Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.01.04. 18:25:53
Ahh, akkor biztos ezért van 5 gyűrűm. Egyébként meg tudnám oldani a problémát, ha akarnám, felvennék mást a helyére. Ettől függetlenül biztos van, akinek ez gondot okoz.
Dátum: 2009.01.04. 17:13:43
Bug: Van két minotaurusz nyakláncom, az egyik rajtam van, a másikat pedig nem tudom eladni. A kufárnál piros, mintha mindkettő rajtam lenne.
Dátum: 2009.01.04. 16:48:28
Igen, ezzel az elképesztő lassusággal csinálni kellene valamit. Ezt napközben én vadászatnál is tökéletesen látom: ha vége, frissítés jön, és kb. 4:45-ről indul már a következő. Azaz 15 másodperc elveszik a semmibe. Ez az 50 kvízkérdésnél több percet is számít.
Dátum: 2009.01.03. 18:53:07
Épp azért támadnak téged, mert te vagy az egyik legerősebb a szinteden. 4-5. szinttel magasabbról csak 25-30% életpont felett tudnak téged támadni, és így a szinted gyenge emberei alapból kiesnek, hiszen mindig ez alatt vannak (már korábban leveri őket egy szinten, vagy egy-két szinttel magasabban lévő. Ráadásul tőled - mivel a szinteden belül az egyik legerősebb vagy - feltételezhető az a luxus, hogy megengeded magadnak, hogy némi LE-vel mászkálj, ami ezen a szinten már különleges dolog.

Őskőlopás sose izgasson, igazit nem lehet lopni, csak kiégetett. Az meg úgyis jön a semmiből.

Megoldás csak egy van: magas egészség, és 25-30% körül támadj mindig.
Dátum: 2009.01.03. 18:35:49
Ez itt OFF, de ha már te eltértél, én is.

Én megmondom őszintén, már teljesen letettem a MAKRO gondolkozásról. Itt a fórumon aktívak többségének vannak kurvajó ötletei, de azok úgysem valósulnak meg. Még a hónapokkal ezelőtt beígért dolgok sem kerültek be a játékba (például a lélekkút kisütéses küldetés alternatívája), akkor minek ötleteljen az ember grandiózus csatákról? A kvízrendszer alapjaiban rossz ma is, sokkal fontosabb lenne azt megreformálni. A játékosok részéről rengetegen nem sajnálják az időt a javításokra, de napi többszáz hibás új kerül be a rendszerbe ma is. Vagy hol az akadémia? Milyen szánalmas küldetéseket kapunk? (Előre kiszámíthatóan be tudok írni kapásból egy tucatot, ami biztosan lesz.)

És a hibák javítása, a jelenlegi játékosok jobb kiszolgálása helyett Miklós a Világ 3-mon gondolkozik, mely az elvándorló, vagy eleve ott induló emberek miatt biztosan csökkenteni fogja a mi játékélményünket.
Dátum: 2009.01.03. 18:12:46
Nyilvánvalóan nem fogom tudni erőből megoldani a helyzetet, de a nagy szövetségek még most is ezt erőltetik, nem hajlandók elfogadni, hogy változik a világ, és nekik is változtatniuk kell a taktikájukon. Én adjak megoldást az ő problémájukra? Ennek kidolgozása nem az én feladatom, de vannak ötleteim rá a játék jelenlegi keretein belül is.
Dátum: 2009.01.03. 18:03:50
"Amig nem latszik, hogy kicsit elore is gondolkodnal"

Előre gondolkodom. Elrettentéssel próbálom kivédeni, hogy a negyedik után ötödszörre is megtámadjon majd ugyanaz a szövetség.
Dátum: 2009.01.03. 18:00:58
"szerintem tegyél le a varázslóról"

Magas szinten (33-35) lehet, hogy némileg javul a helyzet, de ez persze leginkább a 40-45. szintű varázslatoktól függ. Gömbözd meg Cyront.
Dátum: 2009.01.03. 17:59:00
A prémiumosok és a zafírok legnagyobb problémája, hogy mivel gyorsabban gyógyulnak vissza 15% életpontba, adott esetben előfordulhat, hogy egy a szintjüknél jóval magasabb szintű felszerelést nem tudnak megvenni az alatt a két és fél óra alatt, amíg visszagyógyulnak. Ilyenkor ajánlatos a felszerelés gyengítése: levenni magadról minden egészség bónuszt adó dolgot, ezáltal az jelentősen, akár tucatnyival is csökken, és így elmenni sokat vadászni.

Amikor már éppen felgyógyulnád magad (2 óra 24 perc), ahelyett, hogy lázasan elkezdenél keresni nálad több szinttel alacsonyabb, ultragyenge és egyben támadható karaktert, reménykedve hogy nem magas a kivégzése, és így nem rabol tőled több ezer LE-t, visszaveszed a bónuszt adó tárgyakat, ezáltal akár 50-60-nal is simán nőhet a maximális életpontjaid száma, egyben a 15%-os határ is megugrik. Ez további értékes fél-háromnegyed órát jelent, ami alatt 7-10 vadászatot lenyomva már tényleg bármit megvehetsz.
Dátum: 2009.01.03. 17:47:54
Ennek az értékével csökken az ellenfél fegyverének/varázslatának sebzése.
Dátum: 2009.01.03. 17:42:57
Én pont, hogy a nagyobb szövetség szemszögéből nézem. Ha előre bejelentem, hogy MEG FOGOM TENNI, és megtámad, akkor nem én vagyok a hülye, hogy ötszörösére növelem a veszteségem, hanem ő, hogy megtámad, és nem nyer, hanem veszít a háborún.
Dátum: 2009.01.03. 17:29:46
Melyik naprendszerünk 4. legnagyobb bolygója?

Föld
Mars
Vénusz
Jupiter

?????????? Ezt így hogy? Eleve rossz: http://hu.wikipedia.org/wiki/F%C3%A1jl:Solar_system_scale.jpg
A kérdező szerint a Mars az, pedig egyértelmű, hogy a Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz mind nagyobb nála. Törlésre érett.
Dátum: 2009.01.03. 09:50:44
"szövetségi háborúknál semmi más nem szerezhető csak LE"
Mivel óránként 100%-on van akit ütsz, ezt nem teljesen értem - egy háborúban marhasok TP szerezhető.

"sok szövetséget nem is az zavarja elsősorban, hogy elbukják a LE-t"
Engem speciel a több tízezernyi LE elbukása zavar.
Dátum: 2009.01.03. 09:46:28
1. nézd meg a wikit
2. vezetőkészség szakértelem
3. egyszerre csak egy felszerelés lehet egy állaton.
Dátum: 2009.01.03. 09:45:36
Pedig tényleg igaza van, biztos vagyok benne, hogy elnéztél valamit fejlesztés közben. A játék minden szakaszában megvan, hogy mire érdemes koncentrálni, és minden karakternél más az optimális fejlesztési irány. Teljesen megszüntetni nem, de minimalzálni igenis lehet a random szerepét.
Dátum: 2009.01.03. 09:43:14
Ha 5-öt és 3-mat összeadsz, akkor hányjegyű számot kapsz?

Kétjegyű
Háromjegyű
Négyjegyű
Egyjegyű

Törölni!

Ki nem játszott főszerepet az ANGYALBÖRBEN című sorozatban?

Juhász Illés
Gáspár András
Miletics Balázs
Rajkai Zoltán

Namost port.hu ezekből csak Rajkai Zoltánt írja.
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page? i_film_id=67753&i_where=1&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_epizod_id=163204
Dátum: 2009.01.03. 02:40:52
"megtalálod az energiakristályosítónál azt a részt, ahol őskővel vagy kiégett őskővel kell építkezni."

Így van. Kiégettből is épül, ezt biztosra mondhatom, én is csináltam már ilyet.

"szintet léptünk és nem kaptunk kiégett őskövet szintlépéskor"
Akkor ez bug. Bevallom őszintén, én ezt nem néztem sose.

"sem építésbe nem számít bele, se nem ad kiégett őskövet szintlépéskor"
Nem is fog sose. Elvileg a karakterednek ad kiégetett.

"Nem LE-ből épül ezért nem tudom hogyan is alakítja át őskővé"
Az csak reklámszöveg.

"csak elenyésző részt elvileg szintx1 db kiégett őskövet ad vissza a tagoknak"
Igen, ez nagyon kevéske, de semelyik másik épületnek nem lesz alapfeltétele a kristályosító, szóval tovább már nem kell majd építeni. Ez az egész épület egy egyszerű marketingfogás, ami valamennyivel olcsóbbá teszi az ősköveket a vásárlók számára, és arra buzdítja őket, hogy költsenek még több pénzt a játékra.
Dátum: 2009.01.02. 18:44:39
Olyan miért ír véleményt, akinek fogalma sincsen az őskő valódi áráról? Az ennek a töredéke, nagy tételben 14 forint.
Dátum: 2009.01.02. 18:04:03
Te valami nagyon fura dologról beszélhetsz... őskő befizetése az építés összegében? Nem is akarnám itt kibogozni, inkább arra kérnélek párszor olvasd át a játékleírást, meg az alapvető szabályokat.
Dátum: 2009.01.02. 17:51:39
Tekintve, hogy a legfontosabb részét nem lehet tudni előre, hogy ki melyik kategóriában indul, nem hívnám bajnoki viadalnak, hanem puszta szerencsejátéknak.