Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2009.04.02. 12:55:34
Frank Lampard milyen poszton játszik?

vizes fiú (vizes srác )
kapus
védő
középpályás


Vicces csávó.

Mi a külömbség a kígyó és a gyík közöt?

az hogy akígyónak nincs farka a gyíknak meg van
az hogy egyik háziállat másik meg nem
az hogy kígyónak nincs lába a gyíknak meg van
az hogy egyik hőllö másik emlős


Ez volt a pálmán a CSÚCS!!

-külöMbség-->külöNbség
-közöt-->közöTT
-akígyónak-->a (szóköz) kígyónak
-höllő--> holló, de inkább MADÁR!!

Aki, NEM tud írni az NE is írjon...hülye válaszok.

Melyik filmből származik az idézet?:Nem a munkád vagy. Nem a bankszámlád vagy. Nem a kocsid vagy. Nem a pénztárcád vagy...

A pénz hatalma
Keresztapa I
Vanília égbolt
Harcosok klubja


Percről-percre NE mondjam el??

Az alábbi szinészek közül ki nem játszotta James Bond szerepét?

Roger Moore
Will Smith
Sean Connery
Pierce Brosnan


Haha...vicces, röhög a féregnyúlványom...
Dátum: 2009.04.02. 05:18:39
-Járulj a császár színe elé!

-Lépj 4 szintet!

-Pusztíts el egy éjfattyat!


Jajj melyiket is válasszam?!! Ezzel elleszek 1 darabig...
Dátum: 2009.04.01. 23:20:48
Csak megsúgom 700 ezres lélekenergia diff-em van és sztem tudom miről beszélek és aszthiszem a többiek is...
Pillanatnyilag 33. szintű vagyok...mai legnagyobb portyám 2,5 K volt, legnagyobb vadászatom 2900. Nem tudom, hogy hanyas szintű vagy,de olyan 25 körülire saccolom... És mellesleg nem lehet a végtelenségig portyázni, sőt ha szintbelieket ütsz 4-5 portya alkalmával lenullázódik az ép-d, itt nem villámcsápás vs. energia lövedék van, hanem emésztő köd vs. hideg tűz... Jah és utolsó sorban felülről is kapod az áldást!

Jah nem "csak" 21... Ott még hawai dzsidzsi napfény van...

"Lesz kit támadni..."

-Ha 2 hónapig nem csinálnék semmit akkor sem tudnál beérni...
Dátum: 2009.04.01. 22:36:39
Annó...

A 2-vel, de nemsokára jön a 3! Viccelsz az egyik kedvenc játékom a LOD!!
Dátum: 2009.04.01. 22:27:15
Kinek is kell szólni, ha véletlenül rossz választ jelöltem meg a kérdésben?
Dátum: 2009.04.01. 13:50:06
-Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet!

Na erre kiváncsi vagyok volt mikor naponta 3-4 szereztem meg volt mikor 2 havonta 1-t...érdekes lesz, még szerencse, hogy ott van az a "lesz" szócska!!

-Válaszolj egymás után 40 kvízkérdésre hibátlanul!
Ezt hányszor fogom újrakezdeni...
Dátum: 2009.04.01. 13:33:35
Napi 40 vadászatból prém vagyok meg van pár pont azon a bizonyos szakértelmen, lehet h kár volt de ez év decemberéig elő vagyok fizetve, vissza már nics kiút...
Nem minden nap vadásztam, hanem vártam 1-2 napot és egyszerre lőttem el 100-200 vadászatot...

De tudom ez egy ilyen időszak volt, bizakodva várom a következő napokat...
Dátum: 2009.04.01. 08:55:03
Az szép én meg felvittem a vezetőkészséget 30 ra ezért 7 állat lehetett benn, 1 állat volt idomított és 6-ot még betáraztam...tehát 3 hét alatt csak 13 fogtam el...Apropó az előbb említett aprós küldetés nálam így nézett ki szint*2+20 szerencsére volt mikor egymás után 3 APRÓ jött, ez mondhatom szerencsének VAGY oltári BALszerencsének...
Dátum: 2009.03.31. 20:12:23
Nem muszáj rohannod, a sajtolálos küldetést Én 3 hét alatt csináltam meg, úgy hogy a végén kínomban sajtoltam állatomat is No Comment, tegnap "lett" meg úgy hogy előttem 190 vadászatot abból 1 lényt fogtam be (100 vadászaton keresztül 30 csapdakészítéssel, a maradék 90-re inkább a SPM-et turbóztam és "csak" 20 as volt a csapda, mellette az egyik szövi társam 20 vadászatból 5-öt fogott be...NC. A szerencsém eközben szint*2+20 volt...folyamatosan, ez a küldetés alatt 4 szintet léptem. Ennyira lassítani, már NEM kéne!
Dátum: 2009.03.31. 20:07:12
Az nem lehet még csak 33 szintű vagyok!

32-esek közül biztos Meszy, 716 TÖ,600 SZÖ a befútó, a legmagasabb max 600TÖ , mások Weilon, Bodobács
33: Sheyla, Nar Undo Krew, Hardbady, Wendigo, Hollaa
34: Satya atya, Shadan, Ütlek borulsz, Warlock, Lord Fux
Dátum: 2009.03.31. 19:48:51
Vigyázat egy őrült, bolond süsü nevezett be a bajnoki viadalra, neve Soul the Destroyer!!

Fegyver: buzogány
Varázslat: Vakítófény
Páncél: bőrvért
Pajzs: kis bőrpajzs

Így neveztem a viadalra...lehet rémüldözni!!
Dátum: 2009.03.31. 10:15:22
Ez nagyon nagy!!! Főleg az első kérdésre a válasz...le a kalappal (megjegyzem: majdnem leesetem a székről, annyira röhögtem!! xdxd)
Dátum: 2009.03.31. 08:04:38
Valószínűleg az lesz minden vágyuk, h 2 szint múlva lealázzanak ...addigra egy csomóan "beérnek" és lesz kit ütni rajtam kívül...és nem mellesleg elég magas TÖ-vel ellehet riasztani párakat!

UI: annyira elhúzni sohasem lehet, 100%osan Ne támadjanak, attól meg hogy jobb fegyvered van nem biztos hogy erősebb leszel, ez nem kritérium...
Dátum: 2009.03.31. 07:25:39
Sorseress Army, ha legalább helyesen leírnád a szövetséget, annak lehet, hogy örülnének...
Azt írd oda hanyas világ...: V1
Dátum: 2009.03.31. 06:36:47
A HKK: Az a Hatalom kártyái kártyajáték...

Története, legendája :Ahogy már leírtam, 1995 őszén jelent meg a játék, vagyis az első alappakli. A mai napon már a 7. kiadását lehet megvenni az alappaklinak. Rögtön 1995 telén, meg is jelent a játék első kiegészítője, a Hőskorszak. Ez a kiegészítő (tudomásaim szerint) nem változtatott az első szabályokon, de az 1996-os Chara-Din visszatér már több újítást vitt a játékba. 1999 áprilisában a Beholder már Csehországban is megjelentette a játékot, Wastelands címmel. A szomszédos országban szép kis sikereket ért el a kártyajáték. 2000-ben, áprilisban, az alappakli 4. kiadását már a Beholder levelezős szerepjátékárol, az Ősök Városáról nevezték el, az alappakliknak ez a nevük máig is. 2003-ban a Beholder cég a kezdőkre is gondolt, és júliusban kiadta a Kezdőcsomagot. Ez a csomag egyből 2 paklit tartalmazott a nagyon leegyszerűsített játékszabály mellett. A 2006-os évben (mégpedig november 13-án) jelent meg a Nagy HKK Könyv, ami a teljes játékszabályzatot, feladványokat, és még rengeteg érdekességet tartalmaz. A legfrissebb kiegészítő, a Sárkánymágia, 2006. december 4-én jelent meg. A kiegészítő, ahogy a nevében is benne van, leginkább sárkány típusú lapokkal foglalkozik. A rendes kiegészítőkön kívül mini-kiegészítők is jelentek meg a játékhoz, ilyen pédául a régebbi Csillagjegyek, és a mai napok Zén 2. expedíciója sorozatok. A mai napig több, mint 20 kiegészítő jelent meg a játékhoz (és persze az alappakli mind a 7 kiadása), és több ezer féle lap jött létre. Idézet: wikipédia

Ez egy "nagyon" érdekes magyar játék...illik tudni( vicc)
Dátum: 2009.03.31. 06:31:53
Ha már "pók" kari akkor legyen szakértelme is...

Egy átlagos portyás karakternek legyen kimaxolva, vagy közeli állapotban a KA,sztem ha lefelé támad még jobban megéri...a turbó a kritikus ütésen legyen ami min 30. A TÖ NEM minden...
A magasabb szintű karakter itt 35-40. szintet jelenti momentám...esetleg beletartozol?

UI: egy kimaxolt SPM-mel simán többet lehet elérni mint egy 1000es portyával, és igenis fontos vadászni, csp-t költeni én is ezt csinálom, bár egy túrbó nélküli kimaxolt visszafogott fejlődéssel....
Dátum: 2009.03.30. 23:56:51
Hogy miii? Magyarul pls!
Gyorsan akarsz fejlődni vagy micsoda?
Dátum: 2009.03.30. 22:41:04
Ha egy pár hsz-t visszaolvasol akkor észreveheted, h pont erről kérdezett az előtted lévő is. Az attól függ, hogy hanyas szintű vagy!
30 as-->35 támadva 6+6 szakival meglehet csinálni
ha 36 os vagy 40-41 eset megtámava hasoló szintű szakival szintén teljesül...
Dátum: 2009.03.30. 22:25:25
Jó éjt...még gyrosan megnézek egy dvd-t a gépen...
Dátum: 2009.03.30. 22:12:58
Hát egen de még van 300 csp-m valahogy majd csak összejön ...