Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Unsparblade

Oldal: 1
Dátum: 2013.06.23. 12:50:18
V2-n lévő karakteremet továbbra is eladnám. Érdeklődni pm itt illetve a játékban.

Unspar lvl 51

10/6-szoros bajnok kari.

Sárkánykígyó (familiáris) 87. Szint Ultra-implanttal felszerelve.
Dátum: 2012.12.10. 20:30:05
V2---> Unspar - 48. szintű végzetúr

Erő: 217 (+45)
Támadás: 219 (+35)
Védekezés: 258 (+82)
Egészség: 158 (+53)
IQ: 290 (+18)
Mágia: 162 (+35)
Taumaturgia: 269 (+18)
Szerencse: 150
Lélekenergia: X
Őskő: 0
Kiégett őskő: 229
Kristálypont: 7360

1 familiáris, 9+4 bajnoki medál; 12 VT medál.

A kari el,átadó. Érdeklődni pm-be.
Dátum: 2011.02.05. 13:31:49
Van egy ilyen kérdés, hogy melyik piros?

körte
cseresznye
eper
málna

kérem vegyék ki az adatbázisból. Mert van piros körte ha fajtákat irt volna le akkor más lenne.
Mi NEM kell a tejbegrízbe?
búzadara
liszt
tej
cukor

akkor ezt is ki lehet venni, mert lehet hogy valaki rak bele lisztet, ha rakott kaposztába meg mézet.
Mi nem kell a sörbe csülökhöz?

mustár
csülök
sör
ketchup

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Miért b.sznak ki velem harmadjára mindig ezt az értékelést kapom és így nem tudok javítani és megint válaszolnom kell helyesen 100 kérdésere. Akkor ez miért nem jó?
Dátum: 2011.02.03. 16:43:27
V3-on. 4. szinten

Okozott sebzésed: 1244
Támadások száma: 51
Győztes támadások: 14
Elájult állatod: 0
Építések: 40

buzogánnyal és energialövedékkel. plusz pajzs és 151 tulajdonság összeggel.
Dátum: 2011.02.03. 14:41:29
Biztos a Xénó kezdetétől fogva.
Dátum: 2011.02.03. 14:28:37
Ne vegyük el a kicsiktől a játék színesítését. Akkor inkább amit Fubujoci írt, hogy legyen egy nap pihenő akik leütötték. Hogy a kicsiknek legyen idő és majd az idő alatt fejleszt ha fejleszt. A Védő pajzsot is támogatom a csapda mellett.
Dátum: 2011.01.31. 21:33:55
egyetértek veled az Le/tp arányba pp-nél, de az építésben nem mert neked is kell szerencse ha belegondolsz. Tehát az nem kidobott Le.
köszi, de hiába írom le ott ahol mondod ugyan ezt a választ fogom kapni. Tehát tök mindegy, hogy hol kapom meg ezt a választ, hogy: szerepel az adatbázisban. De gondolom ha most rögtön bemásolnák tíz lehetséges kérdést akkor is mind azt írnátok, hogy már szerepel. Csak nem tudom, hogy például az a kis ... harry pottert miért lehet berakni mert nem mindenkit érdekelnek a gyerek mesék és azért én Google-zak,de más a papagájos kérdésemre meg lusta. Tehát nincs egyenlőség itt. Ha finoman fejezem ki magam.
és most nem csinálhatom meg a küldit, mert nem próbálkozhatok. inkább nem írom le, hogy milyen játék kezd ez lenni.
Melyik papagáj forma nincs (renszertani alcsaládok)?

Újvilágipapagáj-formák
Valódi papagájformák
Denevérpapagáj-formák
Régivilágipapagáj-formák

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

szerintem rengeteg lexikális tudásos kérdés van ebben a .. játékban. Tiszta nevetséges. ez az egész jól bemosnák annak aki értékeli, rengeteget elfogadtak ehhez hasonló. Hol van ez a város meg az azt nem hiszem el, hogy mindenki fejből ismeri a világ összes városát. Ráadásul kész röhej.

Ma, 12:40 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Ma, 11:45 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Tegnap, 15:59 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Tegnap, 15:42 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Tegnap, 14:40 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Tegnap, 13:18 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Dátum: 2011.01.10. 16:10:55
amúgy köszi a segítséget.
Dátum: 2011.01.10. 16:10:29
hát volt olyan földrajzos amit írtál, de a szövetségembe szóltak, hogy mást ezért mindig más témakörben próbálok. De:

Ma, 15:59 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Ma, 15:42 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Ma, 14:40 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Ma, 13:18 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Dátum: 2011.01.10. 15:43:16
Ma, 15:42 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Ma, 14:40 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.
Ma, 13:18 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban.
Ebben az esetben nem veszíted el a kérdésfeltevés lehetőségét, írhatsz egy új kérdést helyette.

hát nem tudom de kezd a játék idegesíteni.
Dátum: 2011.01.10. 12:52:05
Melyik filben játszott együtt John Travolta, Samuel L. Jackson, Quentin Tarantino és Bruce Willis?

film
Dátum: 2010.12.14. 11:35:25
Nálunk van egy karakter akinek már másfél milliót raboltak. Nem rég vettük fel, de adtunk neki jó tanácsokat. De ugyan azok verik meg nap mint és több ezer Le-t rabolnak tőle. Mert szerintük csak fellép és elindítja vadászatot és más karik jól járnak vele. Nem tudom miért nem szabják már meg, hogy ne lehessen bizonyos mínusz Le- diff alatt rabolni. Mert nekem nagyon gyanús lett a tag. Szerintetek mit csináljuk?
Dátum: 2010.11.23. 08:28:59
Kár, hogy nem nézi ezt senki. Mert szerintem jó lenne. Túl nagy szintű orientál lesz a játék: medál, stb..
Dátum: 2010.02.14. 13:53:06
nem lenne rossz dolog. többen élveznék a játékot. És egy kicsit a mindenki erősödne.
Dátum: 2008.12.11. 20:01:34
Helló

Nekem az a hiba jött elő hogy haveromék 3-an már 1 hete regiztek és játszanak, de nekem az ajánlásban nem írja ki
Már nagyon zavar hogy legalább 500-1000Le simán kaptam volna utánuk de shemmi.
Remélem tud vki segíteni
Oldal: 1