Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Dátum: 2010.05.22. 16:38:11
Melyik küldetést NEM vehetted még fel?
"Vadászat során ejts el 3 apró szörnyet!"
"Válaszolj helyesen 30 kvízkérdésre!"
"Lépj 5 szintet!"*
"Sebezz egyetlen harci körben legalább 30 életpontot!"

Mert miért nem? Bár bent maradt soha végre nem hajtandónak, de attól még felvehetném.
Dátum: 2010.05.22. 10:56:21
Egy fiatal lány életében először megy a nőgyógyászhoz.
- Jó napot doktor úr!
- Jó napot! Mi a panasza?
- Hát, én csak rutinvizsgálatra jöttem...
- Értem, vetkőzzön le és feküdjön fel az asztalra.
- Ööö, szóval, én még soha nem vetkőztem le férfi előtt, ugye, érti?!
- Persze, nyugodjon meg, amíg vetkőzik, lekapcsolom a villanyt.
Kis idő múlva:
- Doktor úr! Hová tegyem a ruháimat?
- Ide, az enyéim mellé!
Dátum: 2010.05.21. 20:01:49
Vadászat közben lehetőséget van a kérdést kategóriába sorolni. A helyes besorolásért kapsz 1 csepp lélekenergiát. Aztán 250 után egy kvízmedált.
Dátum: 2010.05.21. 19:59:15
Jajj ez mekkora szám volt, a Magyarország...
Dátum: 2010.05.21. 19:47:48
Ki is váltottam hamar gyors a gyorsítást, most már megéri.
Dátum: 2010.05.21. 13:37:04
.
Engem lécci csak 1 szinttel, hogy végre újra mehessek a kufárhoz.
Dátum: 2010.05.21. 13:24:15
Ha már nem győzöd őket életben tartani, és folyton vidítani kellőket. Előbb nem érdemes.
Dátum: 2010.05.21. 12:22:12
Most mé" ? Fincsi lehet, a nyers tojást meg amúgy is ajánlják.

Hogy ne legyek off:

Mi a különbség a depressziós és a transzvesztita között? Depressziós: depi vagyok, öngyi leszek, Transzvesztita: Peti vagyok, Gyöngyi leszek.
Dátum: 2010.05.21. 06:50:41
100 aranydukát
Jelenlegi licit: 103 aranydukát (Kirs)

Megy ez szépen felfelé.
Dátum: 2010.05.20. 22:37:28
Hogy egy kicsit ár-belvízkedjek.És ne csak a nagy településekről legyen szó.

http://www.fmtv.hu/videok/110

Egy kis patak az Almás-patak... Szigetvár és környékének "folyója", általában térdig sem ér benne a víz.

Ez itt van mellettünk, tőlünk 2kmre. Egy körjegyzőség,iskola, orvos, minden, szóval a miénk. A közös bajunk volt, együtt raktuk a homokzsákokat, mentettük a kastélyból a hódokat. Legtöbbet persze a közmunkások akik 3napig folyamatos váltásban dolgoztak. Mi önkénetesek leginkább munkaidőben és 18-án délután, este mikor a Galambosiakat kellett kimenteni. A polgármester rokon.

Mikor átvágták a gátat, hogy a víz ne a falura folyjon a vállalkozó akinek a földjeire engedték rendőrt hívott, akik persze nem csináltak semmit, majd visszajöttek ami látszik a videón amikor a piros baseball sapkás úr, kihozatta a gépeit, hogy átvágják a földet és a víz visszafolyjon a falura, hogy ne neki legyen kára...Amire kap az államtól pénzt és amúgy sem vágja földhöz az a pár földterület. De, hogy ilyen van, hogy a pénz fontosabb mint az emberi élet és tulajdon, vagy egyáltalán felmerül valakiben, hogy az a kukorica, napraforgó többet ér, mint több száz ember és a házaik, értékeik. Mindez Európában 2010-ben...(Afrikában vagy Ázsiában fel sem kapnám rá a fejem)Azóta a víz szépen lefolyt egy másik tulaj földjére. Most 2 puszta van körbevéve vízzel, hogy nem lehet bejutni.

Fura érzés volt így látni a nagy vizet, tiszta Balaton. Tudva, hogy az erdő mögött nem messze ott a mi házunk. Persze még mindig jobban jártunk, mint akiknek a házaiba folyt a víz, vagy vitte el az ár...Látni, hogy féltették az értékeiket, azt a keveset ami van nekik, az emberek. Milyen hamar el tudjuk veszíteni azt, amiért egy életen át dolgoztunk.

Elmélkedtem csöppet. Nem szentbeszédnek szántam ezt a kis szösszenetet, csak itt ilyen már régen volt. Helyzetjelentés Baranyából.
Dátum: 2010.05.20. 21:49:25
Ennek örülök, bár általában bearanyozom mások napjait.

http://www.youtube.com/watch?v=kS0paP2ekfg

Ez fake ugye? Esetleg valaki kipróbálhatná.
Dátum: 2010.05.20. 19:19:13
Nagyon tudsz. Nekem nem sikerült rájönnöm mit is szeretne.
Dátum: 2010.05.19. 20:52:20
bashféle akarhatott lenni. Kár, hogy nincs olyan vun.

Akkor pl. megosztanám a nagyérdeművel, hogy siheder smaragd végzetúr koromban azt hittem, hogy a manaregeneráció az a mágikus regeneráció, és vadul tételtem egy epik cuccra, mert majd azzal mennyire sokat fogok gyógyulni.

Most lehet nem olyan vicces, de akkor nagyon az volt.

Szerk: magánhangzók.
Dátum: 2010.05.19. 20:17:33
Igen, ez a baja. Attól mert te átírod a kiterjesztést még nem lesz más. Nyisd meg valami képszerkesztővel és mentés máskéntal mentsd el .jpgnek.
Lol...

Nem is tudom, hogy éltem volna le az életemet, ha ezt nem olvashatom.

Zafírok, büszkék lehettek dicső tagotokra!
Nem mindenki játszik ám v5ön, kimásolhatnád a kedvünkért.
Dátum: 2010.05.19. 14:17:27
Ha az új szövidben is van epik emlékmű2, akkor onnan folytatod ahol abbahagytad.
Dátum: 2010.05.19. 09:29:54
Entitás ellen is.
Attól, mert most itt voltak és talán még a koncertjükön is kint voltál, az átlagember nem jegyzi melyik zenekar hányszor lépett fel nálunk.