Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PottomPanna

Ugyanennyi, mert az alapszintjük azonos. Erre van a csonterősítés.

Vagyis erre a szintre érve ugyanennyi lenne. Egy most tartott vágóhidas dögöm:

Rovardémon
10. Szint

Alapszint: 147
Elnyelés: 230
Igen, régen azt mondták cserélgetni kell, magasabb alapszint miatt. Az akinek nincs annyi af pontja, hogy erre költsön folyamatosan, az cserélgeti, nekem előtte is az egész játék alatt 2 állatom volt, mindkettőt 120+os szinten sajtoltam. Egyiket törlés miatt, másikat meg mert elhittem, hogy megéri újat indítani. Mivel jön rendesen az af, nekem így éri meg, nah meg mert szép magas szintje van, és nemsokára szorongathatom Lant. És hozzámnőtt, lassan talán neki lesz a legnagyobb elnyelése...
csonterősítéses, az eredeti alapszintje 84 volt.
Naspolyácska
284. Szint

Alapszint: 148
Elnyelés: 985

59.336 / 85.248 ÉP
100 / 100 %
6.738 / 13.750 TP



Bűvös síp és tapasztalatkő powa'.

Nemsoká ő is 300as lesz. És ő sem olyan mockosz kisz génkezelt famkó, igazi, tiszta, magyar tenyészet.
Dátum: 2012.06.13. 17:47:37
De lehet elkelne nekik egy kis ösztönzés. Ez volna az. Tuti nem dobom fel talis fórumon, nem ment el az eszem nekem, hogy ott is lehurrogjatok.
Dátum: 2012.06.13. 17:23:49
Megint az inspirátor. Semmi köze hozzá, mert ezt az is kapná akinek van inspirátora, így ő még mindig pluszban lenne, sőt ő nem rohan szintben előre, mert akkor nem kapna annyi cspt belőle. Nem kell ebbe megint a toppot belekeverni. Ez a normál játékot támogatná, valami, amiért ha jól vannak kitalálva a számok, a pókokon kívül, megérné szintet lépni. És ezzel nem ellenfél csökkenés jönne létre, hanem esetleg még páran fel is csúsznának mögénk. Amúgy Morpheus, majd nézd meg azt a szavazást, hányan is kérték a topból a lassítást...

És mellékesen mióta bejött ez az újítás, lefelejtettem az alapos tanulásomat és kimaxoltam a szingut, mert nem akarok egy helyben tökölni.

És csak eszembe ötlött, hogy van ilyen más játékokban, miért ne lehetne itt is, nem mellékesen meg jól jönne szintlépésenként valamennyi csp pluszban. Már legenda sincs, hogy azt olvasgathatnám.
Dátum: 2012.06.13. 17:02:46
Nem, ez az ötlet első körben arra jó, hogy több cspt kapjak. Másodsorban pedig, aki szintet lépne, több erőforrást kaphatna. Mindenki boldog... Aki meg eddig sem lépett szintet mert jó volt piciben, az maradhat ettől ugyanúgy. Ez azoknak kedvezne, akik szeretnek és akarnak szintet lépni.
Dátum: 2012.06.13. 13:57:36
Nem ez szinttől független lenne. Az összegből lehet alkudni.

Gulyáslevest meg majd ha szépen kéred.

Mód: És ezt az inspirátoros is megkapná, aki amúgy sem rohan előre, hiszen azzal csökken az inspirátor adta csp mennyiség. És mivel mindenki kapna, így ebből sem lenne vita.
Dátum: 2012.06.13. 13:45:49
Eszembe jutott egy jó ötlet, amivel ösztönözni lehetne a szintlépést, jobban, mint eddig bármivel. Más játékokhoz hasonlóan itt is be lehetne vezetni, hogy szintlépéskor maxba kerülnek egyes erőforrások. Most tekintsünk el attól, hogy az ép/vp maxolódik. Csp-re és ppre gondoltam. Ha nem is maxba, hogy ne csorduljon túl, egy 400csp+100pp jöhetne gratisba.
Dátum: 2012.06.13. 11:03:18
Igen, igen, így maradt rajtam +3iq, a licitálás miatt még az első templomomnál. A másodiknál már figyelmesebb voltam, kezdőlicitnek adtam meg a 300at és így szerencsére rámlicitáltak.
Dátum: 2012.06.13. 10:17:56
Mi az a plhe/plo?
Dátum: 2012.06.13. 10:03:40
Tudod ezzel a zúgolódással az a baj, hogy persze, mindenki elégedetlenkedik, meg pakolják alád a Rárót, de utána szépen mindenki vissza somfordál és csinálja a templomot. Te meg nem csinálod. Vannak ilyen hullámok, mikor játékosok tömege zúgolódik, hogy most aztán törlök és sokan mások is így gondolják blabla, de a törlés gombot a sokan mások nem szokták megnyomni.
Dátum: 2012.06.12. 21:23:32
Öreg vagyok én már az e fajta bohém élethez...
Dátum: 2012.06.12. 21:22:49
Lelki szemeim előtt látom Miklóst Jokernek öltözve, éppen fegyvert szorít a halántékodhoz, hogy megveszed azt a csimmát vagy lövööök.
Dátum: 2012.06.12. 19:32:41
Esélyes volt még a Láng előtti hajléktalan bácsi is, de a kedvezőtlen lakhatási feltételek és a kiszámíthatatlan étkezési lehetőségek miatt sajna ő kiesett.
Dátum: 2012.06.12. 18:36:55
Amíg nem laktam Bp-n, hajnali 3kor keltem a vonatra, aztán este 11 és éjfél között értem haza a taliról. Ezt megcsináltam háromszor, közben szerencsére felköltöztünk, és igen szempont volt a Láng műv.ház közelsége is, mert ide költöztünk a közelébe.
Dátum: 2012.06.12. 09:48:34
Szintlépés előtt a szövetségi küldetéseknél ez volt: Ahhoz, hogy a háromszoros jutalmat megkaphasd, 1 szintnyi TP-ből még 29115 TP-t kell szerezned.

Szintlépés után: Ahhoz, hogy a háromszoros jutalmat megkaphasd, 1 szintnyi TP-ből még 30223 TP-t kell szerezned.

És kb 1k tp kellett még a szintlépéshez, mikor kimásoltam. Eddig nem néztem, és ez a 3. szintlépésem az új küldetéssor felvétele óta. Ez direkt van így?

Szerk: És eközben a toplistás helyezésem nem változott, maradtam mindvégig 43.
Dátum: 2012.06.12. 09:06:03
Igen, látjuk a keréknél is.
Dátum: 2012.06.12. 09:00:15
4 pálcát hogyan? 1-et szereztem a promo idején, 1-et kapok befizetéskor, de ha a 20k-s befizetéssel számolok, ez akkor is csak 3.

Amúgy igen, igazatok van. ( ) Én arra az esetre gondoltam ezt a lehetőséget, ha idő előtt kész van valaki és nem akar ücsörögni a kispadon, a versenyszellemmel nem számoltam, a túl nagy erőforrás igény miatt. Mert aki 2hetente pörgetné a templomokat, annak lehet többe kerülne a hús, mint a leves.
Dátum: 2012.06.11. 21:04:03
Rákellene venni valahogy Birit, Kocot és Arielt, hogy kampányoljanak az ötlet mellett.


(Elnézést a fent említett Uraktól, de az ő szavuknak szokott hatása is lenni. )