabb és újabbakat pöttyögök.