Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rigel

Oldal: 1
Dátum: 2009.09.24. 22:51:05
Irányított vadászat nem működik, már egy hete.
Ma, 22:32:01
Ezúttal egy új helyen próbálkozol. A közelben elszaporodott egy szívós, szárazságtűrő cserjefajta, már egész mezőre való van belőle a közelben. Ideális búvóhely az állatoknak, és ideális vadászterep neked. A bokrok megzörgetésére felrebben egy dombi óriás. Hajtóvadászat veszi kezdetét, hiszen a lény tudja, hogy nincs esélye. A hajsza kimenetele persze nem lehet végül kétséges (+1310 lélekenergia). +21 TP A szerzett lélekenergiából 118 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 22:28:31
Vadászni indulsz, és hamarosan felkelti a figyelmedet egy kábán tántorgó dombi óriás. Könnyedén végzel vele, de legnagyobb megdöbbenésedre, egy csepp lélekenergiát sem tudsz kinyerni belőle! A dombok közül felbukkan egy kajánul vigyorgó nekromanta. - Heh, az a lény már csak egy zombi volt, a lélekenergiáját elvettem. - közli veled. A köztetek levő távolságot egyetlen hatalmas ugrással szeled át. A nekromantának csak egy döbbent kiáltásra futja, mielőtt lesújtasz rá, és lélekenergiáját veszed (+1296). - Az a lélekenergia az enyém volt már amúgy is, te csak átmenetileg vigyáztál rá. - mondod a mozdulatlan mágusnak, aztán otthagyod. +21 TP A szerzett lélekenergiából 118 a helyes válaszért kapott LE.

A szakim 35, a dombi óriás 60-as szintű, és még sorolhatnám.
Dátum: 2008.10.05. 20:15:12
Sziasztok.
Úgy gondolom, ha bosszankodni tudok az értékelés miatt, és ennek hangot is adtam, akkor illő hogy megköszönjem, a 72 órás kvíz-tilalom feloldását. Ebből is látszik, sokan, sokat foglalkoznak a gaméval, azért hogy mi kellemes perceket tölthessünk ezzel a játékkal.
Dátum: 2008.10.02. 18:31:33
Olvasom a fórumot, és akik erre panaszkodnak azt a választ kapják, hogy ha megadnák az infót elveszne a felfedezés öröme. Nosza, hát fedezzünk fel. Csalódás után csalódás. Ha tudom, hogy nincs értelmes szakértelem, nem költök ezreket a felfedezésre. Ha tudom, hogy küldetés eldobásakor, újraindul a kapott LE számolása, nem dobom el. Hát nem sok kedvem maradt felfedezni. Nem beszélve arról, hogy csökkent neuronaktivitású egyen bírálja el a kérdéseket, és miatta kapok 72 óra tiltást. Az érthetetlen párbajvesztést már fel sem veszem. (legalább írná ki a végeredményben hogy pihent az illető, bár ez sem magyarázat mindenre) Egy két dolgot azért átgondolhatnának a készítők mielőtt változtatnak a játékon, már ha szándékukban áll. Ha nem, azt is jelezhetnék időben, mert akkor már most befejezem a gamét. " a remény hal meg utoljára"
Dátum: 2008.10.02. 15:35:16
Na jó, legyen.
Előttem már írta valaki, hogy nem ír több kérdést. Igaza van, csatlakozom.
Dátum: 2008.09.22. 19:39:54
Sziasztok! Nyertem a kérdésekkel 6 őskövet, és most nincs sehol. Nem vettem sem prém tagságot, sem köves felszerelést.
Oldal: 1