Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.02.08. 20:45:01
A nyakamat rá, hogy nem én voltam az egyetlen aki elsőre a manaregenerációt a mágikus regenerációval azonosította.
Dátum: 2010.02.08. 20:41:22
Te meg nekem köszönheted, hogy tudod mire jók a kis kardok a háborús szövi neve mellett.
Dátum: 2010.02.08. 20:27:22
Ha több állatom lenne, nem lenne ekkor elnyelésem.
Dátum: 2010.02.08. 20:24:49
Állataidat fojtogatja a mérgezett lélekenergia! 3939 életpontot veszítettek.

Hűha. Mindezt egyetlen állatkámnak kellett elszenvednie.
Dátum: 2010.02.08. 19:24:19
Hát igen, ezt taglaltuk a KH-s topicban is.

Amúgy láttam egy karit mostanában. Eddig építőkari volt, aztán talán gazdát váltott, vagy beleunt, de elkezdett szakikat húzni, és nem kell sok idő, de sok mindenkit el fog verni. Marha nagy a szerencséje, és nem kell olyan őrült magasra húzni a tuljait.
Dátum: 2010.02.08. 19:04:22
Köszi, akkor szerencsére (is) fel. A karim olyan, mint egy régi ház. Van rajta mit javítani.

Most már kellőképpen szét offoltuk a topicot, bocsi.
Dátum: 2010.02.08. 19:00:06
Itt mindenre van esélyed.
Dátum: 2010.02.08. 17:44:55
http://href.hu/x/bg2g
Dátum: 2010.02.08. 17:17:59
Háború csarnokával.
Dátum: 2010.02.08. 15:36:53
11.szinten a Legendában, ha aktív a küldetés katt rá.
Dátum: 2010.02.07. 21:34:45
Nem a mennyiség hanem a minőség számít.

Amúgy elérkezik lassan nekem is a vég, és nembiztos, hogy le tudsz beszélni majd a törlésről. (Mint ahogy ma még igen.) Mikor 100-150el kisebb IQval ugrálnak előlem jobbra-balra.

Szóval az én eddigi mákosságom nem jó példa.
Dátum: 2010.02.07. 18:54:41
Hétvége van. Holnap biztos kikerül ha olyan.
Dátum: 2010.02.07. 18:10:57
Másodlagos támadás és varázslat szakikkal. Keresel egy végzeturat, akinek alacsony szntű az állatkája, vagy lebeszéled valakivel, vagy visszajársz valakire, és 1-2 nap alatt ölöd meg.

Edit: Vannak még az állatsebzős varik is.
Dátum: 2010.02.07. 17:43:31
Ez nem hiba, ha levennéd meztelenül állnál szembe a végzeturakkal. Eladni viszont el tudod, kivéve a fegyvert, mert abból azt ami a kezedben van nem tudod, csere másikra( buznyákra) és mehet az is.
Dátum: 2010.02.07. 12:21:27
Bocsi előre is.

Ül a koldus az aluljáróban, szegénynek hiányzik mind a két lába. Odamegy hozzá egy ember, bedob egy ezrest a kalapjába és mondja:
- Tessék, itt egy ezres, vegyél rajta új cipot!
A koldus egészen elkeseredik, elkezd sírni, hogy lehet ilyen valaki, hogy mondhatnak neki ilyet. Olyan keservesen sír, hogy odamegy hozzá egy rendor:
- Mi a bajod te koldus, miért sírsz?
- Ne is mondja biztos úr! Látja nincs lábam, erre idejön az elobb egy ember ad egy ezrest, és azt mondja, vegyek rajta új cipot! Hát milyen ember az ilyen?
- Miért nem rúgtad seggbe? -kérdi a rendor.
A koldus egészen kiborul, olyannyira, hogy beviszik az idegosztályra. Megkérdezi tole az orvos, mitol keseredett el ennyire.
- Képzelje doktor úr, nincs lábam, koldulok az aluljáróban, odajön egy ember ad egy ezrest, hogy vegyek rajta új cipot. Elkezdek sírni, oda jön a rendor, megkérdezi, miért nem rúgtam seggbe! Hát én teljesen elkeseredtem, hogy lehetnek ilyenek!
- Nyugalom, nyugalom -mondja az orvos- majd mi itt talpra állítjuk!

Edit:

Endyr önbizalmas viccén felbuzdulva:

Vesz a maci egy mikrobuszt, és meghívja a barátait egy kis piknikre.
Mivel a busz hétszemélyes, a maci magával viszi még a rókát, a farkast, a sünit, a mókust, a vakondot és a nyuszikát. Szépen becsomagolnak mindent, beszállnak a mikrobuszba és elindulnak. Egyszer csak látják, hogy ott áll a hal az út szélén és stoppol. A maci megáll neki, és kiszól neki, hogy nem tudják fölvenni, mert már már minden hely foglalt.
- Erre a hal megkéri, hogy hadd szálljon be mégis, legföljebb nem fog tudni leülni. A többiek beleegyeznek. Ahogy mennek tovább, egyszer csak felkiált a nyuszika:
- Odanézzetek! A nyolcadik utas, a hal, áll !
Dátum: 2010.02.07. 11:42:13
Nem indokolnod kell, hanem azok új kérdések, értékelned kell őket, mint régen.
Újra van játékosi értékelés vadászat közben. Hogyhogy?
Dátum: 2010.02.07. 09:20:05
- Ha valakinek maximális számú gyűrű/nyaklánc fókuszkristálya van, és térkapuban fókuszkristályt találna, akkor nem gyűrűt v nyakláncot talál helyette, hanem kiégett/tönkrement relikviát. Ezek LE-ért eladható, funkció nélküli tárgyak. Aranydukátot nem érnek, de a gyűrűknél nyakláncoknál valamivel értékesebbek. Tehát attól függően, hogy valaki aranydukátot gyűjt vagy inkább a LE kell neki, lehet taktikázni, hogy eladja a fölös fókuszkristályokat dukátért, és újabbakat talál, vagy inkább hagyja betelni őket, és a kiégett relikviákat értékesíti a kufárnál.


Ez.
Dátum: 2010.02.04. 21:26:28
Sebgyógyítás 9es tanulás.

Drakin 8.szinten a Legendában van, ha aktív a küldetés katt a nevére.
Dátum: 2010.02.04. 20:43:35
Ha szövetség tagja vagy, akkor ugyanúgy, mint másik épületbe a LE-t.

Előfeltételek: Palota 2. szint; Mágustorony 6. szint