Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2009.10.21. 07:08:48
Mindenki annyit kap amennyit megérdemel...
Dátum: 2009.10.19. 22:03:42
November 28, amúgy ha vadászol akk kijön egy ehhez hasonló kérdőív:

-Eljössz a November 28. VÚ találkozóra?
Igen, nem, nem tudom
-Hozol magaddal gyereket? Meg hasonlók...

Én nem hozok, de el sem viszek remélem...Xd
És még csak 3. szintű ejha...és egész jó farmnak tűnik...

Sztem ne írj neki semmit, hanem napi 3* látogasd meg, rém örülni fog neki hidd el!
Dátum: 2009.10.04. 17:21:53
Jól mondod Drágaszág!

Valaki még kimaradt...
Dátum: 2009.10.03. 10:27:09
Sziasztok!

A Végzeturak Mesterei tagfelvételt hírdet!


Az elvárások a következők:

-min. 40. szintű játékos , azalatt sajnos nem veszünk fel senkit.
-magas szakértelem, tulajdonság összeg.
-magas szintű állat tartása (nem kutya, macska)
-mínusz Lé diffes játékos is jelentkezhet, max -100 K-ig!


Amit kínálunk:

Gyakorlótér 22; védőfal 22; Aréna; Mágustorony 20; Kémgömb; Katakomba; Átokpiramis 6; Lélekpajzs 5 ; Aurapajzs 6; Palota 15; Energiakristályosító 9; Térkapu 24; Kennel 22; PC 10; Kataliza 15; Kincseakamra 15; Epikus emlékmű 2; Akadémia 15; Bűvös kunyhó 10; Nekrofun 15; Kinzókamra 15; Háború csarnoka 5.


Ezen kívül!!!

-Aki mához két 7-re csatlakozik azokat különleges élményben részesitjük. Mivel a novemberi VÚ talin Lanmaffia személyesen meghív egy sörre, vagy bambira! Ne halaszd el. Ui: Egy idő után akár több is lehet a mennyiség.

-Dutch személyesen levetkőzik az arénában és fél millió LÉ-vel állomásozik és nyugodtan megtámadhatod a győzelem garantált, ha ennek ellenkezője lenne a ütközet után reklamációt NEM fogadunk el. Megértésüket köszönjük.

-Folyamatos hülyeségek hallhatóak szerény személyemtől, ahogy nevemben is lehet látni....

És kiknek szól mindez?

MINDENKINEK!!! (kicsit bővebben)

A smaragd hordába tartozó személyek jöhetnek akár a Sötét Ösvényből is, de akár a Dragons Of Revenge tagjai is esélyek lehetnek, hordaváltókat is szívesen látunk, tehát Ti sem féljetek zafír, rubin, gyémánt, ónix, kristály hordába tartozóak a kapuink nyitva állnak ellőttetek!

És nem utolsó sorban a a Hűség zálogosok!

És hogy kit keressetek??? A toborzó tisztet- Soul a tréfamester. No para lányok-fiúk, anyukák-apukák, nagymamák-nagypapák és mindenki más EZ nem tréfa, de most komolyan...
Dátum: 2009.09.30. 12:15:28
Jah indítassz 10-20 karit csak vadászol és őket farmolod... Viccet, vagy való igazságot félretéve?

Én azért odafigyelek a vesztett nyert csatám átlagára is tom, hogy nem kapsz TP-t ha vesztessz, de olyan rossz, veszíteni, ezért nem pp-ztem 1. szinten , annyit. Leehet baj volt, de nekem így is jó.
Dátum: 2009.09.30. 11:07:30
Igen portyázol 100-at és a felét elveszted, igen így is lehet értelmezni. Mivel ne mondja nekem senki azt, hogy 100% osan nyersz. Sokszor kaptam ki olyanoktól, akiknek 100 kevesebb TÖ-je volt+buzogány...

Nem azt mondtam, hogy többet szerzel ha 50-et csp-zel, de sztem előnyösebb, mert 1 szinten senki nem támad be, nem viszik el és nem kell a rnd vel háborúzni, hanem 2-es szintű smaargdként megveszed a varit.

Amúgy én pl úgy csináltam, hogy 1. szinten megvettem a koponyazúzót, 350 kavicsből kisütöttem a kutat, de így is sokat vesztettem és inkább fementem 2. szintre.
Dátum: 2009.09.30. 11:03:42
Jajj Morti ne írd már azt, hogy "Haldokló VM" kikérem magamnak...most mentem oda felvidítani a bagázst!

A HT vel kapcsolatban, sztem nem kell korlátozni, tudja Mindenki akiknél van, azokat lehet a legjobbal kamrázni, úgye Dutch, Lan...
Dátum: 2009.09.30. 10:54:20
1. szinten azért nem éri meg portyázni, mert ott fegyó vagy vari nélkül sokkal nagyobb a rnd, mint azokkal együtt. És nem utolsó sorban nagyon sok a holt kari, 0 LÉ-s portyák.
Dátum: 2009.09.08. 21:21:35
Úgysem az lesz, amit mi akarunk akkor meg minek veszekedünk, pár nap és kiderül, és ha akkor sájsz a dolog, nah majd akkor tessék morogni.

Amúgy nem gondolom hogy ilyen dukátos dolog lesz a főnyeremény, mert akkor minden játékos ilyent kap, mivel lelesz karikra bontva ki mit kap.

Igen tudom mi mennyiért kel el, sőt már a legelején láttam V1-n mi mennyib került, mondjuk úgy, hogy a szarnak is van ára...

(UI: V1-n sajnos még 18 szintet kell lépnem, hogy használni tudjam az AH-t V2-n, V4-n meg nem játszok...)
Dátum: 2009.09.08. 21:10:51
De aukcióztam V1-n annó 280-ért vettem egy tételt.

Igen írtam is függ, h mira adsz "pénzt" ha gagyibb akk 100-130 is viheteted jót 200 vagy a fölött.

Igen más, de majd kiderül.
Dátum: 2009.09.08. 21:08:22
Hehe ez jóó!!

Házastársamat társasházra cserélem!
Anyósomat tűzoltókocsira vészsípnak kölcsönadnám.
Elcserélném 25 éves trabantomat egy szekér trágyára...jelige: szart szarér
Az ünnepek alatt felszedett 7kilómat kockás hasra cserélném!
Eladó egy Nokia 3410-es 5millió forintért ajándék kertes ház!
Elvesztettem szüzességem! A becsületes megtaláló kérem jelentkezzen!

Na ennyi asszem elég is lesz.
Dátum: 2009.09.08. 20:49:42
Frissen kinőtt lábgombámat eladnám vagy elcserélném másra.

Érdekel valakit?
Dátum: 2009.09.08. 20:44:53
Szép kis álom volt....

De azért egy viccet megért, gartu!!

-mod: LÁsd mit kaptak a V4-es győztesek medál+kavics valami ilyesmire számítsatok Ti is, vagy max valamilyen tárgy, relikvia, azért azt nem gondolhatod, hogy 600+ dukátot kaptok, abból 4-5 is tárgy megvan attól függ, mit tetszik, ekkora tápot, senki nem nézne jó szemmel...
Dátum: 2009.09.07. 22:50:08
Most ezt mondd egy pók-nak mivel ezt próbálom itt v1-n. Tudnék venni magasabb varit, mivel már van 10 es kereskedelmem is, de minek kevés az a VP, főleg, hogy Zarknod is felezi. 19. szintig meg még van 1 évem, ráérek majd akkor wizzard-ra fejleszteni magam.

Hát azért valamilyen szinten lehet kompenzálni az írtózatos vari sebzést: magas krit ütés (120 körüli) magas kivégzés( 150) rengeteg élet (szint*3) erő, támadás 200 felett, 170 es kereskedelem->legmagasabb szintű fegyó, vari 4 db 50+ os állat, sebzős vagy TP-s cuccal, sztem így azért lehet esély egy harcosnak is.
Dátum: 2009.09.07. 22:29:12
Csak a hsz-ed utolsó fejezetére válaszolnék:

Alacsony szinten sokkal fontosabb az erő tulajdonság, mint például az IQ, tau páros, mivel ott még nem szaladgálnak az emberek kataklizmával, hanem max. méregfelhő meg hasonlók. És ha ehhez még vesszük a szívósságot is akkor már ott járunk, hogy sokkal több sebzés adódik össze, mint variból.

Vegyünk egy példát jelen esetben nekem 42-es az erőm és Yssuf tőröm van emelett energia lövit használok (az IQ, tau-m 35) Varival 30-55-ig sebzek, fegyóval pedig 40-56-ig (smaragd vagyok, de a legtöbb sebzésem fegyverrel van!!)
Nem nem szabad mindent, de ez legális. Amúgy is lehet csak hasonló okból ténykedik Ő is, mint én...

Bevallom V3-on én is azt kezdtem egy szövetségben, mára ez már alább hagyott sőt, kezd befelyeződni.

És mi volt az ok, olyan szép szövetségi bemutatkozót írt a vezető, hogy ezt nem hagyhattam tétlenül regeltem V3ra és azóta ott vagyok.

V4-n a nyertes szövetség hasonló karaktereket tartott, de az nem volt baj. Bár nem mintha érdekelt is volna valakit.
Dátum: 2009.09.07. 16:17:53
Nahát, nahát mindenkinek ez a fránya törlés...

Jé egy szinten vagyunk!!
Dátum: 2009.09.07. 12:50:56
Növelj egy kicsit a szinguláris ismereteken és támadj 100%-os karakterek, akkor biztos 20 TP vagy afölött fogsz kapni. Ui: sztem egy 5+5 (turbóval) már elég lesz.
Dátum: 2009.09.06. 10:44:03
Ha jól tudom 50. szintű az első monsztra, amúgy nem nehéz kiszámolni mivel megnézed mennyi epiknél jár a szövitek legyen mondjuk 11 utána megnézed az epiket, ha épp nincs leütve, hogy hanyadik szintű torzszülött, jelen esetben 61 körüli lehet, de lehet hűlyeséget mondok és van ugyanakkora szintű monsztró is...akk sry!

(helyesírás)