Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Javaslat uj LGY-s targyakra
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3354 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
41. hozzászólás - 2010.08.30. 20:46:12 (Válasz Ywgarrd #38 hozzászólására.)
Én meg azt mondom hogy ne kavicsba kerüljön, mert más sok embernek elege van az őskövesektől, inkább nagyon-nagyon sok LGY-be kerüljön. No de ám nem konkrét értékbe, hanem szinttől függőbe. Ha már a kalandoknál szerezhető LGY is szinttől függ (ami valahogy mindig elfelejtődik).

Vagy pedig legyen speciális, pl. áldozd be 20 darab 20. szintes állatod vagy ilyesmi.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.44
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
42. hozzászólás - 2010.08.30. 21:59:37 (Válasz LanMaffia #41 hozzászólására.)
Azért 1200-1600 kaland megcsinálása egy "sima" relikért nagyon sok, Ne magadból indulj ki, nem mindenki él-hal a kihívásból és nem mindenki fejleszti, olyan jól a karakterét, mint Mi... XD

Szóval, szerintem ha bekerülne, de sajnos nem fog (lsd: Miklós rá sem nézett még...) megtudná venni világonként 3-4 karakter...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.47
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
43. hozzászólás - 2010.08.30. 22:24:46
Szeretnék olyan LGY-s tárgyakat amik 1-2 LGY-be és horribilisan indokolatlan mennyiségű kavicsba kerülnek.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.72
népszerűtlenHimuraBattousaiFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
44. hozzászólás - 2010.08.30. 22:26:59 (Válasz PottomPanna #43 hozzászólására.)
Nem unod ezt a babi nénit, Babi Néni?
V1 - Battousai - Igazak


"Két fajta ember van. Aki meghiv egy sörre, és akinke a q*va anyját."
Pontszám: 1.92
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
45. hozzászólás - 2010.08.30. 22:30:15 (Válasz HimuraBattousai #44 hozzászólására.)
Miert van olyan erzesem, hogy winnie feltamadt?
Pontszám: 8.88
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
46. hozzászólás - 2010.08.30. 22:31:16 (Válasz Endyr #45 hozzászólására.)
winnie és Sir Ny kereszteződése... meg egy kis Shaktor néha napján....
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.47
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
47. hozzászólás - 2010.08.30. 22:39:04 (Válasz HimuraBattousai #44 hozzászólására.)
OFF:

Áprilisban, a Kékes tetején megfertőztek vele. Azóta valahogy nem. Főleg, hogy melóhelyen barátnőm is nyomja, de ő brutálmódon. Azért az a nem mindennapi látvány sem sok embernek adatik meg, mikor a Kékes tetején a nemzetiszínű kőnél ülve lát 2 Bikicsunáj pólós lányt, amint a laptopon Babinénit és Vágási Ferit néz, a táskájukon pedig a Református Missziói Központ, mint munkahely felirata látható. Amúgy normálisak vagyunk, papírunk is van róla.

ON:Olyan sok a kavicsom és a léha szórásmódommal sem sikerül 600nál többet elvernem egy hónapban. Alig-alig vannak prémes cuccok, meg mire újat vehetek az is egy élet. LGY, meg kevés, ergya a karim, nah. Ha már kódokkal lehet relikeket szerezni, ami ugye pínz, akkor lehetne pár olcsónak nem mondható relik kavicsért. Könnyebben elköltöm rá, mint a nehezen összeszedett LGY-t. Ami a gyér kalandszakijaim és az erő-támadás miatt eléggé nem megérős. Tudom én, hogy egyéni szoc probléma, de általában minden felvetődött ötlet az. Gondoljatok néha a szegény, gyenge, béna,ropi ujjú karakterekre is, itt lent alacsony szinten, ahol én is vagyok, egy kis szövetség tagjaként. Az egyik ötletem, pl a pp-t adhatna, mint a tyúk AH-ban dukátot. Csak pl: 10-et. Vagy egy olyan relikviát amivel az esszenciáimat, ha beváltás még nincs is, eladhatnám a kufárnál másik esszenciáért, ami ugye a sima beváltás lenne, csak nem ingyen.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.04
népszerűtlenHimuraBattousaiFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
48. hozzászólás - 2010.08.30. 22:55:37 (Válasz PottomPanna #47 hozzászólására.)
OFF: kékes? az hozzánk közel van:O
Merre is laksz?

ON: Az, hogy portyapontért, tudod nem muszáj, akkor nyomass kihívást!
V1 - Battousai - Igazak


"Két fajta ember van. Aki meghiv egy sörre, és akinke a q*va anyját."
Pontszám: 2.10
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
49. hozzászólás - 2010.08.31. 07:50:19 (Válasz HimuraBattousai #48 hozzászólására.)
Nem pp-ért, hanem pp-t adna.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.08
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
50. hozzászólás - 2010.09.01. 14:39:57
Vlagyimir szeme:
A szubtéri érzékelés mostantól az alap 2 %-ot dupla hatékonysággal növeli: minden szintje 0,2 %-ot ad kiégett őskő találására vadászatonként.

Wurgolx szarva:
Ellenfeled kritikus ütés szakértelme tapasztalati szinted/10+kritikus ütés szint/20-szal kevesebbnek számít ellened. Ha birtoklod, nem vásárolhatod meg Próféta átkát.

Próféta átka:
Ellenfeled kritikus varázslat szakértelme tapasztalati szinted/10+kritikus varázslat szinted/20-szal kevesebbnek számít ellened. Ha birtoklod, nem vásárolhatod meg Wurgolx szarvát.
Pontszám: 7.99
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
51. hozzászólás - 2010.09.01. 15:23:23
Köszönöm a javaslatokat! Mindenképp csak olyan dolgokról lehet szó, amelyek valóban hiányt pótlóak, az hogy ugyanazt a dolgot 3-4. féle módon tápoljuk arra nem sok szükség van. Arról, hogy mit lehet és mit nem:

Bizonyos ideig ható italok: egy adott karakterről már igy is horror mennyiségü adatot tárolunk, újabb timestampok lehetőség szerint már nem kellenének.
Vérengző medál: mehet.
Idomár pálca: felesleges, erre lesznek állatfelszerelések.
Lélekvédő: felesleges, vannak lélekvédelmet adó tárgyak.
Deus ex machina: felesleges, van erre alkimista.
A felejtés gyürüje: ezt nem egészen értem, mire lenne jó? hacsak nem valamiféle exploitra.
Kalandor felszerelés: erre sincs sok szükség, a szakértelmek szabadon növelhetők. Inkább olyasmire lenne igény ahogy hallottam, ami minden próbára ad bónuszt (pl. Szerencsetalizmán ötlete), de a kristálypont termelésre is számos lehetőség van szóval még arra se biztos hogy szükség van.
Dukátátalakitó: ha erre lenne is igény, max. "rabszolgák" részéről, ezért ilyet nem fogunk csinálni.
Energiahasznosító szelence (+10 EH): mehet, úgyis van erről egy topic hogy az EH túl gyenge.
Respecializációs ital (Az állat/ok szakértelmei újraoszthatóak). Nagyon jó ötlet!
Kalandozó modul +1 kaland tárolható (összesen 11) Igen ez is hiánypótló, mehet akár.
Lélekgyémánt kreátor: tipikus nem hiánypótló tárgy, nincs rá szükség.
A lopás köve: Túl speciális, 100% fertőzés + lopkodós karakter kell hozzá
Vlagyimir szeme: Ld. fent, szükségtelen.
Wurgolx szarva / Próféta: effektive egy kritikust növelő tárgy, fantáziátlan.

Tehát a felsorolt ötletekből ami megállja a helyét és meg tudjuk csinálni:
Vérengző medál, Respecializációs ital és kalandozó modul, EH szelence.
A hozzászólást Miklós módosította 2010.09.01. 15:24:08-kor
Pontszám: 8.75
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
52. hozzászólás - 2010.09.01. 15:40:50 (Válasz Miklós #51 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.09.01. 15:23:23

A felejtés gyürüje: ezt nem egészen értem, mire lenne jó? hacsak nem valamiféle exploitra.


pelda:
Van egy 120as kereskedelmem, ami mar nem kellene ilyen magasan, de mondjuk 100ason meg jo lenne, mert kozben a tudatturbon noveltem. Jelen helyzetben nem tudom lefelejteni, csak ha felviszem 60ra a felejtest es utana nullarol felviszem a kereskedelmet (rafizeteses es kismillio kattintas is)

es van meg jopar ilyen skill amit maxoltunk anno mert azt hittuk az a vegleges max most meg a fertozes miatt 5el turbozgatjuk. azok jok lennenek alacsonyabban is ha mar ugyis turbozni kell oket



Ui: az italokat sajnalom, h elutasitod, remek LGYnyelok lettek volna, ugyanakkor olcsok es hasznosak is
A hozzászólást Endyr módosította 2010.09.01. 16:01:35-kor
Pontszám: 7.76
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
53. hozzászólás - 2010.09.01. 15:56:43 (Válasz Endyr #52 hozzászólására.)
V3-on 250-es kivégzés?
Pontszám: 4.44
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
54. hozzászólás - 2010.09.01. 16:05:20
Mindenkepp irnek meg ide egy ujat, ami nemregiben aktiv tema volt a forumon:

Név: Esszencia konverter
Típus: relikvia
Szint: 110
Ár: 10000 lgy, 30000 LE, 5 őskő
Leírás: Ha van alkimista laborod, akkor 3 azonos esszenciát át tudsz váltani egy tetszőleges másik NEM ultraesszenciára.


a szamok iranyadoak csak, lehet finomitani
A hozzászólást Endyr módosította 2010.09.01. 16:13:05-kor
Pontszám: 9.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
55. hozzászólás - 2010.09.01. 16:06:25
A felejtest sokan kertek, lehetne vele szepen finomhangolni a karit. Nem erzem tul exploitosnak.

Italok/timerek.
Egyetertek azzal, hogy ne legyen tobb timer, DE! miert ne lehetne par azonnali hatasu ital?
Gyogyulsz a maxEP-d x%-at. (Kisebb 30, nagyobb 80, elso szint*3, masodik szint*6 LGY).
Visszaregeneralod a maxVP-d x%-at (mint fent).

Sot!
110%-ba kerulsz (epikushoz, konstrukciohoz; szint*10 LGY). Tudom ezzel az a baj, hogy minden kattnal levag a rendszer, ha ezt nehez felulbiralni, akkor ne legyen.

Hosiesseg ital eredetileg sem idore hat. Ezeket at lehetne gondolni.

Mashol javasoltam, de itt is megteszem.
Osi titok 20000 LGY
1 db szabadon valaszott szakertelmed maximuma eggyel megno.
Pontszám: 6.82
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
56. hozzászólás - 2010.09.01. 16:08:35 (Válasz Endyr #54 hozzászólására.)
Ez nem relikvia...

Legördülő menü duplán! Esetleg a funkció feltétele legyen egy alkimista üst az épületben? Na jó, megfogtál

Mondjuk en a 3:1 arányt nem tartom korrektnek. 2:1 es azonos csoporton belűl rnd-t ad vagy 5:1 es előre kiválasztahó mit ad. De az arányt az alapján kéne belőni, hogy mennyi esszencia van a játékosoknál adott idő alatt...
Pontszám: 4.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
57. hozzászólás - 2010.09.01. 16:09:08 (Válasz Endyr #54 hozzászólására.)
Te Endyr: azert a 110-es szintert paran meg fognak nyuzni, ugye tudod? Amugy a 30000 LE koltseget egy ilyen targynal erdektelennek tartom. Bonuszokkal mennyi az? 20000? Nem igazan szamottevo.
Pontszám: 6.82
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
58. hozzászólás - 2010.09.01. 16:10:29 (Válasz Kocos #55 hozzászólására.)
Az italok jók, de az Ősi titok javaslat borítana szerintem a rendszeren. Nagyobb szinten több LGY-t tudsz termelni, ha szinthez lenne kötve az ára esetleg, de még akkor sem tartanám jó ötletnek.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
59. hozzászólás - 2010.09.01. 16:11:36 (Válasz Eliteninja #58 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.09.01. 16:10:29
Az italok jók, de az Ősi titok javaslat borítana szerintem a rendszeren. Nagyobb szinten több LGY-t tudsz termelni, ha szinthez lenne kötve az ára esetleg, de még akkor sem tartanám jó ötletnek.


Pardon lemaradt: egy szakertelem titkat csak egyszer kutathatod ki. A szakertelem a szakertelemlistan dolt betus lesz.
Igy is borit valamit?
Pontszám: 6.82
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat uj LGY-s targyakra
60. hozzászólás - 2010.09.01. 16:14:41 (Válasz Kocos #57 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.09.01. 16:09:08
Te Endyr: azert a 110-es szintert paran meg fognak nyuzni, ugye tudod? Amugy a 30000 LE koltseget egy ilyen targynal erdektelennek tartom. Bonuszokkal mennyi az? 20000? Nem igazan szamottevo.


modositottam, h a szamokat lehet finomitani.

igazsag szerint a ma olvasott EH vs VF inspiralt, ha magasabb szinten jonnek a tapok akkor jobban megeri EHra menni
Pontszám: 7.76
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!