Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2009.12.08. 22:06:24
Itt is harcolsz csak szakikkal, amiknek egy részét harcban is használod. Olyan lenne, mint a sakk, fejben játszunk. De véletlen faktor nélkül, csak a tiszta értékekkel. Fölösleges pp-m nekem sincs, de újabb lehetőségnek jó lenne.
Dátum: 2009.12.08. 16:08:09
Mennyi ideig hat? 1nap, 24óra, 1év ? Mert nincs ott.

Edit: Vagy esetleg 1támadásra?
Dátum: 2009.12.07. 19:59:57
Én meg 78ra a spekmant, mert ki akartam maxolni, aztán meggondoltam magam, 50re lefelejteném én is. De a 30as hordázásomat simán lefelejtettem, mert elég nekem 10esen is, és bőven felhúztam belőle 10re, meg jutott még másra is.

De akkor ha lehet kérném, hogy szakiknál, tulajdonságoknál lehessen beállítani, hogy x pontot növelek rajtuk.
Dátum: 2009.12.07. 19:20:31
Lefelejted, és felhúzod a kívánt szintre.
Dátum: 2009.12.07. 16:03:26
Az érdekelne, hogy, hogyan számoljátok ki az 1lgyre jutó LE-t? Mert kristálypont felhasználás minden kalandnál változó, és sok más szempont is közrejátszik, gyógyital, varázsital, esetleg beütöttek kaland közben és leraboltak, azt is ide lehet-e venni? Kaland szakik növelése, stb.
Dátum: 2009.12.06. 20:39:16
Lehet, de vadászni azért ne kezdj el.
Dátum: 2009.12.06. 20:23:30
Miért azzal kezdenének valamit, ha papírfecnit lobogtatok, hogy de nekem este még 3400as tö-m volt? Ezt azért nem lehet komolyan venni, hogy írjuk fel.

Edit: Boldog Névnapot Miklós!
Dátum: 2009.12.06. 20:20:11
screenshot tö,szö,állatokról,

Esetleg felszerelésről is? Hátha elvesztem éjjel?
Dátum: 2009.12.06. 19:24:16
Khm... Nem ajándék volt ha úgy nézzük, a VU-s csapat nyerte nekünk.
Dátum: 2009.12.06. 19:00:34
2hszel előtted.
Dátum: 2009.12.06. 17:40:02
Kereskedelem szakival, 12-es tanulásnál kapod meg.
Hát tudod ilyenek ezek a fertőzöttek, 0-ások kapnak valamit, szeretnének ők is. De csak valami kis szinesítést, amiből érzik, hogy ők is fontosak, és jobb tőlük a játék. Nem akarják leküzdeni, nem értem miért nem. Ők is szeretnék költeni a lgy-t, egy direkt százasoknak kitalált relikre.
Dátum: 2009.12.06. 12:46:23
Egy filozófia professzor előadása:

Egy befőttes üveget feltöltötte kb. 5 cm átmérőjű kövekkel, majd rákérdezett, hogy tele van-e az üveg?
- Igen. - volt a válasz.
Ezután elővett egy dobozt, tele apró kavicsokkal, és elkezdte beleszórni azokat az üvegbe. Miután a kavicsok kitöltötték a kövek közötti üres helyeket, megint megállapították, hogy az üveg tele van.Ezután elővett egy dobozt homokkal, és beletöltötte az üvegbe. A homok természetesen minden kis rést kitöltött.
Prof így szólt:Vegyétek észre, hogy ez a ti életetek. A kövek a fontos dolgok (a családod, a partnered, az egészséged).Ha minden mást elveszítenél, az életed akkor is teljes maradna. A kavicsok azok amik még számítanak, mint a barátok,a munkád. A homok az összes többi: az apróságok. Ha a homokot töltöd be először, nem marad hely a kavicsoknak és a köveknek. Ugyanez történik az életeddel. Ha minden idődet és energiádat az apróságokra fordítod, nem marad hely azoknak a dolgoknak, amik igazán fontosak a boldogságod érdekében. Először a kövekre figyelj, amik igazán számítanak. A többi csak homok.

Az egyik diák megkérdezte: és most már tele van-e az üveg?
Mire a prof azt válaszolta, hogy igen.Erre a diák elővett egy dobozos sört, kinyitotta, s beletöltötte az üvegbe. A sört a homok elnyelte, és térfogatváltozás nem következett be.Azt mondta erre a diák: "Nos, bármennyire is úgy érezzük, hogy az életünk teljes, a fenti példából jól látszik: EGY SÖR AZÉRT MINDIG BELEFÉR!!!
Nah végre! Akkor azt kapsz Mikulásra. De sírhatnál egyenesen Miklósnak, hátha úgy reagál is.
Mikor negyedszerre beírtad már rájöhettél volna, hogy Miklós látta, de nem reagált, ergó nem lesz. Küzdj a fertő ellen.
Dátum: 2009.12.03. 18:25:12
Ki volt Vuk nevelője?
rihanna
Karak
high school musical
7 gonosz

Aztaaa....
Dátum: 2009.12.03. 17:38:10
Köszi a 16db MÁV-os kavicsot.
Tagadó válasszal azonnal elutasítják.
Mert ez a Beho játékának fóruma. Játékkal kapcsolatos hozzászólásait a játékkal fogják azonosítani. Kivéve amit a blogjába ír hétköznapi témákról. Ez mindenhol így van, egy vezető sem tud a saját dolgaival kapcsolatban megszólalni magánemberként, egy belső fórumon, mert fel fogják hozni neki, hogy ezt és ezt mondta.
Nem írhatsz magánvéleményt egy játékon belüli változásról, aminek te vagy a tervező/fejlesztője. Amit ide leírsz, azt a játékosok, jogosan, hivatalos, a cég véleményének veszik.