Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2009.03.30. 21:55:19
Az állat reform miatt ez már sokkal de sokkal nehezebb, és nem egtérülő lesz. Amikor még nem volt reform akk csak 500 Tp kellett, de most már 1000-1200 tp kell, sokkal nehezebben, lassaban fog szintetlépni, új állattal egyszerűbb, gyorsabb és ha magasabb alapszintű 33-35 akkor sokkal többet Le-t is kapsz érte, nem azért de Te erről már lekéstél!!
Dátum: 2009.03.30. 21:53:07
Mid is van mokku? Én sem a lecserélés miatt csak hát már tele van a tököm...
Dátum: 2009.03.30. 21:43:43
Mert hü..e vagy!
Annó mikor sajtoltam Takarodj-ot egy 45-ös szintű Mutáns lemúrt kaptam érte 25 K le-t, de Te biztos NEEEM sajtoltad volna...
Még 1 lény és kampec neki is...szomorú de mint írtam az idő pénz. És ha vége ennek a foscsinak, rakok 45-t a hordázásra és befogok 4 lényt, idomítom és mehet a banzaj!! 4 lény jónak hangzik...
Dátum: 2009.03.30. 21:36:32
Jé irritáló lettél...ech ech! Majd segítek ha végeztem a sajtolásossal úgy 2 hét múlva...szegény Swarci megy a présbe ha így haladunk de nem baj az emlékére kimaxolom a hordázást befogok 4 állatot és mehet a hacacáré!!
Dátum: 2009.03.30. 21:30:21
Hát akkor valami nagyon el van qrva...
A 20 sajtolást március 13 óta felvettem azóta 18 lény, most még benyomtam 20 vadászatot feltúrbóztam a csapdakészítést így 8%+ (mert így elérte a maxot beírtam hogy csápos mutánst fogjal el..így már 16% esélyem lenne fogni ilyet... 10 vadászatból 4 volt csápos mutáns apró, hatalmas 2 óriási és egyiket SEM tudtam befogni...ekkora balszerencse SEHOL nincs Se égen SE Földön...

UI: Azóta 4 szintet léptem Nincs mese sajtolnom kell a 24-es ében halálhajcsárom, nem tudok ÖRÖKKÉ várni...

A pláne csak annyi ebben tudom amint vége ennek a KÜLDETÉSNEK minimum 10 lényt fogok befogni/ 20 vadászat...ennyire nem kéne rámenni a lassításra, ilyen RANDOM NINCS!!
Dátum: 2009.03.30. 20:51:22
Háj!

Ejnye még mindig 0 döntetlened van, pedig én segítek egy csomó tagnak...tegnap is befelyeztem azt a küldetést egy v3 társamnak...
Dátum: 2009.03.30. 20:05:20
Hát mer jól csinálják...megsúgom én raboltam már 8 ezer fölött is!
Az alábbi ruhadarabok közül melyik egy létező magyarországi település neve?

Szoknya
Gatya
Bugyi
Nadrág

Érdekes ez a KÉRDÉS bekerült, de az enyém nem...
Dátum: 2009.03.30. 19:49:50
Melyik fa örökzöld?

-kapufa
-fenyőfa
-kaptafa
-akasztófa

Melyik ló él vízben?

-holló
-vasaló
-viziló
-hasonló


Valószínűleg, ha ezek bekerülnek tiltást kaptam volna...
Dátum: 2009.03.30. 19:33:14
Nekem annyi lenne a problémám ezekhez hasonló...

20 vadászatonként csak sima, kisebb és apró jött.
Felvettem a 20 db sajtolást eddig 18 van meg ez mind szép és jó csak március 23 óta nem fogtam be egyetlen egy lényt sem csapdakészítésem 20 as, azon gondolkozom hogy sajtolom a harci dögöket, mert ekkora pech az életbe sincsen! Márc. 23-óta minimum 300 vadászat ment le, és így min 20at kellett volna elfognom, ennek így mi értelme van??
A vadakról nem is beszélve egy normál lény 270et ad egy apró 390-et +10% nélkül...ehh (szerencse: szint*2+20)

Módosítás: nem Mortimernek akartam címezni.
Sajna mind1 speciálisat kapott...ehh, majd legközelebb.
Affranc sajna ez nem jött beeee:

Melyik ruhanemű takarja egy magyar város nevét?

Bugyi
Zokni
Kombiné
Ing


Vajjon ez mér lett specko...tudja a rák.
UI: bezzeg a so(K) F1, futlabda kérdés bekerül(próbáltam a haragos formám hozni... )
Dátum: 2009.03.30. 14:19:01
És nem utolsó sorban 33 fekvőtámasznál nincs kedvem többet csinálni naponta!

-OFF end.
Dátum: 2009.03.30. 13:58:10
Akkor is azt mondom, attól hogy így Te 2* olyan gyorsabban fejlődsz mint Én attól nem Sokkal leszel erősebb...Valaki tényleg kiszámol6ná, hogy összesen mennyit lehet így szerezni...Valószínűleg aki nem fejleszti a VF-t az nem kap "akkora hatalmas" lényeket, de Ő 2x annyit vadászhat azon a szinten...
A kereskedelmet meg úgy fejleszti ahogy akarja, a VF nem csak arra lett kifejlesztve, h lemaradjon a karakter, hanem arra is, hogy aki még portyázni akar az tudjon "normálisan "is! Ha Ti meg rohanni akartok, a cuccokért, a fertőzés miatt, akkor tegyétek, de nehogy azt mondjátok, hogy ezt élvezitek...pfff! Ha ennyire rohantok adjak kölcsön 2-300 csp-t van bőven...!!
Dátum: 2009.03.30. 12:31:06
A visszafogott fejlődés az egyik legjobb szakértelem, nem tudom ,mért mondod ezt...
Az tény ha magasabb szintű vagy nagyobb lények jönnek, de biztos nem jönnek 2* akkorák, mert ha kimaxolt VF-sed van akkor fele tp-t kapsz az eredetiből...tehát 2* annyit gyűjtessz azon a szinten! Nem hiszem hogy megtudsz mindenkit előzni, főleg az 52-53 as szintűeket, és ha nem fejleszted magad akkor meg számít6sz arra, hogy alacsonyabb szintűek is betámadnak, attól függetlenül, hogy Te nagyobb szintű vagy.
A védelem itala sztem is egy érdekes dolog, nem egy alkalommal volt olyan, amikor megtámadtam egy használót, ráadásul még láthatatlan is volt, de simán nyertem, még kiis végeztem...érdekes maradjunk annyiban!
Dátum: 2009.03.30. 12:25:33
Egyik társamnak 6+6 30 as szinten 35-ös szintűt megtámadva meglett
Másik társamnak 9+9 36 os szinten 41-est megtámadva már 40TP-t kapott...
UI: próbálkozz!
Dátum: 2009.03.30. 12:04:22
Igaz-e az az állítás hogy a játékban a villám bénít?

csak sebez nem bénít
sebz is bénít is és ráz is
sebez is bénít is
csak bénít nem sebez


Milyen játékban? Spellforce, szabadidőmben azzal is nyomom... Pontosítás, első szintű játékos, igencsak meglepődik ezen a kérdésen... HeJesírás

A legtöbb fantasy író szerint hogy néz ki egy elf?

egyszemű, hatalmas lény
apró, tömzsi, erős testalkatű, szőrös
lótestű, négylábó félig ember
mags, vékony, hegyes fülű, bőre kékes vagy rózsaszínes is lehet


Mags... HeJesírás, érdektelen...

Melyik együttes híres száma a "House of the rising sun"?

The Animals
Creedence Clearwater Revival
Lynard Skynard
Beatles


Életemben nem hallotam erről az együttesről, Az Állatok...

Melyik település nem Bács-Kiskun Megyében található?

Baja
Tiszakécska
Dunaföldvár
Kecskemét


TiszakécskA, olyan település sincs... Ahogy számolgatok még 1-2 hét és az összes magyarországi város, megyeszékhely, falu, település, szellemváros, tanya, stb benne lesz és akkor halleluja!!
Dátum: 2009.03.30. 10:48:43
Vagy megkérsz valakit, hogy üssön le és ne legyen nála le...
Dátum: 2009.03.29. 22:11:20
Valami ilyesmi volt....

1 dög 100%
2 dög 80-80%
3 dög 60-60-60%
4 dög akkor valszeg 40-40-40-40%

Vagy csak 3 dögnél 80-80 nem tom .osan
Hűűű az nem semmi nekem eddig a max 1478 volt bár az csak 70-es szintű monszt volt a legalacsonyabb meg 137 a pozitív robbanás legalsó értéke!