Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortimer

Dátum: 2009.08.02. 11:02:04
"Ha nektek ki van fejlesztve a szinguláris, akkor mindenképp távolodni fogtok tőlünk, ti viszont ezt választottátok."

Nincs szingulárisom, és 10-nél magasabb soha nem is volt, az is csak a 40 TP-s küldetés idejére. És ezzel a fórumokat olvasva közel sem vagyok egyedül.

"Szerinted nekem van esélyem feljutni úgy, hogy egyenlő eséllyel induljak ellene?"
Simán! Nem holnap, nem holnapután, de fél éves időtávon belül mindenképpen. Te már 35. szint óta használhatsz transzplantot, ultraspecet, ő pedig 50-en kapta meg. (Hasraütéses adatok, a nagyságrend számít.)

"Ha szintben felérek, elrohanok a saját forrásaim mellett, tehát erőnlétben nem fogom őket beérni."
Felejtsd már el, hogy a portyázás LE-forrás. Nem az! Ezeket a párezres rablásokat a napi 50 CSP termelte LE-hez kell viszonyítani.
Dátum: 2009.08.02. 10:39:15
Én azt látom, hogy a nálam alacsonyabb szintűek sokkal, de sokkal erősebbek nálam annál, mint amilyen én voltam azokon a szinteken. VF nélkül is. (Korábban használtak transzplantációt, ultraspecet, kínzókamrát stb.) Én is sokkal, de sokkal erősebb leszek 73. szinten, mint most Sharpa.

Amíg ez így van, szerintem nincs baj a rendszerrel, és valós a lehetőség a felzárkózásra.
Dátum: 2009.08.02. 10:29:51
"Minek menjünk fel, főleg még nálatok is gyengébben?"
Szerintem itt senki nem írta soha, hogy fejlesszetek szingulárist, pusztán annyit, hogy ne lassítsatok, mert azzal idővel mind a saját, mind a többiek játékélményét tönkreteszitek.

"Sőt, a fertőzéses nemküzdők egyáltalán minek menjenek fel?"
Erre a kérdésre akkor lehet válaszolni, ha megtudjuk mi jön 100%-nál.
Dátum: 2009.08.02. 10:07:18
"Portyánként csak ezer a kristálytól?
Hehe... örülnék ilyen portyaátlagnak azért."

Nem, nem örülnél. Én simán meglennék kristály nélkül.
1. A félnapos vadászatoknál a 15% alatti beütések sokezret elvisznek.
2. Ölik az állatokat, égetik a VP-t. (*Vorluk* rohanás közben megidéz egy eltörlés varázslatot. 1894 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! Elégeti 947 manádat!)
2. Nagyon keménynek kell lenni hozzá, hogy meg tudd őket verni. Erősebbnek, mint a szinted, hiszen a topkaraktereket másolják le. A KH-n egytucat ember tápol, háromtucat ember szív vele. (Nézd meg Glórin, Deron, Leanthil, Nasfil stb. statisztikáját. És direkt első lapos karakterekkel példálózok, a második, harmadik oldalon ritka az olyan karakter, aki pozitívban lenne velük szemben.)
Dátum: 2009.08.02. 09:36:00
A KH inkább portyánként ezer, nagy jóindulattal.

Kocosnak sincs kínzókamrája.
Dátum: 2009.08.02. 08:37:01
"30 PP-vel ha senki nem támad meg fentről, egy szintlépés három nap alatt összeportyázható."

Ha senki nem támad, akkor az inkább négy nap. Másrészt ha egy karakter 30 PP-n van, és az összes csatáját megnyeri azonos vagy magasabb szintűek ellen több napon át, és életpontja is van ilyen sok portyát elnyomni (azaz magas a védekezése, vagy esetleg olyan gyorsan kinyírja az ellenfeleit, tehát nagyot sebez), akkor igenis lépjen szintet, ne maradjon a hozzá képest ultragyengék között.
A kvízadminok indulnak a kvízolimpián? Ha igen, lehet tudni, hogy összesen hány kvízmedáljuk van?
Dátum: 2009.07.31. 12:52:04
"Szívesen látjuk emailjeiteket a témával kapcsolatban."

Harmadik nagyleállás a héten; őszintén, mit vársz? :o
Másrészt pedig csomó ember "szükségtelen" szakértelmeket és/vagy tulajdonságokat tol. Pl. én egészséget (amire mindenkit biztatok), más pedig kényelemből/időmegtakarításból kimaxolja a spektrálist vagy a sajtolást. Namost ők emiatt a kényelmi faktor miatt kerüljenek erősebbek közé, akik ezek helyett a kritikusokat tolták feljebb ugyanennyivel?
Dátum: 2009.07.30. 23:40:50
Kérdezz egy pókot, ők figyelnek erre. (Nabit, Endoriát tudom ajánlani.)
Nem a TÖ és az SZÖ számít, hanem annak az elosztása. Nekem nagyobb a TÖ-m Sharpánál, és őt azért nehezebb nálam legyőzni.
Tanulj meg 15% alatt vadászni.
Dátum: 2009.07.30. 10:55:56
"naponta 6-7 szintről rúgdossák rám az ajtót"

Ez azt mutatja, hogy a 3-4 szinttel magasabbak már megtámadni sem mernek, olyan erős vagy.
Dátum: 2009.07.30. 10:13:24
"egy bagatell minijáték akkora tápot ad ami alig vagy egyáltalán nem behozható előnyt generál"

Ez a baj az egészben.

- A kvíz rendszere rossz, hibás kérdések tömkelegét tartalmazza.
- A kvízolimpiákon még több múlik a szerencsén, mint a bajnokin. Az 50-ből egyetlen egy rossz kérdés biztos bukást okoz.
- A szerver nap közben gyakori lelassulása, vagy a netkapcsolat pillanatnyi megszakadása szintén
- A rendszerre adatbázis építhető, és szövetségi szinten, vagy több világon több karaktert futtatva előny szerezhető

Mindezek ellenére NAGYOBB és VÉGLEGES bónuszt ad karakterszinten, mint a játék legerőforrás igényesebb, tökéletes szövetségi összefogást igénylő (illetve még azon is túlnyuló) fejlesztése, a hatalom tornya.

Miért kell mindig, mindenért hónapokon át sírni, hogy változzon egy hibás szisztéma?
Dátum: 2009.07.30. 09:54:23
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.100#hsz102
Dátum: 2009.07.30. 09:08:29
Ez most is így van.

Egyszer nyeri a 10-11. szintet. Egyszer a 12-13-mat... stb.
Dátum: 2009.07.30. 01:49:03
Nyílt tény, hogy kvízadatbázist használnak. Ezt tudja mindenki.

Miklós több olimpiával ezelőtt ígérte, hogy változtat a rendszeren, és meg is lenne rá a módja, például elraktározni a legújabban feltett kérdéseket, és olimpián csak azokat tálalni. Írtam is neki, de sajnos nem történt semmi.
Dátum: 2009.07.28. 17:27:36
Nem történt rendszerleállás.

Szerintem az idő elteltével felgyógyultál, megütöttek páran, nyertél, felgyógyultál maxra a szintlépés miatt, utána jól levertek 10-en, és elraboltak minden nálad lévő LE-t.
Dátum: 2009.07.28. 16:02:54
A szinguláris és a nagy szövetségek is torzítanak (lásd 27. szintű karakterek 25. szintű, 75-ös támadás és védekezésbónuszt nyújtó harci épületek mögött).
Dátum: 2009.07.28. 15:54:43
Melyik alapanyag nem kell a rácponty elkészítéséhez?

méz
bors
ponty


Megnéztem több receptet is: se méz, se bors nem kell hozzá. Törölhető.

http://receptor.transindex.ro/index.php?recept=71
http://www.tutireceptek.hu/racponty
http://www.davidibolya.hu/fooldal/cikk/cikk.phtml?cikkid=90&rovatid=4
stb.