Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Mert ilyen sok kavicsod van??
Dátum: 2009.07.16. 11:56:28
Vándorkörútra índultam megpróbálok sok smaragd szövibe elnézni, általában 1 napot maradok a szövin belül majd továbbálok, akik megtisztelnek hogy befogadnak, azok várhatnak tőlem 1 nap floodolást a topikukba... hátha elfogy a szerencsém...
Dátum: 2009.07.15. 17:31:37
Bigyula!

Ne aggódj, mert Meszy volt olyan rendes, hogy az előzőt átadta volna nekem, tehát ha én nem költöm el másra akkor Éjvirág után én vittem volna el és utána Meszy..de mivel Én már elköltöttem most Ő viszi, amúgy nem 4-5 ilyen lap lesz, nyugi ez még csak a 3.!!
Dátum: 2009.07.15. 13:09:40
Jó akkor hozzád nem megyek...
Dátum: 2009.07.15. 12:41:51
Ez kedves Damage meghívott a Tappancsba, de sajna már nem mehetek...még küldetésem van

Ui: Még a végén akit tudok azokhoz benézek , ha bejönne a lopás Ti is örüljetek ne csak Én...
Dátum: 2009.07.14. 19:08:18
Tényleg az épület befejezős küldibe beletartozik ha épp az 'mberfia a kristályosítót húzza fel? Vagy az nem...
Dátum: 2009.07.14. 17:33:08
Mintha mások nem használnák eme épületet...

Winnie rád kb ez illik:

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának


Biztos rám gondolt ...nekem is halálomat hozta, de valahol az újjászületést is...

Mert azért 48as szintre 960 SZÖ eket nem nagyon lehetett látni, igaz már felejtettem belőle...
Dátum: 2009.07.14. 08:25:25
10es sztem bőven elég ehez még add hozzá a turbót és akk tuti megvan.

Igazság szerint a cuccos küldit a szinteted bármikor megcsinálhatod, ha véletlenül a 30 TP s nem jönne össze.
Nem lehetett volna
nah azért ezt ne mondd tessék én ugyan ott vagyok V2-n ráadásul még a hordánk is megegyezik, úgy hogy Én a helyedben a sarokba bújnék és csöndbe maradnék...


Zsákmányolt lélekenergia: 12.744
Elvesztett lélekenergia: 2.418
Összes építés: 30
Ennyi kell a kútba még...:

Ahhoz, hogy használhasd a szövetség épületeit, és részt vegyél az építésekben, előbb bele kell töltened a Lélekkútba még 77598 lélekenergiát!

Nem szerettem volna magam felfedni, de mind1 majd lesz ami lesz...mivel nekem nincsen semmi bónuszom, ezért betérnek az idióták és TP vel áldanak meg...mert nem tok elbújni

Úgy hogy megkérlek még1* ne add itt az *** köszi.
Vegyetek be Ti is egy nagyobb szintű karit...Jajj vagy ez már csalásnak számít??!!!...
Dátum: 2009.07.14. 07:13:33
Mire-mire...szted mennyibe fáj 1-3 ra felhúzni a kristályosítót...??
No para Morty! Nyugodtan nyiss egy másikat -II- néven vagy biggyesz oda egy 2-est!

UI: Sztem fogalmunk sincs...
Hát így megnézve Őket, csak magukra vethetnek...ennyi portyából ennyi LE, ez elég sovány arány. Ahelyett, hogy itt csalóztok vagy foglalkozzatok tüzetesebben a kari-pátyolgatással vagy ne, de akkor neis civódjatok!
Szerény véleményem szerint Te örvendezted meg Phobos nevű karit a jókívánságaiddal, úgy hogy nem ártana először lükvercbe kapcsolni és aztán szétnézni. ;>)
Ha így haldsz lassan Teis mester leszel...minden féleképpen...
Akkor ezek szerint ezért nem nyertem sosem medált, mert Meszy, Sameed meg a többiek mind csaltak...

Figy V2-n én is kezdtem egy ilyen fél-csaló karit, 120 K s kútba most már csak 77K-t kéne beépítenem, eddig 30 LE-t raktam be...3as szinten...

Nagyon jó lenne még jobban lekorlátozni, ezt az eleve elbaltázott stílust, hajrá kezdj bele TEIS a lobbizásba...
Jajj ne már ki a francot érdekel...ha Ők vazz ezt csinálják akk csinálják...
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1458 sebzést okoztál, és 145 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 27 kiégett őskövet!
Te nyerted a csatát, jutalmad 104 lélekenergia és 11 TP!

hihi...névtelen józsi...
Dátum: 2009.07.13. 13:49:55