Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Jajj istenkém....

A Síró mandzsun, nagyon ott van, annyira hogy nah... csak Te meg Én olvastuk? Durva...
Bólogat, bólogat!!!

Rejtőbe bele sem néztem, sőt azt kell mondjam nem lett volna az a € amiért elolvastam volna. Sokan mondták, hogy nagyon jó, hát engem nem hatott meg. Lehet "majd" egyszer belenézek és megváltozik a véleményem de az nem most lesz.

Bulgakov annál inkább, egyik kedvenc olvasmányom. (bonyolult az tény és való, de minél többet olvassa az ember, annál jobban megérti-1* nem elég)
Beszótá'? Na told el a biciklit de nagyon gyorsan...
Dátum: 2010.08.31. 20:10:14
Offsboy!

Komolyan javaslom Neked, hogy hagyj fel a krisnás életmóddal. Először jött a másodlagos támadás projekted, majd a láthatatlan projekted, stb, stb, most mi jön majd? Igaz eddig még egyik sem került be...hál Istennek.

De ha már itt járunk, sztem azt a Lé-t amit sok szegény karaktertől raboltál add vissza a pórnépnek (mint Robin Hood) Kezd azzal, hogy elfelejted a kreatívot, kritikusokat, meg minden rossz csúnya dolgot, amivel kárt tehetsz a játékosokban. Állatokat is nyugodtan hadd ki a harcból, meg a sebző cuccaidat is add el (min buzogány)

Majd talin viszek Neked egy pálmaágat...

Más:

Viszont tényleg kezdjünk valamit az EH-val, a VF-et meg hagyjuk meg jó az úgy! (vagy úgy alakítani, amit már javasoltam)
Dátum: 2010.08.31. 19:19:46
Idézet: Miklós - 2010.08.31. 19:08:30
A láthatatlan sajtolósdiról, amikor ez először felmerült, kézenfekvő volt a megoldás, hogy a sajtolásért is fele LE járjon láthatatlanságban, de akkor a "játékosok nem szeretik a nerfet, ne bántsuk őket ha nem muszáj" lobbi győzött. De ha már az ezt használó játékosok is azt mondják, hogy túlzás, tőlem simán helyrerakhatjuk...


Nem muszáj! Itt legyen egy olyan gomb, hogy:

-Igen akarom, hogy láthatatlan vadászat mellett fele annyi LÉ-t kapjak a sajtolásra.
-Nem, nem akarom, hogy fele annyi LÉ-t kapjak láthatatlan vadászat mellett a sajtolásra.

Okké? Mert nem mindenki olyan jótét lélek, mint Offsboy meg a többiek...
Dátum: 2010.08.31. 18:49:35
Hát igen, ha a VF fele annyi tp-t ad, mint akinek nincs VF-je, akkor az EH is hasonló lehetne, mondjuk 50-es kreaffal, meg más módosítokkal 2* annyit rabolhatnának, mint akinek nincs EH-ja. Az ellenfél ebből persze semmit nem venne észre, mert ugyanannyit veszítene, mint ezidáig. Az EH olyan lehetne mint egy 50-es kreatív. Illetve ez a korlát nem hatna aznapi rablásra. Nem lenne 2* olyan gyorsan betöltve a korlát, hanem simán olyan lenne, mintha 50-es kreaffal haladna az ember. Szal maxos EH 100% kal többet adna, mint ami most van, de annyi TP-t amennyit ezidáig is.

Ha már a VF fele annyi tp-ad ugyanannyi LÉ-ért, akkor az EH is adhatna 2* annyi LÉ-t mint amit eddig. Így lenne fair!

Mondom ezt úgy, hogy VF-es vagyok.
Dátum: 2010.08.31. 18:42:23
Lehetséges, úgy mint a térképes program.
Dátum: 2010.08.31. 18:19:21
Igen.
Nemes István, Jeffrey Stone, John Caldwell - Káosz Ciklus

Ez az a könyv, amiért ölni is képes lennék. Sajnos nem volt alkalmam mindegyik regényt elolvasni, mert nem lehet megtalálni sehol sem (kivéve az újabb kiadásokat) Olyan ez nekem mint egy álom, amiből nem akarok felébredni.

Kaland, humor, szerelem, sírás-rívás, közben mindig és mindenhol váratlan fordulatok és még sok más egy sorozatban.
A főhős Skandar Graun a félork harcos pap. A sorozat minden egyes eleme kapcsolódik a másikhoz. Maga a mű megunhatatlan. 1998-ban került a kezembe az egyik kötet, nem fűztem sok reményt hozzá, de ami ezután jött magam sem fogom fel, valaki csípjen meg! Egyszerűen...nem lehet szavakba önteni, ilyen még egy sorozat nincs a Földön. Ehhez képest Salvatore sorozata (Drizz't Do Urden) piskóta.

Nem tudok, mit írni róla, mert nem lehet. Ha belekezdenék leírnám a összes sorozat cselekményét ide...

Aki még nem olvasta sürgősen kezdje el, nem muszáj az elejéről kezdeni az újakkal is lehet a Káosz kincse, Káosz Ünnepe.

Vigyázz, kész, RAJT!!!

Ui: Másik nagy kedvencem a Síró Mandzsun, ami ha eszembe jut mindig elolvasom. (eddig 13* jutott eszembe)
Dátum: 2010.08.31. 17:15:07
Kell valakinek egy transzcendális gyűrű?


Transzcendális Gyűrű

Szint: 45
Kritikus sebzés: +5%
Kritikus varázslat sebzés: +5%
Kábítás: +5%
Kábítás elhárítás: +5%
+8 transzcendális projekció

16 óra van a licitből...
Dátum: 2010.08.31. 16:54:20
Dehogy viszi.
Dátum: 2010.08.31. 10:06:38
Akk lehet nem volt prémem, de mostanság is simán van olyan hogy vesztek és 2-300 at bukok prémmel igaz már jobb az arányom 1800 nyert 1600 vesztett.
Dátum: 2010.08.31. 09:37:27
Már hogy a viharba ne!

Persze, hogy előfordul volt mikor 4 M-án ültem, láthatatlanul betámadott valaki és rabolt 520 körül (prémem volt persze) érdekelt volna hogy mennyit vitt, bár szerintem nem sokat mert akkor a csataarányom 100 nyert 1500 vesztett volt...
Dátum: 2010.08.31. 09:13:26
Tehát ha van nálam 10 M, akkor Ő tudna rabolni 100 K-t is? V3-n? :-O
Dátum: 2010.08.31. 08:52:08
Mióta van az, hogy ha 1 személyes szövetségben vagyok és így akkor kapom meg a reliket, mikor belépek? Nem izgat annyira, csak érdekel...(eddig nem tűnt fel)

A licitet a Transzcendális Gyűrű tárgyra nyerte: Tulok (1 kincsponttal). Ma, 08:31


A licit maga pedig tegnap éjfélkor járt volna le.
Dátum: 2010.08.30. 22:31:16
winnie és Sir Ny kereszteződése... meg egy kis Shaktor néha napján....
Dátum: 2010.08.30. 22:23:26
Csak Én nem látom a kérdést? Illetve már szerepelt...

Egy kis házban öt kis szoba sorakozik szépen, öt kis ember bújik oda melegedni télen.
kályha
lábujjak
ház
kesztyű
Dátum: 2010.08.30. 21:59:37
Azért 1200-1600 kaland megcsinálása egy "sima" relikért nagyon sok, Ne magadból indulj ki, nem mindenki él-hal a kihívásból és nem mindenki fejleszti, olyan jól a karakterét, mint Mi... XD

Szóval, szerintem ha bekerülne, de sajnos nem fog (lsd: Miklós rá sem nézett még...) megtudná venni világonként 3-4 karakter...
Dátum: 2010.08.30. 20:42:09
Azért (min) 1200 kalandot megcsinálni egy cuccért kicsit sok(K) nem gondolod?

Nekem még mindig valami hasonló kéne....

A lopás köve

Típus: relikvia
Szint: 75
Ár: 100 000 Lé, 25 000 lgy, 30 őskő
Hatás: Ha fertőzésed eléri a 90%-ot vagy annál többet, akkor lopás szakértelmed 50%-ban fejti ki hatását, illetve 0,1% esélyed van őskövet lopni ellenfeledtől (maximum szinted/10 lehet a rablás nagysága)
Dátum: 2010.08.30. 20:35:20
50% hogy visszacsinájja!