Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2009.12.22. 20:17:56
Azt megkaptam, de itt írtak szerencséről, szintről, össz építésről, és nemtudom végülis mi lett a végső. Mert azt is olvastam, hogy Miklós már döntött. Sok a hsz.
Dátum: 2009.12.22. 20:10:53
Eddig nem nagyon foglalkoztam ezzel a topickal, gondoltam úgysem lesz belőle semmi, de most elmagyarázná nekem valaki itt vagy pmben, hogy mi lesz a változtatás? Tudom, olvassak vissza, de nem igazán értem, mert sok mindenről volt itt szó, és egy, a dolgot jobban átlátó játékos esetleg felkapcsolná a buksimban a villanyt. Köszi.
Dátum: 2009.12.22. 19:04:58
Rákkattintasz Miklós nevére, ott az összes hsz-e időrendben.

Edit: Megelőztek.
Dátum: 2009.12.22. 16:42:19
Wikiről:

Miklós a morálról

Az állatok morálromlása semmit nem változott a béta tesztek óta… Lehet, hogy csak arról van szó, hogy kezd túl magas lenni az állatod szintje, és a morálvesztés a szinttel arányos. Mondok egy becslést erre, a napi morálcsökkenés kb. 20 + állat aktuális szintje - meggyőzőkészség. Tehát napi 30 győztes portyánál, 10-es szintű állatnál, 0-s meggyőzőkészséggel nincs morál csökkenés. Egy 30-as szintű állat már 20-as meggyőzőkészséget igényel, vagy néha tolni kell neki egy kis "tejbepapit".
Miklós hozzászólás 2008.12.04


http://vegzetur.wikidot.com/allattartas
Dátum: 2009.12.21. 22:11:45
Ébresztő!!!

Ez egy játék, ha sokan túl komolyan is veszik.

Ez nem egy pici Magyarország, nem a való világ. Valaki csak épít, valaki meg nem. Ennyire egymásnak esni ilyen hülyeség miatt.

Inkább postoljatok a Fertőzött és a Le az állatreformmal topicokba.
De amúgy ezt hogy gondoltad? A 100as vesz lgy-ért egy tárgyat, amitől sebződnek a dögjei? Végülis elborult az agyuk, nah de ennyire?
Az állatsebzést a fertőzöttet támadó kapja, nem a fertőzött.
Ez az alapeset, mert vannak csökkentő epik, térkapus cuccok, és Zarknod is megspórolt 5szintnyi küzdést, annak aki részt vett benne.

Hát így egyben nem is olyan sok.
Dátum: 2009.12.20. 22:17:21
A legmagasabb szintű kari-15 szint.
Ide minden fertőzöttet és sterilt, megvitatni mi jár, mi nem jár nekik, elborultaknak.

Állítólag, csak annyit szeretnének, hogy ne menjen szakadékba a karijuk, szóval semmi plusz 6 erőt, állítólag.

A nagy százas, építő ötleteket szeretne olvasni, amitől jobb lenne nekik.

(Eliteninja hivatalos topic-nyitója lettem, ahelyett, hogy moderálná magát és nyithatna magának.)
Dátum: 2009.12.20. 21:49:02
Nemrég regeltem V2re, sikerrel. A hiba az Ön készülékében van.

Edit: Nem beszélni jól madzsar.
Dátum: 2009.12.20. 10:47:22
Igen.
Dátum: 2009.12.17. 22:14:21
Jah értem, szóval olyasmit szeretnétek, hogy fejleszd a spekmant, mert az nagyon jó meg ilyenek? Persze ezt bővebben.
Dátum: 2009.12.17. 21:43:27
A wiki nem jó erre?

Újrakezdeni próbáltam, de uncsi az eleje.
Dátum: 2009.12.17. 21:28:15
Szeretnék egy világot ahol oroszlánok és hiénák boldogan élnek együtt.

Nah de komolyra fordítva, nem hiszem, hogy jó lenne ha egy kezdő játékosra rá lenne zúdítva a sok infó, mert elmenekül. Úgyis kell pár szint mire átlátja a dolgokat, elég lenne akkor.
Dátum: 2009.12.17. 21:22:48
Olyan mint a kreatív, százalékos plusz. Csak ezt ténylegesen el is rabolod az ellentől.
Dátum: 2009.12.16. 08:26:01
A fegyver a kereskedelem szakinak köszönhető, minden 10. szintje után 1el magasabb szintű tárgyat is megvehetsz a kufárnál, mint a szinted engedné. A lefelé támadást engedik a játék szabályai. A nemhagyás meg hát, embere válogatja, lehet sok LE-t hoz tőled, ezért nem hagy, költsd el a LE-t,és amikor támad nem visz semmit, akkor egy idő után leszáll rólad. Vagy ne foglalkozz vele.
Dátum: 2009.12.15. 22:24:53
Miért nagyobb az orrlyuka az orangutánnak, mint a férfinak?
Mert vastagabb a mutatóujja...

Miért aggódnak a férfiak a péniszük mérete miatt?
Mert van nekik miért.

Miért van olyan sok férfinak sörhasa?
Hogy a kis munkanélküli törpének legalább fedél legyen a feje felett...

Edit:

Egy reggel a férj kinéz az ablakon és így szól:
- Te Ica, ma lehet, hogy menne a dolog.
- Milyen dolog?
- Hát a dolog. Ma menne, nem látod? Gyönyörű szép nap van odakint.
- És?
- Süt a nap, meleg van, a madarak énekelnek meg minden.
Gyönyörű nap. Szép nap.
- Mi a fészkes fenéről beszélsz Lajos!?
- Ne izélj már Ica, hiszen Te mondtad, hogy egy szép napon fogod magad
és lelépsz.
Dátum: 2009.12.15. 17:17:06
És akkor a revans. (Bocs fiúk)

Férfi, az aki......

-úgy tesz vissza minden üveget a hűtőbe, hogy csak 1 korty ital van az alján.
-aki úgy teszi be a szennyesbe a ruháját, hogy az alsónadrágjában 2 csomóban ott figyel a 2 zokni is.
-aki minden poharat amiből iszik, a lakás különböző pontján helyez el, előszeretettel a virágcserepek mellé.
-aki 2 órát utazik 30 fokban, hogy egy kocsit megnézzen, de ha Te megkéred egy 2 perces kitérőre, húzza a száját.
-aki ha TV-t néz, nem válaszol a harmadik "Mit ennél drágám?" kérdésre sem.
-aki ha Forma 1 van, képes reggel 5-re felhúzni az órát és felkelni hétvégén, de ha téged kell 8-ra dolgozni vinnie tuti, hogy miatta késel el.
-aki minden másnap vagy az irodája előtt vár a kollégájára, aki a kulcsot hozza, mert ő otthon hagyta, vagy otthon vár másfél órát a feleségére a ház előtt, mert a lakáskulcsot az irodában hagyta.
-aki hetente egyszer, amikor töltőre teszi otthon a telefonját, otthon is felejti.
-akinek a 3 éves gyereke, ha azt mondja télen, hogy reggel papucsban hozta az anyja a bölcsibe, akkor el is hiszi és úgy viszi haza.
-aki minden nevezetes ünnepet pár nappal később köszönt.
-akinek az anyja ,,ezt,, az ételt nem ,,így,, szokta főzni.
-aki nem érti miért nem a szülei háza mellett akarsz építkezni.
-aki ha beteg, rögtön béna is lesz, de ha Te vagy beteg akkor is megbénul.
-akinek egy tárgy megkeresése egyet jelent a szoba közepén megállással és ,,nem tudod hol van?

"Ha egy nő egyenlő akar lenni a férfiakkal, akkor nincs benne semmi ambíció."
Dátum: 2009.12.15. 17:01:18
A 15.legyőzött entitás szintje szerinti kincstáblából és az 1el előttiből választhatsz. De ha nem választasz a 15. után és ölöd őket tovább akkor elveszted a választás lehetőségét. Nincs összefüggés az epikus és az entitás között.