Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyulas84

Dátum: 2009.05.19. 20:41:40
Ezért raktam ki 2 "szmájlit" is, ezzel én is tisztában vagyok
Dátum: 2009.05.19. 13:33:00
Na igen, valószínűsítem, hogy Anababa már réges rég megkért titeket, hogy evakuáljátok az egész szövetséget, mert nem tudja már hova rakni a dukátjait (Legalább is valószínűsítem, hogy 20-as szint alatt már végtelen mennyiséget beszerzett)
Dátum: 2009.05.18. 20:21:42
Gratulálok, most aztán megmondtad a frankót, csupa ész-érvvel alátámasztva
(Megsúgom, hogy a pókok azok játékát ba.... el akik hagyják, hogy jól lerabolják)
Dátum: 2009.05.18. 20:16:27
Idézet: Crimson - 2009.05.18. 19:25:23

Előbb vezetik be az eurót, minthogy én licitképes legyek

Crimson azért erre nem vennék mérget
Vagy a soha állapotnál van még később?
Dátum: 2009.05.18. 18:18:23
Kikérem magamnak, én csp gyilkos vagyok!
(Legalább is bizonyos funkciók azonnali újrahasználatára elég sok el szokott menni )
Dátum: 2009.05.18. 18:15:44
Igen, kicsit pontatlanul fogalmaztam, elnézést
Természetesen úgy gondoltam, hogy 5 csp / 2 dukát alapon lehessen annyi csp-t felhasználni amennyit akarok
Dátum: 2009.05.18. 16:51:56
Tudok jobbat:
Oldjuk fel a csp korlátozást (mondjuk 5 csp-ként lehessen egy nap annyi dukátot venni amennyit akarunk) és akkor már nem csak a "nagyok" privilégiuma lenne az AH, hanem a pókoké is
Dátum: 2009.05.18. 16:49:19
Egyetértek, valahogy én is így vagyok vele
Dátum: 2009.05.18. 12:31:35
Idézet: Kocos - 2009.05.17. 23:55:34

Egyébként miért gondoljátok abszurdnak?
Azok közül, akiknek van legalabb 5 medálja, hány olyan van, akit sokan megszorongatnanak (mondjuk legalabb 3-an), ha mindenre -15-ot kapnanak? Szerintem nem sokan.


Nos akikkel igencsak szoros csatákat fognak egymással vívni az elkövetkezendő bajnokikon:
Endoria, Binki, Sheldon Dhrekmar, Drakoon, Coro, Nabilius, Mordred, Palacsinta, James Andrew, jómagam (elnézést kérek, ha kihagytam valakit a szintem környékéről)
Azt hiszem megvan legalább 3 fő
Dátum: 2009.05.17. 21:37:25
Idézet: Ariel - 2009.05.17. 19:27:04
Sharpára nem, de a panaszáradat sem miatta tört ki. Mindenki más esetében viszont megoldaná a problémát.


Ez azért aranyos és tündibündi hozzáállás
Sharpa nyerje tovább nyugodtan a bajnokikat (ugye mert neki van a legtöbb) a többieket viszont szivassuk meg. Ennyire azért ne húzzon haza kicsi szíved! (Azért mondom, hogy haza mert gondolom az AL-EH testvéri szeretet beszélt belőled )
Dátum: 2009.05.17. 17:43:20
Mortimer, egyébként az eszedbe sem jut, hogy esetleg ha valaki bajnoki érmet akar akkor az zárkózzon fel erősségben a már meglévő bajnokokhoz, ne a bajnokokat butítsuk irreálisan?
Ebben a játékban sajnos nagyon intenzíven megy az a tevékenység, "ha már nem tudom utolérni a nálam erősebbet akkor segítségért kiáltok, hogy butítsák le őket"...
Dátum: 2009.05.17. 17:21:18
A -1 TÖ/bajnoki medál még rendben, de Mortimer -3-as "javaslata" kissé tényleg abszurd...
Dátum: 2009.05.17. 16:05:40
Én azt sem értem, hogy minek kap egyátalán mínuszt az aki nyert már bajnoki viadalon érmet
Akkor már szolidáris alapon mindenki aki regisztrálta magát az kapjon kapásból egy bajnoki érmet, így örülhet mindenki, a többiért pedig legyen rendes küzdelem...

A kategóriák szűkítésével egyetértek, szerintem a három szintenkénti kategorizálást be lehetne vezetni minden magasabb szinten
Dátum: 2009.05.17. 11:24:48
Már megint oda akarsz kilyukadni, hogy osztogassunk már bajnoki medált szolidaritás alapon...
Mivel a VU alapvetően egy harcra épülő játék, igenis az kapja meg a bajnoki medált aki jó harcos, vagyis megdolgozott érte, azért ne azon játékosok kapják már meg akik még a portyázás gombra is félve kattintanak rá...
Az ellen semmi kifogásom, hogy valaki abban leli örömét, hogy vadászik valamint építget, nekik is van lehetőség megmérettetniük magukat a kvízolimpián
Dátum: 2009.05.17. 10:12:14
Azért szerintem Te nem az a játékos vagy, akinek rágnia kell izgalmában a körmeit, hogy "hú most megnyerem-e a bajnokit, vagy közbeszól a random"
Sőt szerintem másodpercenként automatikusan nőljön minden tulajdonság 1-el és akkor azok sem maradnak le akik egyébként egyáltalán nem játszanak a játékkal
Dátum: 2009.05.14. 15:00:18
Maga az ötlet nagyon jó , de azzal a +1% LE-vel ne tápoljuk már túl a gyémánt magasabb szinten amúgy is halott bónuszát
Ha már a döntetlenes topicban járok bemásolnék ide egy szép példányt, hogy hogyan is kell döntetlenezni (támadáslistában talált)

Idomított állataid, z, egy 20. szintű átokmurgattyú és egy 11. szintű Förtelmes kriptod is részt vesznek a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy emésztő köd varázslatot. (-130 VP). 334 sebzést okoztál.
y rohanás közben megidéz egy fényrobbanás varázslatot. 356 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -16 Támadás.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Nem találtál! Az z és Förtelmes kriptod acsarogva támadnak. 1 támadással 18 sebzés!
Egy gyors csel után y a hasadat támadja. Eltalált, sérültél 57 pontnyit. Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Egy gyors csel után a monozoid karommal y védtelen felsőtestére támadsz. 145 pontnyit sebeztél. z és Förtelmes kriptod az oldaladon harcolnak. 1 támadással 19 életpontot sebeztek.
y egy gyors támadást indít a Legendás tőrrel a lábad felé. Talált, 61 ép-t sebződsz. Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a monozoid karommal. Ellenfeled kivédte a csapást. z és Förtelmes kriptod is ellenfeledre vetik magukat. 1 támadással 11 életpontot sebeztek.
y rád veti magát, a Legendás tőrrel sebezhető pontot keres. 53 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 3 életpontot sebződtek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a monozoid karommal. Eltaláltad, 85 sebzés! z és Förtelmes kriptod acsarogva támadnak. 2 támadással 25 sebzés!
y egy gyors támadást intéz feléd. 60 életpontot vesztettél. Az állataid 3 életpontot sebződtek.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva y megpróbál oldalról támadni. 50 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 2 életpontot sebződtek.
A csatában összesen 637 sebzést okoztál, és 637 sebzést kaptál.
A csata eredménye döntetlen
Köszi Sanyi!
Azért próbálkoznom csak szabad lesz
Hát ahogy elnézem a fenti hozzászólásokat, úgy érzem, ha majd én is eljutok a döntetlenig akkor az ott átélt pillanatok elég érdekes szituációs gyakorlatok lesznek számomra konfliktuskezelésből