Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.04.27. 23:41:46
Csak 68,78,88 stb szinten kapod a fix +5öt. Én is előbb küzdöttem le Zarknodnak hála, de csak a turbóval max+5 lett meg. Most 78-on a 2.-at kaptam. Megvetted a kényelmi funkciót és mivel 65ös a sajtod visszakaptad a lehetőséget, ezért jelent meg újra. Mert maxos sajttal vadászat közben levonja a vpt és max+5el sajtol, így fölöslegesen a 65ös, aki arra rakta visszakapta. Nem volt hiba, mert fölöslegesen hagytad volna rajta, csak nyertél vele, hogy kihasználtad a lehetőséget.
Dátum: 2010.04.27. 20:51:21
Portyázás, katt, túl kevés az épje nem üthetem, oks, f5, erre meg nincs több pp-m, az eddigi csatáknál pedig ott van, hogy mégis csak sikerült az illetőt megtámadni.
Dátum: 2010.04.27. 18:54:20
Szóval akkor minden prémes, negatív LE-diffes kari gyanús...

Legyen a Horváth-kertben Budán... -feeling
Dátum: 2010.04.27. 18:11:50
Kitől mitől veszik a LE-t? Egymástól, Miklóstól? Van LE-árfolyam, meg piac is? Veszek valakinek kavicsot és az hagyja magát lerabolni vagy hogyan? Mert ennek az ingyen változata a regelek magamnak egy farmot.

Tényleg érdekelne, nem azért, hogy vegyek, csak, hogy hogyan működik ez, hol a LE, a kenyér és a tej között a polcon?
Dátum: 2010.04.27. 14:55:23
- Mit csinálnak a várvédők ha unatkoznak?
- ? ? ? ?
- Elfoglalják magukat...
Dátum: 2010.04.26. 21:51:46
Még kevesebb tp.

(Najó, kiszálltam. )
Első körben a tagadó válasz miatt. Azt alapból visszadobják, ha már kérdést írsz találj ki egy negyedik válaszlehetőséget is.
Dátum: 2010.04.26. 21:23:54
6cspért kaptál 6dögöt. tp nélküli le bevétel.
Dátum: 2010.04.26. 19:27:36
De sehol nem volt arról szó, hogy ezzel a kényelmi dologgal kavics lesz megspórolva. Az volt sokak baja, hogy ott kell ülni a gép mellett, mert leáll a vadi. Megkapták. Most meg már gyorsítás is ingyen legyen...

Mód: Ésss nem használom, mert nincs maxos sajtom, szóval ha beteltem döggel, ami most 4állatot jelent, elköltök 1egész kavicsot.
Dátum: 2010.04.26. 19:15:01
Időt azzal spórolsz, h nem kell a vadászatot figyelgetned, hogy leáll vagy sem, hanem nyugiban csinálhatsz mást. Ezért lett kitalálva nem azért, hogy harmadkavicsokat spórolj vele.
Dátum: 2010.04.25. 23:02:31
Az első pályával szenvedtem félórát aztán feladtam. Ezért másoltam ide.
Dátum: 2010.04.25. 22:37:56
Mitől van az, hogy akárhova kattintok a játékban, index.php-t akar velem letöltetni?
Dátum: 2010.04.25. 21:17:54
15% alatt költsd el a LE-det, akkor ha sok 0LE-s portyája lesz veled szemben, békén fog hagyni.

Kitartó vagy Ösvényjáró.
Dátum: 2010.04.25. 20:28:48
Ez pont, hogy arra példa, h nem kell. Ha ennyit rabolsz nem kattan be az EH.
Dátum: 2010.04.25. 20:14:19
Abba belegondoltál, hogy amit ezeknek a szakiknak a felhúzására költöttél mikor térül meg? Csak ezért az eventért fölösleges volt. Azért mert te elszálltál és kimaxoltad őket, inkább mászást húztam volna a helyedben belőle.Sajtot fölösleges, leáll a vadi és mehet a sajt turbóval. Vagy vadássz láthatatlanban.

Elismerés kell, hát elismerésem, hogy mindezt megtetted, de senki nem szorított fegyvert a fejedhez, hogy ész nélkül *** szét a karidat az event miatt. Lesz még ilyen ott jól jöhet.

De mondtam már, nekem semmi bajom azzal, ha más is kap valamit, de erre muszáj volt írnom, hogy jajj én mennyit beáldoztam adjatok érte valamit... Senki nem kérte, megtetted, nem jött be. Sikerülhetett volna, ha a csapatodban mindenki így gondolkodik.

Lehetek szemét köcsög, de ez akkor is így van. (Ha jössz talira meghívlak egy Bambira. )


Mód: Portyakari, miért pont EH? Miért nem kereskedelem vagy tulcsökkentés? Ha jól megy a portya az a pár száz le nem oszt nem szoroz.
Dátum: 2010.04.25. 18:19:36
Nem értem ezt a nem csinál semmit mégis kap-ot. Semmi különöset nem kell csinálni, én sem csinálok mást mint a Térkép előtt. Vadászok, portyázok. Igaz mászást nem húztam, de átváltottam 30ppre. Egyedül az EHsoknál van aki írta, hogy ő csak portyázik, mert vadászatból sok a tp. Így nehéz is felvenni a versenyt napi 50cspvel, 45ppvel és akár jómagas mászással...

Van aki tartalékolt csp-t, pp-t, van aki nem.

Nagy hibának tartom, hogy nem lehetett azonnal oda csatlakozni ahova akart az ember, várni kellett míg a másik kufárhoz is belépnek. Értelmét nem láttam, mert mindeni tudta, vagy nagyjából sejtette hova akart csatlakozni és várt. Bár elég megtévesztő volt.

Akkor is eszedbe jutna az egyéni díjazás, ha most annál a kufárnál lennél amelyik vezet?

Mondtam, felőlem aztán az van díjazva akit csak akarnak, de így az egész elveszti az értelmét, mert akkor nem lesz győztes kufár, max. legtöbb darabkát összeszedő, térképész professzorasszony kufár.

Zarknodnál sem tudtam megállni, mikor jöttek, hogy mennyi erőforrást beleöltek, szétbafták a karijukat, ide nekik a pénzeszsákot, hogy leírjam mit gondolok. Nagyjából meg is kapták, szóval nyugi lesz itt még egyéni díjazás. Kapja meg mindenki aki 10nél több darabot összegyűjtött a kufárja legmagasabb díját.0 rizikó és ott a juss. Még páran jöhetnek azzal, hogy ha nem akkor biza' törlünk és máris ott fog virítani a toplista.

Verseny, nem nyerhet mindenki. De nem lehet igazságos versenyt tartani 2-től 120. szintűig egy mezőnyben.

És nem pontoztalak le inkább leírtam.

Sírtam már én is fórumon az állatkám védelmében és a projekció ellen, mind2 esetben fölöslegesen, ha én írkálom, hogy törlök a kutyát sem fogja érdekelni.

De ti sokan vagytok sok sikert és talán elér a hangotok Miklóshoz.
Dátum: 2010.04.25. 14:57:39
Kérd el Miklóstól.
Dátum: 2010.04.25. 14:55:57
Most nem volt ködös a jutalom, mint Zarknodnál, vagy az, hogy ki mikor mit kap. Az elején ki lett mondva ennyi a jutalom ezért ezt kell tenni.

A legeslegelején meg lett mondva, h nem lesz egyéni díjazás. Persze értem én, hogy jön a vége és végzet medálnál többet akartok, de akkor Ericathosok meg sírjanak, hogy mert ekkora előnnyel nyerünk ne 3%ot kapjunk hanem 10et. Felőlem kaphat mindenki mindent, de az utólagos változtatások miatt majd amennyi emberke elhallgat, annyi fog jönni, hogy dehát ez nem lett előre megmondva, jobban hajtok ha tudom,hogy egyénileg is díjaznak...


A te példád alapján pedig, ha valakinek a csapata kiesik a foci vb-n, de ő hiperszuper és gólkirály lesz, a gólkirályságért kapott jutalom nem egyenlő és nem ér fel az arannyal, a vb címmel. Végzeturra lefordítva esetleg egy végzetmedálnyit ér.
Dátum: 2010.04.25. 14:39:32
http://www.keptelenseg.hu/flash/a-vilag-legnehezebb-jateka-6446
Dátum: 2010.04.25. 12:20:08
Nem leszek népszerű de,

Ez egy verseny.

Miklós leírta nem lesz egyéni toplista és azok díjazása.

Mondom persze mindezt Ericath követőjeként 31 térképdarabkával, deka mászást nem fejlesztettem ez miatt.

Egyéni díjazás bajos lenne, azért mert nem tudsz igazságos lenni, ezzel csak a magas szintű játékosok lennének jutalmazva. Több erőforrásuk van, ezzel több térképdarabkájuk. Velük nem versenyezhet egy 2.szintű egy 30.szintű sem.

Minden versenyben vannak nyertesek és relatíve vesztesek. Az olimpián sem kap a 16. érmet csak azért mert ő mindent beleadott.

Elhiszem és sajnálom ha valaki odatette magát és mégsem érte el a várt eredményt, csak ez egy csapatverseny, itt nincs egyén, nincs én vagy te, csak mi vagyunk.