Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Viszok009

Dátum: 2011.08.19. 12:40:32
Figyelem!!!

13-tól szerverkarbantartás.
Ha minden jól megy csak 16-ig.

Szerver karbantartás pénteken (2011-08-17)

Pénteken, várhatóan 13 órától 16 óráig szerver leállás lesz, a gépeket új helyre költöztetjük, ezidő alatt az oldal nem lesz elérhető. Az esetleges kellemetlenségért elnézést kérünk.


Köszöntem.
Dátum: 2011.08.19. 08:57:10
181-hez, mit szólsz?

Vagy esetleg beválthatjátok fele annyi dukátért...mint annó az inspirátort.

Sőt, ha már itt járok, belehetne vezetni minden AH-s tárgy eladását 50-60-70%-ért, mint az étteremben a kisadag étel rendelése.

Ricskosz, szedd össze Te is a véleményedet és ne így jelezd M-nek, semmi értelme, Te is Mi is rájöttünk erre!
Írj használható változásokat, hasonlóan a V5-höz, csak itt 30% LÉ mondjuk a portyára menne, vagy hasonló.

Mert, amit Te írsz, ahhoz nem kell az embernek pp-snek lennie, eddig is simán csinálhatta ezt a taktikát a bubis, mert ha veszített, de úgy csinálta meg a küldetést, akkor akárhogy is nézem, de nem veszélyeztette a bubiját, és nem kapott mockos cúnya tp-t sem.
Dátum: 2011.08.19. 00:00:31
Akkor ott nem számít, kit érdekel?
Dátum: 2011.08.18. 22:24:51
EmszíMad kérdezte ugyanezt az ultrára, Neki már válaszoltunk.

Lényeg a lényeg, amit már Kondor is leírt, nem elvárás a maxos szakértelem, akárcsak 0%-os fertőnél a lésajt pl, hogy maxos legyen (azaz 65) mert azt a vp-nyit (50 vp) rárakja a gép, automatikusan...szóval ha turbóval maxos, akkor az bőven elég.

Ez vonatkozik az SPM-re, sajtra. ultraspecre, kivéve !!! irányítottra !!! , és minden másra, amire kell.

Szusza!
Dátum: 2011.08.18. 22:05:48
Jajj Ari.
Mivel csp-be kerülnek, így annak mondanám.

Már csak egy kérdés van, a tulajdonság, öskövek mellett, AF pontot is fogunk kapni a jutalmaknál? Nagy valószínűséggel igen, de csak megjegyezném, ha már felhoztad.
Dátum: 2011.08.18. 21:46:23
Igen . ezt akartam írni, de most már csak leírom...

Manapilon aktiválása

Az aktiválás költsége minimum szint*50 LE. A legközelebbi manapilon felkeresése 2 cselekvéspontba kerül.
Az esemény időtartama alatt a lélekkutak fele sebességgel töltődnek. Ha belépsz a játékba, és az elmúlt 24 órában nem aktiváltad a pilont, akkor a varázspontod fele sebességgel regenerál.

(Aktiváláskor az elköltött LE 0.0108-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ) A 36.szinten 0.0111-es a szorzó,gyémánt hordánál! Akkor valószínű,hogy szintenként 0.0003-mal nő a szorzó (csak a gyémánt hordáról beszélekk!)

A manókkal való csatákat is térkapusnak írják ki. Nem véletlen, a manapilonok is úgy harcolnak, akár a térkapuban. Továbbá, ugyanúgy szerezhetsz tárgyakat a legyőzött manapilonoktól, mint a térkapus dögöktől, de nem gyűrűket/nyakláncokat, hanem varázs- és gyógyitalokat és különböző relikviákat. Valaki már szerzett az egyik manótól egy haragsmaragdot, nem tudom tényleg igaz-e, de… (Igaz)
Persze, ha normálisan és részletesen leírnák, akkor nem kellene találgatni.

A csata kezdete:
Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy gonosz manó őrzi!


Az esemény menete

Az esemény 2010 Szeptember 9.-én került meghirdetésre majd 14.-én 10 órakor kezdődött el. 3 fázisból állt, minden fázis fix ideig, 10 napig tartott. A fázisok határozták meg mely relikviákat találhatják meg bizonyos -pontosan nem ismert- eséllyel a végzeturak egy drakón legyőzése után. Az esemény során amennyiben a karakter az adott napon nem aktivált pilont, úgy állatainak morálja a normálishoz képest kétszer akkora mértékben csökkent adott idő alatt.

Az esemény során a Zarknod ébredése eseményhez hasonlóan Manapilon aktiválására volt szükség, a sikeres aktiváláshoz pedig egy drakónnal kellett megküzdeni. A drakónok szintje a karakterénél több szinttel magasabb volt, karakterenként változó mértékben. A drakónok elleni harcban számított a több portya után levonásra kerülő százalék.
Az aktiválás költsége minimum szint*50 LE volt. A legközelebbi manapilon felkeresése 2 cselekvéspontba került. A Zarknod eseményhez hasonlóan az első néhány nap során a láthatatlanság során aktivált manapilonért kapott Tapasztalati pont (mely alapvetően 2 csp-nek megfelelő volt) a kapott lélekenergiával egyetemben feleződött, ezt azonban -mivel a tervezésnek nem felelt meg- a játékvezetés megváltoztatta. Így a továbbiakban láthatatlanul is ugyanannyi tapasztalati pont és lélekenergia járt mint nem láthatatlanul. Ezt a visszafogott fejlődés szakértelem felére csökkenthette.
Az esemény során kijelzésre került az effektív töltés, a töltés, a leölt drakonók fajtája és száma, a hordák töltése, két egyéni toplista effektív töltés és leölt drakónok alapján illetve az, hogy az esemény hány napja tart.

A csata kezdete: Felkeresed a legközelebbi manapilont 2 cselekvéspont árán. A helyet egy sárkányfatty őrzi!
Dátum: 2011.08.18. 21:26:43
Ha?

Ha-ha-ha...esélyed sem lesz.

Apropó, az sem csökkentheti le 5% alá, aki már elmúlt a 68. szinttől? Mert az végképp hülyeségnek tartom...nagyon remélem, hogy a maradék 21%-om 6 szint alatt megvan és nem több.

Craslorg, mond tsak... XD
Dátum: 2011.08.18. 19:43:21
Ha rég volt, akkor mit filózol, kérdezz meg egy pirosat, oszt csókolom.
Dátum: 2011.08.18. 18:22:02
Véleményem szerint igen, nem tudom.

Nem mindenkinek maxos az ultra, vannak itt optimuszok is.
Régen volt már ez az "esemény". Ha csp-be kerül, én azt mondanám, hogy nem.

__________

Cras, megint túlkockul.
Dátum: 2011.08.18. 16:06:19
Nem teljesen, páran tartozunk a lesz@rom tipusba.

Akik lehetnek pókok, vadászok, vegyesek, stb.

Akik azért játszanak, mert élvezik és nem OPTIMALIZÁTOROK...

Ennyi.
Dátum: 2011.08.18. 15:21:27
Nem hiszem, hogy sokban fog változni...

http://vegzetur.wikidot.com/zarknod-ebredese
Dátum: 2011.08.18. 14:44:06
A jutalmakat szerdán tudjuk meg, vagy már most szórtok egy kis morzsát?
Dátum: 2011.08.18. 13:56:24
Persze, máris, és elnézést a kellemetlenségekért. Nagyon sajnáljuk, hogy sikerült ebéd után felzaklatnunk Önt, könyörgünk ne pereljen be minket.

És, hogy ne érje szó a ház elejét...

-Jóváírtunk a részedre 0-nak a +18%*4 lélekenergiáját azaz SEMMIT (igen NAGY betűvel), köszönjük.
-További jó játékot!
Üdv.
Dátum: 2011.08.17. 16:50:15
Nem inkább vacsorát akartál írni? :-)

Én meg annyira lusta vagyok, hogy még kaját sincs kedvem csinálni, így marad a zabfalatkák, kopaszbarack, májkrémes kenyér...szakács létemre.

Vadászgatok, epikelek, verem a s*ggem a székhez, family guy, filmezés, este meg lépek át haveromhoz, mert miért ne. ;-D

Ui: Fröcsi nekünk is lesz, 7végén voltam Egerszalókon Cuveért, rizlingért meg egy kis roséért.

Jó főzőcskézést, meg fújást.
Dátum: 2011.08.17. 16:33:00
Te aztán nagyon unatkozhatsz, nincs meló?

Ha Te nem kockaságból játszol, akkor nem tökmindegy kihalt-e a fórum vagy sem.
Augusztus, ilyen tájában a játékosok (a többség) nyaral. Illetve azért minek szóljon hozzá, ha a JV b@szik rá?

Attól, hogy a fórum kihalt, egy szövetségben még jól érezheti a játékos magát, főleg, ha személyesen találkozik az ottaniakkal. Beszélgetnek, legurítanak egy hideg folyékony kenyeret, stb, stb.

Bár, nekem aztán tök8 ki hogyan "teremti" elő a játékra pénzt, hol érdekel az engem?!

Abban viszont egyetértek Veled, hogy nagy ívben lesz@rjuk az "optimalizátorokat" ( de qrva nehéz leírni is :-D). Már rég nem azért játszok, hogy én legyek a nagy májer...mert ezt már Mindenki tudja.

Ha ennyire unatkozol, vidd le a családodat egy fagyira ezen a szép nyári délutánon!

Ahoi,
Dátum: 2011.08.15. 20:15:11
Gratulálok Bátyó!

Most már 100 kavics áráért lehet venni kódot. Azaz legroszabb esetben 2100 HUF, legjobb esetben 1050 HUF. Úgy, hogy az a 3000 Ft-os ár, kicsit kőltöi...
Dátum: 2011.08.12. 10:43:58
Inkább vmi ekkora terjedelmű kéne, mert mostanában 3-4 szavas volt a leghosszabb...

Hogy az a Balaton Berényben napvilágot látott,
Sikoltozásokba öltöztetett, ködmönbe bújtatott,
Rézhasú, nagyfejű, Szultán udvarát megjárt,
Csőszkunyhóban elrejtett pikkelypáncélt hordó,
Fafogú rézfűrésszel megsebzett, bronztérdű,
Repedt sarkú, Büdös szájú ritka fogú, csempeszobában
Felneveltetett, mocskos, tetves rabló Mari néni!
Vegyél vadászcsizmát, meg legyen vagy 20 végzetmedálod és máris 1:10 mp (maxos szakértelmekkel)
Dátum: 2011.08.11. 11:59:39
Nyugi annak a karakterednek, nem oszt nem szoroz, ha pár nappal lemarad az indulástól...
Dátum: 2011.08.04. 19:51:45
2175 LÉ/TP ez az eddigi legjobb arányom, persze lefelé ütés szó se róla.

Alacsony szinten 30. szintig lefelé ütni jobban megéri, véleményem szerint.

Nekem már meg is van a taktika amihez fejlesztem a karakteremet:

Semmi vadászat,maximum küldetés gyanánt, 100%-os fertőzés elérése mihamarább, majd szövetségből való kilépés és mindenki leigázása. Jónak hangzik, igaz?