Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2012.11.14. 00:28:41
Okkés fel Vagy írva, Te fogod hozni a hideg sört! :DDDDDDDDDDDDDD
Szándékosság nélkül, azaz bebugzott a játék, szerintem meg az a lehetetlen, hogy ezt Te elhiszed, amit "mondasz" írsz.

-pl bebugzik a vadászat, 2 vadászat megy le, egy kicsi, egy nagy, a nagyobbat kapod meg, hányszor jelentetted?
- állatod fél TP-vel többet kap
- szövetségi társad megkért, hogy vidd, véleményem szerint ez akkor is csalás, ha prém, ha nem (de M. kijelentette, hogy ez okkés, csak ne portyázz, teszem hozzá- ez sincs ellenőrizve)
- most nem fogok 200 (alap dolgot) felsorolni, blab, blab la

Aki ennyire állítgatja, hogy tiszta, az nagyon is sáros...
Dátum: 2012.11.13. 17:56:51
Most majd Te kapsz tőlem egyet...és leírhatod, milyen volt. Kártya door márkájú volt (csak, hogy ne legyen reklámozás)?
Szerintem nincs olyan "ember", aki ne "csalt" volna ebben a játékban, szándékosan, vagy a nélkül...szóval kinek kicsi, kinek nagy, nincs itt "tiszta" játékos, de nyugodtan mossátok csak a kezeiteket/kezeimet!

Én lesz@**m!
Dátum: 2012.11.13. 16:06:12
Mi(k) a nyeremény(ek), van re-buy?
Dátum: 2012.11.13. 15:50:35
Jah a pisztáciás csoki...biztos ízlett Pöttöm Pannának.

Cras, ne reklámozzá' má'!
Dátum: 2012.11.13. 15:24:37
Pont ilyet kérdezni Craslorgtól, öreg hiba...V4-n mindig mindent ajánlgat nekünk...ilyenkor mindig a ez a vicc ugrik be:

Egy porszívóügynök betolakodik egy házba, és a háziasszony minden tiltakozása ellenére egy nagy rakás száraz lószart szór a szoba közepére. A nő felháborodva kiabál vele:
- Megőrült maga? Ezt hogy képzeli?
Az ügynök előveszi a legszebb mosolyát:
- Drága asszonyom, én ígérem, hogy mindent, amit ez a csodalatos porszívó nem szed fel, én személyesen fogok megenni.
A nő elindul a konyha felé, mire az ügynök értetlenkedve kérdezi:
- Most meg hova megy, asszonyom?
- Hozok magának egy kis tejszínhabot a lószarra, ugyanis ma egész napos áramszünet van az utcában.
Hasonló eset állt fönt, Neki az volt a problémája, hogy világított az "eddigi csaták" fül, és mindig azt hitte, hogy "igaziban" támadták be, és rá ment a fülre. Azután meg kért, hogy ne kihívásozzak rajta, mert zavarja ez a tényező, illetve napi 5-6* betámadott (bosszúból).

Teszem hozzá, magasan képzett, tapasztalt játékosról van/volt szó, aki megélt pár "évet már". Nem akartam nagyon kiröhögni, ezért csak a szövetségben virultunk rajta...

Ui: persze az nagyon bonyolult lett volna, ha rá megy a "nem akarok kihívásozni opcióra", blabla.

(sajnos nem tudom már ki volt, az nagyon régen volt, ennyit találtam a szövetség fórumjában:

Legelőször: Szia!

Hmmm...lehet csak nekem tűnt fel, de elég sok az ellenvetés az írásodban. Kezdjük az elején:

- "a kihívással semmi bajom, csak az óránként idegesít"-

89-s a kontinuumom, szóval biztos nem óránként támadtalak, kikérem magamnak.

-"én csak úgy portyázom, hogy EH-n és megyek végig a toplistán"-

Akkor lényegében ugyanazt csinálod, mint én.

- "ha én nem szeretem másnak se adom"-

Dehogynem, mivel azt írtad végig mész az egész Toplistán.

-"amúgy meg gyere nyugodtan tp-t osztani, nem vagyok az a számolgatós fajta-"

Újabb érdekesség, azt számolod, hogy "óránként" támadlak, egy olyan dologgal, ami sehová nem számolódik be, de ha TP-t osztok azt már nem. WTF?

-"a játékért játszom, nem hogy én legyek a világon a legjobb"

Sajnos még ez sem állja meg a helyét, mivel ha a játékért játszanál, akkor (bocsánat az alpári kifejezésért), de nagy ívben leszarnád azt hogy kihívnak vagy sem.

-"egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni"


A zárszó újabb homálya, amiben kb. meg is válaszolhatnád azt, hogy miért nem rossz, ha kihívásozok rajtad (általában akkor, ha 250 pp-m van, azaz, igencsak nem naponta 5*, hanem hetente 5* maximum, ami lebontva, még a napi 1-et sem éri el, hihetetlen), persze ezt nem Teszed. De, ha Te nem mondod ki, majd akkor én deja vu-zok:

-"egyszer majd úgyis megunom és akkor teljesen mindegy lesz, hogy milyen karaktert fogok törölni"-

És a csattanó, írod ezt úgy, hogy láthatatlan vagy. Gratulálok!

Remélem nem voltam túl szarkasztikus és pofátlan, a szövetségi társaim lehet már rég elküldtek volna melegebb éghajlatra -vagy csak szimplán kiröhögnek.

További jó unatkozást, ha tudom figyelek arra, hogy Téged nehogy óránként támadjalak, hanem legalább 35 percenként.

Csók!
Dátum: 2012.11.12. 18:50:15
Kit erdekel, hogy mennyit sebez. Az az egyik legjobban fejlesztett szovetseg, azaz nem hulyek gyulekezete. Ha meg csillio+1 sebez is, akkor sem mellekes, hogy van 20-25 olyan karakter, aki 120.szint felett van, es nem epito karakterek, hanem tobbnyire egymast elozik a Toplistaban. (nem snyalasrol van most szo, de a Tobbseget ismerem ott, es tudom, hogyan jatszanak) Ha csak addig el, amig a varazslat lemegy, akkor is lenyegtelen, mert 1 ora, alatt vege van. Aki nem hiszi jarjon utana!

Ui: 2-3 szintenkent van varazslat, legalabb is eddig ugy volt, szvsz pedig Miklosek nem hiszem, hogy ezt x. szinten torolnek, es szint szerure bontanak, hanem epp ellenkezoleg, lehet arrafele 10 szintenkent van, mas varazslat... )

(-ha van meg kerdest, keritek pv-be, mert eddig sem erdekelt a tema, es most sem kerult oda. )
Dátum: 2012.11.12. 13:09:32
Most képzeld az alábbiakat hozzá, ahhoz a szövetséghez:

Van ott V1-n:

-16 db 150.! szint feletti karakter
-10 db 120. szint feletti karakter
- 6 db 100. szint feletti karakter
- és 2 ez alatti, de azok katakombában, illetve van még 3 tag katakombában(a 120, vagy afeletti karakterek között).


Ekkora haderővel, sztem még a majd 600-as epikus is maximum 30-40 perc lehet/nap, ha mindenki üti, vagy csak az a 23 karakter.
Dátum: 2012.11.11. 18:07:31
Csak sikerült egy újabb értelmes nerfre visszatérni...juppé!

És még csodálkoznak, miért kell végig szenvedni részegen a fórumot a találkozón?

Ui: Kérem vezessétek be a közel-, távol jövőben, hogy állat lépett szintje sem lehet szinted*2...és ha még is ilyen fordul elő, akkor ellened fordul és egyből törli a karaktered, amit visszaállítani már nem lehet!

:DDD

Nyugodalmas jóéjszakát!
Dátum: 2012.11.10. 18:41:15
2012.07.26 óta nem léptem be azt írja van 8 olvasatlan üzenetem...3-at mutat (gondolom a többi prém miatt nem mutatja) 5 olvasatlan még mindig van...érdekes.
Dátum: 2012.11.10. 18:38:05
Igen, mert eladhattam a nyereményt...illetve póker közben jobban megy a fogyasztás. Sebaj.
Dátum: 2012.11.10. 18:32:41
Nah szép nem lesz póker, kár... marad a sör.
Hosszútávú cél:


Újra játszani a játékkal, visszamenni az Ω-ba,...
Dátum: 2012.08.15. 10:15:34
Pedig nem hagyta abba senki.

300 portyázáspont
800 cselekvéspont
50 térkapupont
Dátum: 2012.08.07. 12:58:05
A lenyeg, a lenyeg, szerintem nem fognak kompenzalni. En sem kaptam semmit a Halalkristalyert, a Tapasztalatkoert, a rosszul megfogalmazott sarkanykigyo effektert, a nem mukodo allat intelligencia szakertelemert, (ami 3 honapnyi TP-tol vont el) a szerencsekerekert, es csipp-csupp dolgokert. Orulok, ha eltudom loni a pp-ket esszenciara, ha a tempomot 1 percre a vege elott megtudom csinalni, ha neha megszolalok a kinti-benti forumon. Nalam ez, majd 4 ev utan jelent meg, forgatni meg forgatok, de hogy minek azt nem tudom, megszokas. Forumra meg jo lenne elmenni, ha mas nem rohogni egy nagyot, majd meglassuk.

Sok koze nem volt, az egeszhez, de szerintem ez lett az augusztusi utolso hsz-em. Amen! xDD
Dátum: 2012.08.07. 10:25:03
Aham, de ha én ugyanilyen szinten (most már leszarom, mert qvára nem hoz lázba a játék) reklamáltam a ládikó ellen ( lopás ellenes, szarság) illetve 1500 dukátért vettem meg a Tapasztalatkövet, más meg 1 őskőért kipörgeti...szal nyugodtan dögöljön meg a szomszéd tehene effektus lehetne, de mint írtam nálam ez már leszarom kategória.

Az a lényeg, ha nem tűnt volna fel, hogy Mindenki szívjon egy marhanagyot. Olyan kategória már nagyon nincs, ahol nem baszódott meg a játékos, ha van még ilyen gyorsan jelentsük Miklósnak, pár nap/hét és tuti lesz rá megoldás!

Ui: elnézést a vidéki tájszólásomért...itt kötelező tananyag a Mónika-show, és a Maricuy...
Dátum: 2012.08.07. 10:19:54
Aki az elmúlt 60 napban, aranydukátért vette meg az aukciós házban, és szeretné a dukátot visszakapni és inkább 100 őskövet fizetni érte, írjon az ügyfélszolgálatunknak.


V3-n Akarod visszakérni, mert ott csak egy Valaki kérheti vissza, és az nem Te vagy...

2012.06.27. Zéta69 az aukción megvásárolta a következő tételt: A Hűség záloga 2000 aranydukátért.


Még Memo sem kérheti vissza, mert kicsúszott a 60 napból...
Dátum: 2012.07.26. 15:06:36
Nahát, nahát mik vannak...

A csatában összesen 12232 sebzést okoztál, és 927 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 52 kiégett őskövet! Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2153 lélekenergia és 26 TP!
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 544 életpontot.