Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2009.08.28. 14:11:20
Hát emberi butaság
Dátum: 2009.08.28. 13:55:59
Nem játszok V4en,de itt mást sem lehet olvasni, csak, hogy milyen könnyű volt a győztesnek mert rájuk még a nap is fényesebben sütött,és persze ők semmiben sem jobbak,sőt,csak hát mázli.

Tiszta epénisz verseny amit itt csináltok. Lesz még v4 talán több is.
Dátum: 2009.08.28. 11:06:17
Nemtudod beváltani. Csak ha leállítod a vadászatot.
Dátum: 2009.08.28. 09:50:40
Ezt kipróbálhatná egy gyémánt, hogy megtudja-e támadni.
Dátum: 2009.08.28. 09:15:55
Véges világnak indult, versenyszervernek. A másik világok lassúságára vannak jóféle szakik, amivel csökkentheted az időt. A feltételeket teljesíteni fogják és vége lesz, majd indul egy újabb ilyen világ. Köveket meg átviheted másik világra valamilyen arányban.
Dátum: 2009.08.28. 09:01:19
A saját horda verése,inkább aukciós tételnek való,szerintem, nem jutalom annak aki nem küzdött a fertőzés ellen, mert sokkal ötletesebb, mint a +5tul.
Dátum: 2009.08.28. 08:56:29
Fertőzött társaidtól győzelem esetén annyival több LE-t szerzel, ahány százalékos a fertőzöttségük. Ez is a legyőzés jutalma.
Dátum: 2009.08.27. 21:06:00
Mindenki kivéve aki varázslatra gyúrt. Ha varim bejön,nyertem,ha nem buktam,mert közelharcban nemsok esélyem van,max az állataim sebeznek. Ha az állat ad varázslat elnyelést is,az igaz, hogy mindkét oldalon megvan de épp ezért csökkenti az én sebzésemet az egyetlen körben ahol szóhoz jutok. Így látom, lehet rosszul, akkor úgyis kijavítotok.
Dátum: 2009.08.27. 19:57:13
Hát igen, mert ezzel nem azokat tartják vissza, akik ellen kitalálták. Két másodlagosomból akartam kereskedelmet tolni,mikor az egyik után megjelent a szöveg. Köszi. Bár igazán ezzel tényleg a küldisekkel csesztek ki, mert a 10mpesből lesz 2hét... Látszik több topicban mennyire örülnek neki, velük esetleg lehetne kivételt tenni,ha aktív a küldi enged kettőt, nem többet.
Dátum: 2009.08.27. 09:07:40
Kicsit elkéstél,de világ4 topicban ott van minden.
Ne tedd fel ugyanazt a kérdést több világon, mert egy az adatbázis.
Dátum: 2009.08.26. 18:00:08
Megkérdeztem Subit, és elnézett valamit,visszavonni meg nemtudja.
Dátum: 2009.08.26. 17:35:18
Kivégzés szaki.
Köszönöm a választ, akkor rosszul tudtam.
Sziasztok!

Hosszú idő után újra próbáltam kérdést írni, de nem kellett volna.

Mit nevezünk fapados légitársaságnak?

amelyek gépein padokra ülhetünk
amelyek gépein luxus fa dekoráció vesz körül minket
amelyek nem szolgálnak fel repülés közben ételt, italt, hogy így olcsóbban utazhassunk*
amelyek fából készült repülőgépekkel rendelkeznek

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Igazából IJ érzésem van, semmi különös, de van ez a topic akkor megkérdezném, hogy mi volt a hiba? Azonkívül, hogy nem egy elmés kérdés.
Dátum: 2009.08.26. 16:58:01
Nem irigylem tőled, azt azért írtam, hogy ennyi rabolt LE-d van, és nemtartod magad póknak.

De mi ép alatt sunnyogók ebből nemkérünk. Veled nem lehet vitatkozni, mert az érvek amiket felhozol nem állják meg a helyüket. A szint meg már réges régen nem számít,millió dolog befolyásolja, hogy kinek mekkora TÖ-SZÖje a szintje mellett.
Dátum: 2009.08.26. 16:32:30
Az nekem nem szinesítés ha vadászat közben összevissza rabolnak. A vadászat nyugis,körülbelül tervezhető mennyit,mikor mire költök. Szinesítésre jöttek már ötletek, hogy ezt-azt találni lehetne a levadászott szörnyeknél. Azt az egyet nemtudom sehogysem megérteni, hogy az, hogy ott állok 30-40k LE-vel, és nézem ahogy elvisznek belőle, milyen módon dobná fel a kedvem, és igen én ezt akarom nekem ez kell érzéssel mennék utalni?
Dátum: 2009.08.26. 16:17:29
V1-en Cerberos vagy? Mert a 3.5M rabolt, azért nah..tényleg nem pókság...Ha jól értem, azt szeretnéd,ha kisebb lenne a határ a mostani támadhatóságnál, amivel védve vagy magasabbról,és ne legyen 15% ép határ, amivel jobban tudsz portyázni. Azért megkérdezhetnél pár embert a szinted körül,vagy akárhol, katt pár névre toplistán és kérdezd meg tőlük szeretnék-e. Nemhiszem, hogy sokan mögéd állnának.
Dátum: 2009.08.26. 15:46:55
Mindenkit ütnek felülről, talán csak Barrique-ot és Sharpat nem. Ezzel jár. El lehet viselni azt az 1-2 támadást. Nem verem a fejem a falba ha 58.szintű kari szétkap. A Kristályok támadnak 15% alatt a topnak nem kellemes,de ha ezt beteszik alacsonyabb szintre is,azzal az egyetlen védelmi vonalat veszik ki, és csak a PÓK-karik erősödnek meg mégjobban, mert ők nem vadásznak, vagy keveset. Szóval nem az a baj az ötleteddel, hogy kevés hszed van és nem fórumozol, hanem, hogy ez indítaná el a tömeges törlést,és nemhiszem, hogy átgondoltad.

Ha felérsz KH szintjére élvezheted az izgalmas vadászatot.
Dátum: 2009.08.26. 13:54:09
Fúj