Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gyulas84

Dátum: 2021.08.16. 16:37:08
Most már jó, köszönöm!
Dátum: 2021.08.15. 21:31:47
hát én szeretnék nekikezdeni, viszont hibás az oldal, szét van csúszva teljesen a kutatás megkezdése gombra kattintás után, ha rákattintok a támadás 1 csp-re, akkor meg visszavisz a kutatás megkezdése részhez.

Van erre valami varázstrükk, hogy lehet nekifogni az eseménynek?
Dátum: 2017.10.16. 10:17:47
várható, hogy ma, a kiírt időpont szerit elkezdődik a sörfesztivál miniesemény, vagy ezzel is csúszás lesz?
Dátum: 2017.02.01. 11:11:43
igen, plusz a farsangi fétis is úgy lett beárazva (140 maszk), hogy kb. csak akkor tudod megszerezni, ha minden őskőköltési opciót felhasználsz az event alatt, vagy ha tudtál valamit már tavaly és tartalékoltad a farsangi maszkokat
Dátum: 2017.01.26. 12:56:14
nem használom, mivel csak egy masszív "pay to win" funkcióról van szó
nem, hogy + játékélményt nem ad, egyenesen játékélmény romboló szerintem, a karakter fejlesztés teljesen háttérbe szorul a csatlósok miatt (aki önti bele a pénzt, annak már nem is nagyon kell tulajdonságot fejlesztenie)
Dátum: 2017.01.25. 19:55:38
már felvetésre került valamelyik topicban az ötlet, de én is rákérdeznék, hogy az LE-t adó szerencsekerék tételek (legalább a gyakori) kivételére van-e lehetőség? Kb. fél szb-nyi jutalmat ad, helyenként még rosszabb LE/TP aránnyal, őskőért ez elég sovány...
Dátum: 2016.12.08. 13:39:41
Idézet: Miklós - 2016.12.08. 13:18:14
Az asztrális kő az a tárgy, amit az elején nehezebb szerezni, csak speciális eseményekben tudsz ingyen hozzájutni, ezt az exkluzivitást nem szeretnénk megszüntetni. később már úgyis többet találsz, mint amennyire szükséged van, nem szeretnénk teljesen devalválni már a játék elején is.


70+ szintes a karakterem, akinek jól jönne az asztrális kő (szerintem nem csak nekem), tehát már nem vagyok teljesen a játék elején (lélekkufárnál is bőven látom)
tudtommal kizárólag a tavaszi fesztiválon választható jutalomként, ha még karácsonykor elérhető lenne, attól még nem szűnne meg az exkluzivitása
meg azért a karácsony is csak egy speciális esemény
Dátum: 2016.12.08. 11:57:01
igen, a feladat is kevesebb, de a jutalmak listája sem bővült, csak 1-2 tétel átalakult

szerintem 100-as szint körül/alatt szívesen látnánk a jutalmak között asztrális követ is
Dátum: 2010.10.10. 20:55:25
Ha már előveszed a levelemet akkor illene az egészet bemásolni.

A teljes levél:

"Címzett:
Roger Hooker
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 20:26:21
eszem ágában nincs magyarázkodni, ugyanis nincs miért, mindössze leírtam, hogy hogyan tudtalak megtámadni, egyébként ha egész este téged néztelek volna már hamarabb elkaphattalak volna.
Annyit még elárulok, hogy nem frissítéssel, hanem ctrl-c - ctrl-v kombinációval támadok, ez gyorsabb, mint ha frissítést használnék (abban igazad van, hogy azzal valószínű, hogy nem tudtalak volna megtámadni).
Ezzel a magam részéről lezártam a dolgot, ha kifogással akarsz élni azt természetesen megteheted, írj Baraty-nak majd ő megvizsgálja a dolgot, a magam részéről állok elébe bármi nemű átvilágításnak"


Ezzel tényleg lezártam a dolgot, ha valaki kíváncsi még valamire annak megírom szívesen pm-ben
Dátum: 2010.09.29. 13:42:18
köszi!
Dátum: 2010.09.29. 13:31:26
Üdv!

Szeretnék érdeklődni, hogy a bajnoki kiírása a mai napon, vagy pénteken várható?
Dátum: 2010.09.23. 18:12:02
Idézet: masterv - 2010.09.23. 16:37:17

És a végére a nap kérdése: ki vagy te ahhoz,hogy kritizálj egy ismeretlent,akivel útjaitok még nem is keresztezték egymást?


Hát ezen piszkosul jót röhögtem.
Ha jól olvasom épp te kezdtél engem cseszegetni (Lanmaffiával egyetemben), hogy mekkora galád dolog volt visszajönnöm és azt pofátlanságnak tartod, hogy részt veszek az event-ben, a kollégáim mindössze erre reagáltak

És egy klasszikust idézve én is feltennék neked egy kérdést:

Idézet: masterv - 2010.09.23. 16:37:17
ki vagy te ahhoz,hogy kritizálj egy ismeretlent,akivel útjaitok még nem is keresztezték egymást?
Dátum: 2010.09.21. 12:20:06
Idézet: LanMaffia - 2010.09.21. 01:54:14
Vagy az hogy a zafírok nyerjenek és minden létező LÉ-t beépít.

Azért ezen jót mosolyogtam

Nos egy nagyon egyszrű oka van viszzatérésemnek, mégpedig az, hogy hiányzott az itteni társaság, a Landragonról mindössze a szövetségi fórumról értesültem visszatérésem után (manapság nem nagyon olvasom a külső fórumot)
Bár az is tény, hogy a Landragónos kiélezett verseny visszahozta a játékkedvem is valamelyest.
Byzon, tökéletesen igazad lenne abban az esetben, ha a V4 bohócszervernek, nem pedig versenyszervernek lenne meghirdetve
Dátum: 2010.04.01. 00:19:45
sejtettem, hogy itt kell keresnem a válaszokat!
Dátum: 2010.03.02. 20:02:28
Maga a design tetszetős, de ez a színkombináció eléggé megviseli a szemet szerintem
Továbbá egy hibát vettem észre, futtattam egy szimulációt és nem írta ki az eredményt (az őskövet levonta)
részemről nincs harag
Szerk: (az előző jött át kétszer)


Kedves Atomant!

Kezdeném azzal, hogy bármiféle boncolgatásnak, vizsgálatnak állok elébe, a lelkiismeretem tiszta.
Másrészről pedig tudnám javasolni, hogy beszélgess el egy kicsit akár Endoriával, akár Nabilius kollégával a póklét rejtelmeiről, meg fogsz lepődni néhány dolgon, hogy milyen egyszerűen is működik
Dátum: 2010.01.07. 13:18:29
Idézet: Jeriko - 2010.01.07. 12:51:27
Idézet: Moderator - 2010.01.07. 12:15:11
Es ebben a topicban tobbek kozott arrol folyik a szo, h az uj skill mellett a vf NEM fer meg.
Akkor ezzel gyakorlatilag kizarjuk a jatekosok cirka 90%at (hasrautes) az uj skillbol!
Tehat akkor kinek is van szuksege az uj skillre???
Van itt olyan forumozo, aki tervezi a vf cserejet az uj skillre?
Nekem van egy olyan erzesem, h a jelenlegi formajaban nem nagyon tolonganak majd az emberek a skillert...


Pókoknak tökéletes lesz!




Jeriko istenbizony megkövetlek, eddig azt hittem, hogy nincs humorérzéked