Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2010.10.10. 10:24:03
Hoppszla a mentor elfeljtette, hogy menjek el vadászni és akkor jön a kérdőiv, de hülye vagyok
Dátum: 2010.10.09. 21:14:46
Karácsonyra gumicsizmát kaptam.
Anya már a Jézuska is tudja, hogy paraszt vagyok?
Dátum: 2010.10.09. 17:50:13
Hmmm ha már "csak" 1 naponként van a lista megmutatva nem lehetne olyan kérés, hogy akik a dobogón vannak azoknak frissüljön mondjuk fél óránként az eredmény, vagy ha ez nem megengedhető akkor esetleg mindenkinek a saját helyezése látszodjon már...mert ha a toplistán rajta van a nevem akkor nem mutatja a valódit hanem csak a 14:03 as frissítést.

Lehetne ilyen kis apró kérelem? Vagy vegyek elő egy füzetet és jegyzeteljek?

****

Amúgy annak kimondottan örülök, hogy van a kihívás/portya mutatónál egy ilyen apró kis bejegyzés:

Legtöbb nyert kihívás (amit te kezdeményezel)

Az én nevemben is köszönöm.
Dátum: 2010.10.08. 17:24:02
Hmmm...hmmm csak Nekem tűnt fel, hogy mostanság a kezdők már nem kapnak 7 rendes őskövet csak 1-et? Vagy csak én sz@rok el vmit?
Dátum: 2010.10.08. 13:08:34
Nem akartok inkább msn-re felmenni vagy iwiw, skype, mywip, facebook valamit keressetek már mert ez nem állapot...
Dátum: 2010.10.08. 13:02:34
Tud valaki ennél többet?

67 csatára minden relik+2 db kifordító ital...utána meg még betoltam pár csatát

Az 5 M építés mennyi töltés mutat? Pls muti meg!
Dátum: 2010.10.07. 18:45:27
Így kívül állóként csak annyit kérdeznék Téged mért zároltak? Lehet így sok mindenre fény derülne.

Más:

A multizásról, csalásról annyit (igaz ez már több oldalon lefolytattuk magunk között, aki tudja bólogasson!) hogy rengeteg kiskapu van, szövetségen belül is tudnék mondani, de a szennyes az családban marad...
Nem sok ember van itt szerintem aki makulátlan (értem itt az epik-pilótákat, stb stb...)
Tisztelet a kivételnek!!

Részemről ennyi.
Dátum: 2010.10.07. 18:20:17
Minden nap csak 1* frissít mert V3-n még mindig ez van kiírva:

Aktuális részeredmények (utolsó frissítés: Ma, 14:03)


?
Dátum: 2010.10.06. 19:46:16
Inkább játssz a GTA-n a nevedben is benne van!!
Dátum: 2010.10.04. 19:18:01
A bebörtönzés után a nyert csaták után fele annyi lesz a karaktereknél a kiégett kavics, ugye?

Mert akkor kánaán lesz a kavicslopó karaktereknek...
Dátum: 2010.10.04. 18:33:05
Hmmm...akkor annak a 0,000000000000001%-nak vagyis NEKEM is rakjanak már be egy öskő lopó bizbaszt...jó?
Dátum: 2010.09.30. 10:47:50
Jah tényleg, azt hittem hogy a kábítós küldi akkor is bekattan ha engem támadnak, vagy a krit varinál...
Kalandban meg azt hittem hogy védekezőként is lehet találni kalandot pp által. Bocsánat!


Viktor:

Ezt már elmondta Miklósunk, hogy ezek a szakértelmek csak kevés karakternél vannak attól függetlenül, hogy a játék adott mindenki számára vagyis azt fejlesztesz amit akarsz, de mind1! :-D Szóval ezek (lopás, állatgyilkolás) biztos nem fog sosem megjelenni. Lsd: a LGY-s cuccok a 100%-os fertősöknek javaslatom...asszem akkor mentem irritálóba...röpke 10 perc alatt! ;-)
Dátum: 2010.09.30. 09:50:02
30%?

Sztem inkább ennyi az "elő" de lehet a 10%-ot sem haladja meg a statisztikákba...
Dátum: 2010.09.30. 09:48:54
Ez nagyon nem jó ötlet...azt számolja a gép ahová akarja...és aki nem kampányol haljon meg?

Akkor ennek sem lesz semmi értelme...mindenhol vannak még kiskapuk.

Fölösleges is elkezdeni...mert nincs olyan díjazás amit nem lehetne "szabályosan,, csinálni...

Legtöbb nyert kihívás -oda vissza ütlegelés-
Legtöbb nyert portya -szintén-
Legtöbb megoldott kaland -szintén-
Legtöbb megoldott küldetés -szintén-
Legnagyobb szakértelemösszeg növekedés -szintén-
Legnagyobb tulajdonságösszeg növekedés -szintén-
Legnagyobb zsákmányolt lélekenergia különbség növekedés -SZINTÉN...-
Dátum: 2010.09.30. 09:14:18
Hát így visszagondolva elég kemény volt 49. szinten elkezdve az 5 lépős küldetést, láthatatlanul. Ha jól tudom fél év volt...

De most azért akarják valakik lecsökkenteni a láthatalan vadászás sajtolását, mert Nekik nem tetszik? Bár lenne már olyan fejlesztés, amiért már évek óta sírok de érdekes módon arra szarik a JV....

-halott karakterek törlése
-térkapu megreformálása (ez csak pár hetes)
-így fejből ennyi, de reggel van még...

***********

Amúgy 22. szint óta van VF-em igaz láthatatlanul nem rég óta tolom...de rendesen kimagasló a karakterem. És örülök, hogy ezzel a tamagocsi móddal foglalkozom 1-2 éve.
Dátum: 2010.09.30. 09:07:30
Igen ez egy nagyon jó 5let!!!

Minden portyás dolognál...hogy befejezzük a mocskos szemét csíterek munkáját!
Dátum: 2010.09.30. 08:56:15
Ki Barbie baba fiú párja?
Keny
Kárcsi
Kit
Ken


Biztos így kell írni, amúgy SZEMÉT...

Ki volt a rendszerváltás első minisztere?
Grósz Károly
Antall József
Horn GYula
Boross Péter


Helyesírás.

Melyik NEM állattól való félelem az alábbiak közül?
nüktofóbia (*) mák lett :-)
künofóbia
arachnofóbia
batrakofóbia


Kell ez?

mi az a: Heart Of Darkness? Egy régi...
film
számítógépes játék
állatfaj latin neve
rockbanda


Helyesírás, de kit érdekel?

Hány lába van 3 kígyónak és 1 kentaurnak?
8
4
16
12


Anya NEEEEEEEE!!!!

Mit nevezünk latrinának?
pártfogó
romlott nőszemély
árnyékszék
köztiszteletben álló korosabb asszony


Ragok lemaradtak.

Milyen állata volt Lúdas Matyinak a mesében ?
elefánt
ékszerteknős
lúd
kecske


Lőjetek le.

hol készitik a Pick szalámit?
Budapest
Pécs
Gyula
Szeged


Helyesírás.


Melyik nem népi mesterség?
nemezelés
villanyszerelés
kötélverés
gyertyamártás


OOOOoooo....---------

***********

150 kvízkérdés reggeli besorolása után megjelenő "kis" ínyencségek...
Dátum: 2010.09.29. 17:28:15
Bajnoki?

Hol van nekem pp-s karim??!

Jo sebaj akkor váltok 30pp-re és várok hagyj termelődjön...Taspi rettegj mostantól nem fogok lemaradni kihívásban...
Dátum: 2010.09.29. 17:17:34
Hmmm...lehetne egy olyan kérésem (talán a többiek felé is)

Hogy MINDENKI ugyanolyan eséllyel induljon vagyis mindenkinek x db pp-je, legyen. Mert már a Landragórnál is bebizonyult hogy akiknek 300 pp-jük meg 800 csp-jük az volt az enyhén szólva elhúzott a rákba... :-O
Dátum: 2010.09.29. 12:18:47
Dehogynem!

Mert hogy tudd előtte sokan portyások voltunk, utána meg áttértünk a vadászásra vagy jött a delete és újat kezdtünk...

(a többes szám kell)